1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מיכאל בן יאיר, ‏14/11/19.

1. מיכאל בן יאיר

מיכאל בן יאיר חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני עשר ימים עישנתי עם חברים ואני לא אחד שרגיל לעשן והיה לי סטלה רעה ורטה ומאז אני מרגיש מרחף כאילו אני נמצא בחולם .חייב להירגע מישהו מכיר מקרה כזה וזה עבר לו

2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    זה קורה להרבה שלא רגילים לעשן וזה עובר. גם לי זה קרה אחרי שלא עישנתי כמה זמן. תהיה רגוע, בפעם הבאה תעשן פחות

3. מיכאל בן יאיר

מיכאל בן יאיר חבר חדש

לייקים:
    0
    אחרי כמה זמן זה עובר

4. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    תעשה כושר, מספיק הליכה. תאכל ותשתה טוב, תהיה עם אנשים שאתה מרגיש חופשי איתם, דבר על זה עם מישהו קרוב, אל תחפור לעצמך בראש כי ככה אתה נכנס לזה יותר. אם אתה מודאג (מותר לדאוג) אתה יכול לשוחח עם אנשי מקצוע. לא לפחד ולא להתבייש, ההשפעה של קנאביס היא הפיכה, מתנדפת עם הזמן גם אם זו היתה חויה לא נעימה זה עובר, ואם זו היתה חויה נעימה אז לצערך גם זה יעבור. אם אתה צעיר אז חכה עד אחרי הצבא. ועוד משהו: ישנם כאלה שעישנו ונוכחו לדעת שזה לא בשבילם. וזה בסדר, לא חייבים לאהוב את זה.

5. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    ואם אתה בוגר ונהנת אז סבבה, תעשן קצת פחות

6. מיכאל בן יאיר

מיכאל בן יאיר חבר חדש

לייקים:
    0
    סבבה תודה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!