1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס כבר לא משפיע

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Eran7, ‏7/1/20.

1. Eran7

Eran7 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי
    אני מעשן קבוע למעלה משנה, בתקופה האחרונה שום דבר כבר לא משפיע, גם אם כן מעט מאוד וניסיתי הרבה סוגים.
    למישהו קרה? יש דרך לשפר את זה או שרק לעשות הפסקה?

2. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    איך מעשן אותו?ג'וני או בני?
    מעשן עם טבק או נקי?

3. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    שלום.:)
    אתה לא היחיד בעולם שזה קרה לו אלא לכל מי שמעשן בתדירות גבוהה מתישהו הגוף מפתח סיבולת ומתרגל לחומר, ולכן כבר לא מורגש.
    מנסיון אישי- הפסקה עושה רק טוב, אתה גם נהנה יותר מהסאטלות וגם זוכר דברים.
    כשאני אומר הפסקה אני לא מתכוון למשהו קיצוני שעכשיו איזה חצי שנה אל תתקרב לפאף, אני מתכוון גם ברמה של לעשן פעם בשבוע/ סופש עם חברים/ או לבד, איך שיותר מתחבר לך.
    אבל לפני כן אני ממליץ לך להפסיק לפחות לאיזה חודש ככה לנקות קצת את הראש ואז אחרי חודש או יותר שלא עישנת אתה עוד תודה לי על הכיף שקיבלת.
    הפסקה זה לא דבר רע, ואתה רק תרוויח מזה.
    נכון, יכול להיות קשה, אבל ישבתי עם רבים וטובים שהיו משוכנעים שהם לא מסוגלים להפסיק אפילו לשעתיים(!!), ואז הוכיחו לעצמם (מרצונם/לא מרצונם) שהם יכולים ובגדול, ואתה יודע משהו? הם לא התחרטו על זה, מתברר שזה רק קול בתוך הראש שלך שאומר אני לא יכול, אני לא מסוגל, אין מצב בחיים, וכי האי גוונא.
    תשנה פאזה במוח כי אתה יכול ויש בך כוחות, אתה יכול הכל, אז פשוט תפעל.

אז שיהיה לך בהצלחה, תהנה תעשה חיים, תחייך לאנשים, ותפיץ טוב בעולם.
    מקווה שעזרתי:)

4. ג'וניי

ג'וניי חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה אחשלי אני תמיד עושה הפסקות קצרות ותמיד משפיע ואני מעשן כבר כמה שנים
    עדיף לך לעשות הפסקות קצרות פה ושם וגם להחליף זנים תמיד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!