1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה לנסות lsd וmd

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י אור סבן, ‏3/4/20.

1. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים מדבר נער בן 16 וחצי, מביע עניין בפסיכדליה ורוצה להגיע לתובנות ולהבין את החיים בעזרת כמה נסיונות פסיכדלים וגם סתם להנות במסיבת טבע. לא עישנתי כלום בחיים רק שותה ככה פעם בשבוע שבועיים. רציתי לדעת אם צריך לעשן משהו (ירוק,טבק) לפני שאני מנסה טריפים מאקסטות או אסיד. הבנתי שגלגל זה הכי עדיף כי הרמה של החומרים בארץ לא משהו, רציתי לדעת אם בכלל שווה להיכנס לזה עם הסיכון לדיכאון,פלאשבקים,HPPD,הזיות... שאחרי ההשפעה.
    בנוסף רציתי לדעת אם הסיכוי להיות מושפע לרעה אחר התנסות בפסיכודליה גבוה? והאם בפעם הראשונה כדאי לנסות גלגל או לקפוץ לmd טהור או אסיד? או שזה לא משנה. התנסות בסמים פסיכודלים תפגע בקבלה לתפקיד גיוס חשוב והאם כדאי לי למרות שביום יום יש לי רגעים עצובים ואני לא בן אדם שמאושר כל הזמן, גם האם הספק שאני מביע פה יכול לגרום לי לטריפ רע והשפעות עתידיות רעות? תודה רבה מעריך את העבודה שלכם מאוד

2. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    חמוד...אתה צריך לשתות שוקו, לאכול עוגיות חמאה וללכת לישון ב21:00 אחרי שהתקלחת. תפסיק לבלבל את השכל או שנגיד לאמא שלך שתיקח אותך בידיים אחרת תצא כלומניק אם תעשה שטיות. שוקו ולישון! תעשה שיעורים יותר טוב

3. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    ילד אתה קופץ מעל הפופיק אפילו לא עישנת. ואיזה תובנות אתה חושב שזה יתן לך. לאן אתה רוצה להגיע אם אתה מתעקש תנסה קודם לעשן ואז תראה איך משפיע ורק עם חברים יש לך את כל החיים לפניך תעשה טובה אל תדפוק אותם עכשיו.זה לא סוטל של שתייה אל תנסה אפילו גלגלים תשמור על עצמך יותר חשוב אל תהיה מושפע מחברים. שיהיה שבת שלום ורק בריאות. ושוב אל תחשוב על זה אפילו יותר טוב בשבילך.

4. PSYchonaut

PSYchonaut חבר חדש

לייקים:
    3

כשאתם מגיבים ככה הוא רק ירצה לעשות דווקא. ככה זה נוער בגיל הזה.

5. PSYchonaut

PSYchonaut חבר חדש

לייקים:
    3
    שלח לי בבקשה הודעה בפרטי, אסביר לך למה זה פחות מומלץ בגיל הזה ואתן לך טיפים לצמצום נזקים במידה ותתעקש.

אור סבן אוהב/ת את זה.
  6. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    ישלך משהו עם פחות קלוריות?

7. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל אקסטות, גלגלים וmdad הבנתי שלא מביאים הזיות ואין סכנה לבעיות נפשיות עתידיות, איזה סיבה יש לא לנסות את זה? לקחתי ללב שאנסה לעשן קודם ואראה איך יהיה, אבל אפשר להתנסות באקסטות או גלגלים לפני גיל 18 19 בלי להיפגע לדעתך?

8. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    שלחתי אחשלי

9. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    יקירי אנחנו בעדך לא נגדך. כל הדברים שהזכרת גורמים לבעיות נפשיות קשות ובמיוחד בגיל צעיר כמו שלך זה יכול להיות בלתי הפיך מלא אנשים שחשבו שהם חכמים נהיו כלומניקים שמאושפזים בבתי משוגעים. אתה רוצה להיות כזה? אני בטוח שלא. תגמור בגרות תעשה צבא תקבל קצת שכל ובגרות ואז תוכל לבחור בכל דרך שתרצה שתהיה בשל יותר וכשיר יותר להחלטות. אני חוזר: כל החומרים עליהם אתה מדבר מאוד מסוכנים ועלולים לגרום לשיגעון תמידי ובמיוחד בגיל שלך. מקווה שלא תעשה שטויות ושיהיה בהצלחה

לוקו 2 אוהב/ת את זה.
  10. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    בחור לא הבנת נכון ואם פגעתי בך אז סליחה.
    תראה אתה מביע הרבה ספקות אתה אומר שאתה לא תמיד מאושר ויש לך רגעים עצובים אתה מטיל ספק בקשר לטריפ אם תיקח במצב הזה ואתה עדיין צעיר זה יכול לגרום לבעיות טריפ זה לא צחוק.
    ובקשר לעישון גם גראס יכול לגרום לפעמים פארנויות אבל כל אדם לגופו זאת הסיבה שאמרתי לך תנסה קודם לעשן .אתה מעוניין לעשות צבא תגמור צבא תהייה יותר בוגר ואז תחליט בקשר לטריפ.( לא הייתי ממליץ)אל תהיה פזיז
    בסופו של דבר ההחלטה היא שלך שיהייה לך רק בריאות

11. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    "רציתי לדעת אם צריך לעשן משהו (ירוק,טבק) לפני שאני מנסה טריפים מאקסטות או אסיד"- בעיקרון כן,
    אתה צריך להתרגל לאובדן השליטה היחסי שנלווה לסמים קלים כמו קנאביס או אלכוהול כדי לדעת
    להתמודד עם סמים "קשים" יותר כמו פסיכדלים שמסוגלים לייצר חוויה חוץ גופנית ואובדן שליטה מלא על המציאות,
    ממש עולם אחר אבל בסופו של דבר קצת דומה.
    "הבנתי שגלגל זה הכי עדיף כי הרמה של החומרים בארץ לא משהו"- להפך, דווקא רוב האנשים ימליצו על קריסטלים כי כביכול יש להם דרגת טוהר גבוהה יותר, ריאלית זה לא נכון, יש לא מעט נגזרות של MD ותוצרי לוואי שיכולים להתגבש לקריסטלים זה נטו עוד תהליך, זה לא מעיד כלום על הטוהר שלהם.
    אותו דבר אסיד קרטונים\טיפות ושאר בולשיטים, אלף נגזרות עם השפעה דומה.
    כל שוק הפסיכדלי לא טהור חוץ מפטריות או חומרים שפונים לשוק נישה כמו 3MMC או מלחי מסקלין שיש להם ממילא כל כך קצת קונים ואנשים שמתעניינים בהם שאין טעם באמת לזייף, או שהם עדיין חוקיים במדינות מסויימות ואפשר להשיג אותם בצורה חוקית או סמי חוקית.
    " הסיכון לדיכאון,פלאשבקים,HPPD,הזיות... שאחרי ההשפעה."- שימוש בMD גם חד פעמי יכול לגרום לנטרול של מערכת יצור הסרוטנין או לפחות לתפקוד לקוי וזה מה שגורם בדרך כלל "לדאון", הסיכון האמיתי הוא שאתה לא יודע עד מתי הוא ימשך, יש אנשים שמדווחים על שנים.
    לגבי אסיד זה.... פשוט שכח מזה... אין טעם לנסות.
    ובאופן כללי אין בנאדם שהוא מאושר תמיד, לפי ראייה שלי אפילו רוב בני אדם נוטים לדכאונות ומבלים את רוב חייהם בדכדוך תמידי זה נורמאלי לחלוטין ולמעשה אדם שמאושר תמיד זה אדם שכרגע נמצע בהתקף מאני והוא כרגע עסוק בלשרוף את הבגדים שלו או לרסק את המכונית על קיר, כי אין השלכות ואין סיבה להיות עצוב ואף אחד לא דואג לו או תלוי בו ולכן הוא מסוגל לעשות מה שהוא רוצה, תעשה לי טובה אל תשאף להגיע למצב כזה.
    לגבי בגרות, אין קשר למסגרת כזאת או אחרת בנאדם יכול להיות קצין בצבא לעבוד בעבודה טובה באזרחות להכיר מישהי עם תו איכות ולעשות הרמון של ילדים בלונדינים אבל עדיין להידפק עם אינטלגנציה רגשית של ילד בן 10 וחשיבה חופשית של בול עץ.
    להיות בוגר, בצורה אובייקטיבית, זה להרכיב אישיות שכוללת מגרעות שאתה יודע להתמודד איתן ובאופן כללי להתמודד עם מצבים לא נעימים שאתה נכנסת אליהם ברצון ולדעת לצמוח מזה ולהחכים.
    מקווה שנהנת מהמגילה אחי, רק בריאות.

לוקו 2 אוהב/ת את זה.
  12. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    מ
    מאוד מעריך את ההתאמצות, התגובות באמת גרמו לי להבין שלא לגיטימי בכלל לחשוב על זה אפילו לפחות עד שאני מקבל בגרות רגשית מלאה (בערך גיל 25) שגם אז לא חושב שאנסה אחרי מה שקראתי כאן. תודה רבה אחי על הכל, שמתי לב שאמרת שכל אדם נורמלי נמצא בדכדוכים לפעמים וזה הגיוני בתור היותנו בני אדם ועזרת לי מאוד כשאמרת את זה. בקיצור המון תודה, הצלת חיים של ילד מטומטם בן 16 שלא גילה אפילו את קצה הקרחון בנושא. כן יש לי שאלה אחת אם זה בסדר, שדיברת על פטריות, 3MMC ומלחי מסקלין הסברת שהם חומרים לא מזויפים כמעט תמיד אני רק רוצה לוודא גם בהם לא כדאי לגעת למרות שהחומרים אמיתיים נכון? ולמה ההתעניינות בהם כלכך נמוכה כמו שאמרת? תודה רבה

13. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    הכל טוב לא פגעת רק עזרת, הייתי צריך שיעמידו אותי במקום לפני שאני עושה דברים שאיתם באים נזקים בלתי הפיכים, אני חושב שהבנתי את המצב ואני בטוח (ב''ה בלי נדר) שלא אגע בחומרים כאלו בזמן הקרוב. רציתי לדעת אם יש בעיה בעישון קנאביס? אם יש זנים שיותר בטוחים וכאלה שפחות והאם אני עלול להתמכר או להיפגע נפשית מהסם, ובנוסף האם הדבר יכול לפגוע בהתגייסות לתפקיד משמעותי בצה''ל. שוב ממש תודה בערך הצלתם את חיי

14. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על הדאגה יענקלה עזרתם לי מאוד כולכם אני מעריך רבות את ההתאמצות ומודה מכל הלב, אני חושב שהצלחתי להבין את דעתכם ושלא אגע בחומרים האלו לפחות בשנים הקרובות. שוב תודה רבה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!