1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרה בהפרחה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י א.א.א, ‏7/3/20.

1. א.א.א

א.א.א חבר חדש

לייקים:
    3
    רציתי לדעת אם יש לי בייבי נקבה , עסיסית וגדולה, האם אני יכול להפריח אותה ללא זכר? ואם כן איך ומתי? (הצמח מסוג אינדיקה, זן לא ידוע).
    תודה

2. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    לא ברור מהודעתך אם מדובר בגידול פנים או חוץ, וגם איך אתה יודע שזו נקבה אם עוד לא בפריחה.
    אם מדובר בגידול פנים אתה צריך להפריח ע"י מעבר למחזור אור של 12\12 לפני שהצמח גדל מדי (ולקחת בחשבון שבתחילת הפריחה הצמח גדל פי 2-3). בגידול חוץ הצמח עובר לפריחה בעצמו כששעות האור מתאימות בסביבות ספטמבר.
    בכל מקרה לא כדאי שיהיה זכר בסביבה, אחרת תקבל הרבה זרעים.

א.א.א אוהב/ת את זה.
  3. א.א.א

א.א.א חבר חדש

לייקים:
    3

4. א.א.א

א.א.א חבר חדש

לייקים:
    3
    תודה. הצמח בגידול ביתי , ביום בשטח פתוח בשמש מלאה, בלילה באוהל , תאורת לייד + נלג.
    באדנית של כ50 ליטר. המטרה להפוך לצמח אם. (אם כי ניסיתי 2 יחוריים שלא צלחו עדיין). בניתי על זרעים מהצמח. השאלה אם צמח נקבי(במידה וזאת נקבה) מוציא זרעים בודדים בפריחה? או שרק לאחר אבקני זכר בסביבה אקבל תפרחת עם זרעים.
    אגב… אני חושב שזאת נקבה לאחר בדיקה מתחת לגבעולים(בית שחי) יוצאים ניצני נקבה בעלי 2 חוטים דקים.
    כרגע הצמח לאחר אימוני קשירה פרוס יפה לרוחב, (במצב זקוף אני מאמין שהוא נושק למטר וקצת).אין לי בעיה של גובה גם ל4 מטר. לא ממהר להפריח. לפחות עד שאקבל 2- 3 ייחורים ממנו.

5. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    צמח אם לא מעבירים לפריחה בכלל, מוציאים ממנו ייחורים ומשאירים אותו בצמיחה.
    צמח נקבי לא מאובק לא יוציא שום זרע, אלא אם יגיע אליו איזה אבקן טועה ברוח. בכל מקרה הזרעים שיצאו לא יהיה זהים גנטית לאם, כך שאם אתה רוצה לשמור על הגנטיקה אז צריך לעבוד עם ייחורים.
    אם אתה רואה סימני מיניות (שערות לבנות לנקבה או "ביצים" קטנות לזכר) סימן שהצמח כבר בפריחה והזמן לקחת ממנו ייחורים עבר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!