1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חיפוש בבית וחקירה על סמך הלשנה/16

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Alon9, ‏11/4/20.

1. Alon9

Alon9 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן רוצה לשתף סיפור שקרה לי ולדעת עם התנהלתי נכון.
    בערך חודש וחצי לפני המקרה שלי התחילו לקחת כמה מהחברים שלי לחקירה משטרתית (לאחר חיפוש בבית)
    על שימוש עצמי בקנאביס.היתה תחושת חרדה מאוד גדולה אצלי ואצל החברים הטובים לגבי זה כי לא ממש הבנו מה המטרה ועם יקחו אותנו.חשוב לציין שכולם יצאו נקיים בחיפוש בבדיקת שתן בחיפוש הטלפוני.יום לפני שהגיעו אלי באו לשני החברים הכי טובים שלי שיצאו נקיים הנכון גם כן.עכשיו אני אספר על המקרה שלי כי אני יכול יותר לפרט.הגיעו אלי 3 שוטרים בשבע בבוקר עם צו חיפוש ובזמן שאמא שלי בחרדות ולא מבינה מה קורה הלחיצו אותה עוד.התחילו לחפש אצלי בחדר ואחד השוטרים התחיל להטיח בי האשמות ולשאול אותי עם אני מוכן לבדיקת שתן,ישר שאלתי עם יש להם צו והוא התחיל לגמגם ולהגיד שזה מעלה את החשדות שלו (אני או ההורים שלי בחיים לא היינו במצבים של פגישות עם שוטרים אז לא ממש ידענו מה לעשות)לקחו אותי לתחנה יבשו אותי שעתיים ואז הכניסו אותי לאיזה פקידה שביקשה את הסיסמא לטלפון שלי שוב פעם בלי צו.אותה הפקידה התחילה לשאול שאלות ולהטיח האשמות כמובן שאמרתי לא לכל מה שהיא אמרה ולא העלתי שום שם.בנוסף אמרו לי שבגלל שמעורבים עוד קטינים אבא שלי לא יכול להיות איתנו בחקירה.הפקידה הקלידה הכול במחשב וניסתה להחתים אותי על דף שאומר שאני מודה ההאשמות נגדי ישר התחלתי לשאול שאלות והיא הביאה דף חדש.העבירו אותי לחוקר אחר שהתחיל להיות קצת יותר ישיר וניסה לדבר איתי ולשואל ממי אני קונה את הסמים,אמרתי שאני לא קונה ואז הוא אמר לי שאני חשוד בסחר,שאלתי אותו למה לא היה כתוב את זה בדף הוא התחיל לגמגם ואמר שהוא טעה בשם.שאלתי עם אני צריך להישאר שם אמרתי לא אז הוא הראה לי פתק שאני צריך לעשות בדיקת שתן יצאתי נקי והלכתי משם. עכשיו חוץ מהעובדה שאיבדתי
    אמון במערכתה שלי היא עם הייתי צריך בכלל ללכת לתחנה ומה לעשות בפעם הבאה.פשוט נמאס שמנסים להפליל אותי ואת חברי סתם. כמובן מדובר על קנאביס כמו שהוזכר

תודה על העזרה

2. Alon9

Alon9 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בן 16

3. סטלן עם שרוואל

לייקים:
    0
    בעיקרון כן, היה עדיף שהיית אומר שתעשה בדיקת שתן וברגע האמת היית מסרב כי לא כל פעם שהם אומרים שיעשו הם עושים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!