1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצמח לא מוציא פרחים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Ami1234, ‏2/1/20.

1. Ami1234

Ami1234 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים,
    יש לי אוהל עם 3 צמחים בראים. הצמחים הגיעו לגובה של 80 סנטימטרים והוצאתי אותם לפריחה (12-12) כבר חמישה שבועות שהם בפריחה והגיעו לגובה של 1.6מטר אבל לא מוציאים פרחים/שיערות לבנות.
    הדשן היחיד שאני נותן להם הוא 20/20/20.
    המקום יחסית קריר (22 מעלות ביום, 16 מעלות בלילה)
    מדובר באוהל גידול

זה גידול ראשון שלי ואני יודע שהתנאים לא הכי אופטימלים. האם זה הגיוני שלא יצא בכלל פרחים?

2. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    אתה בטוח ב 100% שלא פיקששת בשעות של האור\חושך ? יכול להיות שהצמחים שלך הם זכרים ולא נקבות ובגלל זה אתה לא רואה פרחים...5 שבועות בפריחה בלי לראות פרחים זה לא תקין בכלל בכלל, אתה אמור אחרי שבועיים כבר לראות התחלה של פריחה.
    אני יודע שאתה יודע שהתנאים אצלך לא הכי טובים - לגבי הדשן - גרוע מאוד - תחליף דחוף לאקוגן פרפקט 5-3-8, אפשר למצוא אותו בכול משתלה רגילה והוא מצויין + קלמ"ג של חברה כולשהיא. מינון לדשנים: 2 מ"ל מהאקוגן+1 מ"ל מהקלמ"ג.
    טמפ' - אין לך אפשרות קצת לחמם את החלל ? אנחנו עוד לא בשיא החורף ואתה מתחיל להגיע לטמפ' נמוכות שמעכבות את התפתחות הצמחים...

3. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    20-20-20 זה דשן שמתאים לתקופות מעבר אם אתה בתקופת פריחה תן לצמח דשן שיעזור לו לפרוח לגדול אתה צריך לדעת לשחק אם ה NPK שלך לעלות מינונים של BLLOM להוריד מינונים של GROW ולייצב אם MICRO כמובן לכול זה אתה גם צריך תוספת של CALMAG ותוספות של SWITS למיניהם יוסיפו לכה גם טעם וארומה
    וכול התוצאה הסופית שלך תלויה אחד בשני בכול הרשימה שהאוכל הוא הדאגה האחרונה של תדאג לטמפ' נכונה לחות נכונה ואם אתה יכול גם לרמות של CO2 ברמה של מעל 250PPM מעל מה שאתה מאכיל לקראת הסוף אם תכניס לצמח שלך גם את האלמנט הלחץ אז גם תקבל מראה יפה יותר בהצלחה

4. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    אני לא מבין - בכוח אתה בא לריב איתי ???
    שום דבר ממה שרשמת לא קשור למה שהבחור שאל - העיקר לזרוק מיליון מושגים...ואני כבר נתתי לו תשובה מדוייקת לגבי דשן - אתה סתם בא וזורק כול מיני שמות בלי מינונים.
    דשן 20-20-20 לא מתאים לשום תקופה של גידול קנאביס.
    תוספות של swits ? מאיפה הבאת את השטויות האלה ??? לפחות תהיה ספציפי עם התוספים שאתה ממליץ עליהם ואל תזרוק סתם שמות כולכך כלליים.
    CO2 - ל 99.99% מהמגדלים הביתיים אין שום אפשרות קלושה לשלוט ברמות ה CO2, מעבר לזה שכדי שהפחמן הדו חמצני שמוסיפים באמת ייקלט ע"י הצמח צריך טמפ' קרובות ל 30 מעלות. אז אחלה שזרקת המלצה שלא קשורה לכלום.
    להכניס לצמח אלמנט לחץ - לא נותן כלום חוץ מלהכניס את הצמח ללחץ ולעכב צמיחה\פריחה.

ודרך אגב - לגבי מה ששלחת לי בפרטי - ראיתי כבר עשרות ומאות גידולים כאלה, לא משהו מיוחד...

5. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    טוב לגבי מה ששלחתי לכה בפרטי אני בטוח שלא ראיתה מעולם כי פשוט אין ולא היה דבר כזה בישראל
    לגבי הפתרונות שאני נותן פה בטוח שאתה לא מבין כלום בהם כי חוץ מי אקוגן או מה שזה לא יהיה אתה כנראה לא מכיר כלום גם אותו CALMAG שאתה מזכיר מידי פעם בתשובות שלך קיים במספר ריכוזים למספר חברות והאפקט שלו משתנה מחברה לחברה מה שהמוח המצומצם שלך לא מבין ש CALMAG של כול חברת דשנים מגיב בצורה אחרת למרות שמדעית במוח המצומצם שלך זה לא מסתדר
    20-20-20 זה דשן מאוזן וכן משתמשים בוא לתקופות מעבר מפריחה לגדילה ושוב המוח המצומצם שלך קשה לו להבין למה כי זה לא מסתדר מדעית ועובדה שהבחור גידל אם זה עד לכאן
    למצב של הבחור בצורה יותר מפורטת שאני בטוח שוב שהמוח המצומצם שלך בטוח לא יבין
    תקנה את בסדרה של GHE שאני בטוח שיש לכם בארץ
    תתחיל בשטיפה בפעם הראשונה
    לאחר מיכן תן מה MICRO כמות של 4מיל לגלון NPK 5-0-1
    תן GROW כמות של 3 מיל לגלון NPK 2-1-6
    BLOOM תן כמות של 5 מיל לגלון NPK 0-5-4
    flora nectar כמות של 3 מיל זה SWIT ואני מעדיף את ה ROOW בלי טעם
    kool bloom תן כמות של 1 מיל בהתחלה ותעלה עד לרמות של 2מיל לגלון או BIG BUD של ADV בכמות של 4מיל
    CAL MAG תן כמות של 1.5 מיל לגלון ותעלה עד ל 3 מיל כמובן אם זה של GHE שזה ריכוז נמוך
    אם יש בארץ TERPINETOR אז תן כמות של 5 מיל לגלון
    אם אתה יכול להשיג 0-50-30 תן 2מיל אבקה לגלון והפרחים שלך יהיו הרבה יותר גדולים
    זה בכללי מכאן כמובן רק תעלה במינון יש עוד הרבה דברים שאני יכול להמליץ לכה אבל אני לא בטוח שיש בארץ
    לגבי הטמטום שהחבר פה אמר לגבי זכרים אם אתה בשבוע 5 של פריחה כבר מיזמן הייתה רואה שהצמח זכר והיו מתפתחים בולבולים אז תשלול את האפשרות פה
    למוח המצומצם שיש פה אני מציע לכה תלמד להפנים חוסר ידע מעשי הוא לא בושה והתגובה שלך לגביי מה שראתה ממש נמצאת בספק אצלי בטוח אני שאתה עוד איזה חמור מעבדה או מומחה YOUTUBE תמשיך לגדל אם אקוגן או מה שזה לא יהיה תמשיך לדבר על ניידים וניידות שבשבילי זה בלבול מוח אחד שלם ובשביל כול מגדל מקצועי בקיצור אני מציע פה משהוא אני ייתן תפריט גידול מלא ואתה תיתן תפריט גידול מלא מעניין מה תהיה התוצאה בסוף מוכן לאתגר
    לגבי CO2 אתה ילד מעבדה רק תסביר לי דבר אחד אך מאכילים צמחים רמות של 1500PPM שה CO2 באוויר נימצא ברמות של 350 450 PPM רק תסביר לי אך וזה רק על קצה המזלג כי לא בא לי אפילו לנסות להסביר לכה מה יקרה
    טמפ של מעל 30 מצריכה CO2 זה נכון אבל לא רק מוח מצומצם
    מצב של לחץ בסוף מגבירה את התפתחות הקריסטלים שאנחנו רואים על ה BUD מה שיוצר יותר דביקות ריח ו THC
    מה שבמעבדה לא עושים חמור לצורך העניין אם תעשה SUPER CROP בשבועים האחרונים של הגידול ולא רק בהתחלה אז התוצאה הסופית שלך תהיה הרבה הרבה יותר טובה אבל את זה אין ב YOUTUBE ובמעבדה לא שמעו על זה אז התוצאה מוח מצומצם כי צמח שמשדרים בעיה או לחץ או שהוא הולך למות מיצר דברים שלא קורים במצב נורמלי
    כול מה שאני מדבר פה מדובר על גידול INDOOR
    והבחור מגדל באוהל
    רק טיפ לבחור המעבדה שלנו פה תיזמון של מתן הדשנים מתי כמה ולמה זה מה שעושה את כול ההבדל וכמובן לדעת לבחור את הדשן הנכון מיכול חברה שקיימת בשוק כי אין לאף חברה את הדשן המושלם לכול התהליך
    שחכתי דבר אז לחדש לכה למגדל ביתי כן יש אפשרות לשלוט על רמות הCO2 וזה רק מראה על חוסר ידע מעשי שיש לכה ילד מעבדה
    תגיד אתה סוכן של אקוגן או שזה כול מה שאתה מכיר אקוגן אקוגן אקוגן יפה

