1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קטמין "הולנדי" וקטמין "הודי" - what's the deal?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י trailer_trash, ‏15/12/19.

1. trailer_trash

trailer_trash חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, כותבת את הפוסט במתקדמים ולא במתחילים כי זה ממש לא ה-first rodeo שלי עם קיי, אבל בכל זאת, מודיעה מראש שזאת שאלה שעלולה להיות תמוהה ובורה/חסרת אחריות.

אז אני קונה מהטלגרם קטמין כבר בערך 3 חודשים, משתמשת... די הרבה.
    יש לציין שהפעמים הראשונות היו מדהימות ו-otherworldly וכמובן שעכשיו, בעולם שלנו כפי שהוא עובד וכפי שלכולנו ידוע עם סמים מסויימים, ההשפעה היא לא אותה השפעה אבל ה-chasing the dragon חזק ממני.

אני קונה מאותו סוחר, תמיד מבקשת שיגיע כבר מבושל באבקה, ומדי פעם קונה את הקיי שקוראים לו ההולנדי ומדי פעם את האחד שקוראים לו ההודי. עכשיו, אין לי מושג מה זה אומר, כי כשאני מחפשת מידע באינטרנט באנגלית (בכל חור אפשרי) אין שום איזכור על זה, אז הנחתי שזה תיאור/קטע של הסוחרים בישראל.

מה זה אומר תכל'ס חוץ מזה שההודי מעט יותר זול? אני לא מרגישה שום הבדל ביניהם.

2. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    לא מבין בזה ממש וגם לא רוצה להבין בזה... אבל!....
    לפי מה שאני הבנתי... קטמין הולנדי זה האמפולות השלמות(יעני להזרקה\בישול), בעוד ההודי זה האבקה שנוצרת מהבישול(להסנפה\אידוי). ככה או ככה לא ממליץ לאף אחד להתנסות בזה.

3. GreenPeace

GreenPeace חבר חדש

לייקים:
    2
    כעיקרון , בשוק החיצוני קטמין הודי חזק יותר מכולם , ולרוב הוא יגיע כבר בהברחות כאבקה ולא כמו החומר שאנחנו מכירים כנוזל, לכן כנראה שמי שמכין את זה מבעוד מועד יודע יותר אך "לדפוק" את החומר שלו ולעשות אותו יותר חזק ולמכור אותו יותר יקר מהאשר שתשבי לחמם אותו על צלחת כמו איזה לא יודע מה.

המלצה שלי תשמרו מרחק מהסם הזה הוא ממכר כמו שיט , ובהחלט בהחלט נותן פרצה לסמים קשים יותר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!