1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השתדרגות למאדה יותר רציני

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י erli, ‏20/1/20.

1. erli

erli חבר חדש

לייקים:
    0
    הי חברים.

לפני שנה בערך קניתי מאדה של אטומס ג'אמפ:
    https://www.atmosrx.com/product/jump-herbal-vaporizer-pen-kit

מבחינתי החסרון בג'אמפ שיכול לקחת לו יותר מחצי שעה, מלא שאיפות, ולפחות 3-4 פעמים שצריך לפתוח את הפיה ולערבב את הירק כדי לאדות ראש אחד עד הסוף... דבר נוסף הוא שהרבה פעמים ההרגשה חלשה יותר משמעותית מאשר אם הייתי מעשן את הירק (לפעמים זה נחמד ומתאים אבל לפעמים זה קצת מבאס ועושה הרגשה שבא לעשן עוד ושהסטלה חלשה מדי)
    אז בעצם מה שאני שואל האם זה בגלל שהמכשיר הנ"ל הוא בסיסי יחסית ואם ארכוש מכשיר מתקדם יותר אני ארגיש את הסטלה יותר והאידוי יהיה מהיר יותר או שפשוט ככה זה במאדים ותמיד זה יהיה חלש יותר ויקח הרבה יותר זמן מאשר לעשן את הירק - כמו כן במידה ומכשיר מתקדם יותר יעשה את השינוי אשמח להמלצה על מכשיר - אני מעשן כמעט כל יום אבל מעט - 6 גרם איכותיים מספיקים לי לחודשיים-שלוש.

שלחתי את השאלה הזאת בדיוק לאתר ששם רכשתי את המאדה וזה מה שהם ענו לי (חייב לפרגן להם על הכנות):
    "קודם כל חשוב לציין שבכללי ההרגשה באידוי הקנאביס נחשבת יותר מתונה מבחינה פסיכואקטיבית מאשר בעישון, לכן אני לא חושב שבמכשיר רציני יותר אתה תרגיש משהו חזק מעישון.
    כן אני יכול להגיד לך שמכשיר אידוי כמו "קראפטי" אז אין צורך לפתוח ולערבב וכדומה פשוט שואפים עד שמפסיק לצאת אדים.
    שוב, אולי ההרגשה תהיה חזקה יותר בגלל שאידית יותר חומר פעיל בפחות זמן, אבל עדיין זה לא עישון"

מה שהם ענו נשמע הגיוני ומשכנע אבל מצד שני קראתי בכל מיני פורומים אנשים שמתארים שימוש עם מאדה בעלות של 1000 ש"ח ויותר בתור חויה הרבה יותר רצינית וגם באתר הזה הם מגדירים את האטומס ג'אמפ בתור מאדה למתחילים של שאיפה שתיים לפני השינה...

קיצר אשמח לשמוע ממי שכבר ניסה האם יש מאדה שיכול לתת בראש משהו שמזכיר פייסל או בנג ואם יש גם המלצה ספיציפית למשהו אשמח לדעת

תודה רבה סטלנים יקרים

2. AfghanKush

AfghanKush חבר חדש

לייקים:
    0
    DYNAVAP נקודה

3. erli

erli חבר חדש

לייקים:
    0
    ההשפעה תהיה יותר חזקה? משהו דומה לבאנג או ג'וינט?
    כמו כן - יש לך דגם מומלץ? ואתר מומלץ לקנות?

4. AfghanKush

AfghanKush חבר חדש

לייקים:
    0
    הדגם הבסיסי- M 2019, עולה 300-400₪ (להזמין מחו"ל או לחפש בחנויות בארץ)
    בשאיפה רגילה דומה לג'יונט, בחיבור לבאנג- לגמרי כמו באנג

שלח לי הודעה אם אתה מסתבך

5. erli

erli חבר חדש

לייקים:
    0
    מה הכוונה "חיבור לבאנג"?

6. אלף

אלף חבר חדש

לייקים:
    0
    תקנה PAX3 מכשיר פשוט "מושלם!" אתה תהנה... רק בנוסף אליו כדאי לקנות בקבוק של 100% כהל טהור לניקוי מפעם לפעם. ועוד כמה חלקים נלווים שיהיה... כמו כפית מיוחדת למילוי ועוד SCREENS נוספים
    חסכוני וממצא את החומר בצורה נהדרת, קל לתפעול עם חיי סוללה מרשימים ונוחות אופטימלית.

לא מכשיר זול אבל שווה כל שקל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!