#5 progrow, ‏5/1/20
    נערך לאחרונה ב: ‏5/1/20
  6. אמירוס

אמירוס חבר חדש

לייקים:
    0
    תבדוק את הטיימר שלך. אם היו הרבה הפסקות חשמל היכן שאתה גר יכול להיות שכל התזמון של שעות האור/חושך השתבש (קרה אצלי)

7. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    עיניין האקוגן: מחקרים (לא יו טיוב) מראים שהדשן המתאים לקנאביס הוא ביחס npk של:213 לכן אקוגן פרפקט מתאים לגידול והוא זול וזמין. קל מג זה קלציום ומגנזיום שצריך להוסיף משום שרוב המים הארץ מותפלים. מעבר לכך אני מחזק את התגובה של יעקב לוי

8. Ami1234

Ami1234 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה לכולם! אנסה לשלב בין כול העצות.
    באיזה שבוע אמורים להתחיל לראות את השיערות הלבנות?
    בנתיים בין כול פיצול של גבעול יש 2 שיערות קטנות אך לא מעבר.

9. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    שערות לבנות אמורים להתחיל לראות בערך בשבוע השני לפריחה, מאוד תלוי בזן...
    זה מאוד קריטי העניין של 12 שעות אור 12 שעות חושך, כול דבר קטן שיפריע לשעות החושך יכול לשבש את המחזור הפנימי של הצמח.

*** אם שכחת, הרוב המוחלט כאן מגדל באוהל כמות קטנה לעצמו. אין כאן אף אחד שמגדל בחללים מסחריים או פיראטיים.
    *** אין שום צורך להוציא אלפי שקלים על דשנים שהם כביכול ייעודיים לקנאביס. קנאביס זה צמח שגדל כאן על כדור הארץ ביחד עם עגבניות, חיטה ותפוחים - לאף אחד מהגידולים האלה לא נותנים כולכך הרבה סוגי דשנים שונים - זה פשוט טמטום שהמציאו אותו חברות דשנים כדי לעשות עלינו סיבוב והרבה כסף. זה לא אומר שהם לא טובים, זה רק אומר שהם לא באמת מועילים כמו שהחברות מפרסמות.
    *** לא - למגדל הממוצע כאן אין שום סיכוי לשמור על רמות מסויימות של CO2 מהסיבה הפשוטה שהרוב המוחלט כאן לא מגדל בחללים אטומים.
    *** דבר אחרון - אם שכחת, אז אנחנו עובדים כאן בליטרים ולא בגלונים.

10. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    אין ספק שאין צורך להוציא אלפי שקלים והינה סוף סוף אני מסכים אתך
    רק כול אחד יכול להחליט עם מה הוא נוסע אם זה סובארו או למבורגיני ואם אתה אומר שאפשר להגיע לאותה תוצאה רק אם אקוגן ואללק יש לי עבודה בשבילך ואתה תהיה אדם מאוד עשיר אם תצליח להגיע לתוצאה אם אקוגן וקלמג אתה רואה אני אפילו מוכן ללמוד מימך
    דרך אגב לא הרבה כסף מימה שאני רואה בארץ מדובר על כמה מאות שקלים בודדים ושוב יכול להיות שאני טועה לגבי המחירים בארץ
    ואני ממש לא מתעסק בשום דבר פירטי וכול מה שאני מגדל חייב ועובר בדיקת מעבדה לפני שהוא מגיע לצרכן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!