1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מפחד לחזור לעשן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Goldberg, ‏7/3/20.

1. Goldberg

Goldberg חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני כמה שבועות עישנתי לבד ופאקינג משהו כמו שבועיים אחרכך עדיין מסטול.. הייתי ממש מעופף וכאילו בסטלה רעה. אני לא אחד שמעשן באופן יומי אבל יצא לי להיות באמסטרדם ודחפתי שם כמויות שלא יביישו הרבה אנשים, ומקרה כזה בחיים לא קרה לי... קיצור אני מתלבט אם לחזור לעשן או לא
    חושב שזה קרה כי לעשן לבד תמיד היה עושה לי סוג של התקפי חרדה... אשמח לדעתכם

2. אנונימי פסימי

לייקים:
    0
    עדיף לך שלא, זה יכול לסכן אותך
    תחכה שיהיה לגליזציה ואז

3. GreenPeace

GreenPeace חבר חדש

לייקים:
    2
    אך הגעת למסקנה שהוא צריך "לחכות" ללגליזציה?

לנושא.
    מה הכוונה במעופף ? שבועיים היית מסטול ?
    אתה יכול לפרט יותר מזה ? מה הכוונה ? כי מבחינת ההשפעה אם היית מגזים היית צריך להיות מסטול אולי 6/7 שעות .

*קנאביס לא מתאים לכולם ולא פעם שמעתי מאנשים שהם התחילו לקבל את זה בצורה לא טובה באמצע החיים.

הארון אוהב/ת את זה.
  4. Goldberg

Goldberg חבר חדש

לייקים:
    0
    אחרי חיפוש שעשיתי ברשת, מסתבר שנכנסתי לסוג של חרדה וה"סטלה" והתחושה של הניתוק זה בעצם מצב שנקרא "דיסוציאציה"...
    קיצור אני ממש רוצה לחזור לעשן אבל די מפחד ולא יודע אם זה יקרה לי שוב.
    אם למישהו היה מצב דומה אשמח שיגיב ,

5. GreenPeace

GreenPeace חבר חדש

לייקים:
    2
    קרה לי שהותקפתי חרדה , ובאמת לאותה תקופה שעישנתי זה לא עשה טוב , אחרי עבודה עם עצמי שכבר הרגשתי יותר טוב חזרתי לעשן וברוך ה' מאז הכל בסדר.

6. סמבר

סמבר חבר חדש

לייקים:
    0
    כשלא מעשנים הרבה זמן ההרגל לכמויות גדולות לא רלוונטי, מכמה שכטות בודדות תתמסטל יותר משהתמסטלת מ5 גוינטים ברצף.
    זה בסדר, זה מבאס, אבל אם אתה אוהב את ההרגשה שהוויד נותן אחרי שהגוף מסתגל אליו, אני ממליצה לך להמשיך לעשן עד שתתרגל ותהנה שוב מסטלות יותר מינוריות

7. סמבר

סמבר חבר חדש

לייקים:
    0
    אל תמהר לתת לעצמך כותרות שמצאת בגוגל, דיסטוציאציה מדבר על מצב פסיכולוגי שונה לחלוטין מההשפעות שיש לוויד.. כמו שכתבתי, בהתחלה יש חרדות מוויד אם תמשיך להשתמש הגוף יסתגל ותוכל להנות נטו מסגולות הפרח- בחירה שלך מה לעשות כמובן

8. fog

fog חבר חדש

לייקים:
    6
    דה-פרסונליזציה - בהחלט מופע שכיח. לקנאביס בשימוש ממושך יש לא מעט השפעות שליליות וזו אחת מהן. הגוף לא מתרגל לוויד, למעשה הגוף "מתנקה" מהשפעות הוויד רק כעבור חודש חודשיים. אני דווקא ממליץ לך לא לעשן תקופה ולבחון את ההשפעה בעצמך. יש הרבה דברים אחרים להנות מהם פרט "לסטלות".

9. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אין שום סם שיחזיק שבועיים בגוף אפילו לא טריפ. לא קשור ליגליזיציה לסוטל.כתבת שאתה לא מעשן באופן קבוע לפעמים יש הרגשה שהסוטול רק עולה ועולה אז יכול להיות הרגשה של פחד אבל הוא יורד בסופו של דבר ואז זוכרים את ההרגשה ולפעמים זה מלחיץ. ברשת יש תמיד כמה תשובות וזה רק יכניס לעוד תסביך.אתה מעשן לבד וזה קורה אז תעשן עם חברים ולא הרבה תרגיש הרבה יותר טוב.הגוף מתנקה מקסימום שבועיים רק יש דודה חזקה לעשן אל תכניס את עצמך סתם ללחץ ,תעשן 3-4 שאכטות ותזרום עם זה אני מאמין שהכל יסתדר בסוף.
    בסופו של דבר ההחלטה היא שלך רק בלי לחץ.
    ורק בריאות לנו ולכל עם ישראל אמן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!