1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ייעוץ לגבי הפסקה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MTA, ‏8/4/20.

1. MTA

MTA חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן, אני מעשן כבר 3-4 שנים בערך בשביל הכיף
    בחצי שנה האחרונה עישנתי על בסיס יום יומי וזה נהיה סוג של הרגל.
    עכשיו מסיבות מסויימות אני צריך לתת שתן בסוף החודש ושיהיה נקי, התחלתי את ההפסקה לפני ארבעה ימים בערך מישהו יודע מהם הסיכויים שאצא נקי בבדיקה? והאם יש דברים שאוכל לעשות שבעצם יעזרו לזה שאצא נקי? (שמעתי על לשתות מלא מים וכאלה)
    עוד דבר, אם מישהו פה הפסיק ויכול לתת עצות של איך להתגבר על הרצון לעשן אני אשמח. בתקופה האחרונה שעישנתי הסם שלט בי ולא אני בו, אני רוצה שמתי שאחזור לעשן אעשה את זה בשליטה ובכמות קטנה יותר ככה שאם יש מישהו שיוכל לתת טיפים בנושא הזה אני אשמח כי אני לא רוצה להישאב לתוך זה אבל כן רוצה לעשן כי אני נהנה מזה.
    תודה וסליחה על החפירה

2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    צריך קצת יותר משלושה שבועות עד שזה לא נראה בשתן. לא לגעת יותר, לשתות הרבה מים ולימון לעשות כושר, אפילו הליכה בבית. לא ללכת למקומות שמעשנים שם כי זה נכנס קצת למחזור הדם גם לאלה שלא מעשנים. אתה הולך לעבור בדיקה נקיה, אחר כך נדבר. בהצלחה!

PSYchonaut אוהב/ת את זה.
  3. MTA

MTA חבר חדש

לייקים:
    0
    מקווה ששלושה שבועות-חודש יספיקו הפיתוי האמיתי הוא שנדלק גוינט לידך אבל בינתיים אני מסתדר אחלה
    בכל מקרה תודה על התשובה אח

4. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    חחחח מה תמדבר? לקח לי חודשיים עד שיצאתי נקי בבדיקה,ועשנתי פחות ממנו, שנתיים

5. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    שתן נקי מקסימום 3 שבועות.
    תשתה הרבה מיץ לימון זה עוזר מנסיון

אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.
  6. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    איך אתם מגיעים לזה אני לא מבין? אני עשיתי כל שבוע בדיקה ורק אחרי חודשיים וחצי יצאתי נקי , למשתמשים כבדים זה לוקח יותר זמן,אל תטעו אנשים

הארון אוהב/ת את זה.
  7. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    גבר לפי דעתך 30 שנה זה מעשן כבד?(גם אני הייתי צריך לתת שתן לפני 5שנים בערך).
    ויש לבחור עוד שאלה אז אולי עדיף להפסיק 3 חודשים ושיחזור לעשן הוא יכנס בראש צלול וידע להתמודד עם המצב במקום לעשן כל היום ויהנה מהעישון בסבבה.
    אף אחד פה לא רוצה להטעות אנשים סתם.
    שבת שלום ורק בריאות

8. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    לא מבין מה אתה בא לתקוף? אני אומר לך שעשיתי כל שבוע בדיקת שתן ורק לאחר חודשיים וחצי יצאתי נקי,מה אני משקר? מה יש לך?

9. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    חבר אין לי מושג איך הגעת למסקנה הזאת ובשום מקום לא כתבתי שאתה משקר רק אמרתי שיש דרכים לזרז תהליכים.
    אנחנו שני אנשים בוגרים ולא רוצה שתקבל רושם מוטעה אז בא נסגור את הדיון הזה מקובל?
    חג שמח ורק בריאות

10. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    גם לך חג שמח,תגיד על איזה דרכים אתה מדבר לזרז תהליכים? אולי ארצה לחזור לעשן אבל יהיה לי בדיקות

11. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    תראה היה לי בלאגן רציני אבל כל אחד והחבילה שלו לא סתם מבקשים
    שתן.
    בכל מכולת יש מיץ לימון צריך לשתות והרבה זה מגעיל רצח אבל שאין בררה עושים הכל הייתי שותה 3 בקבוקים בשבוע ובין לבין הייתי סוחט לימונים וגם שותה(זה פחות מגעיל)
    אחרי בקבוק הייתי סוחט תפוז רק בשביל להעביר את הטעם קצת גם בתפוז יש חומציות אבל לא ממש מספיק .ולפני הבדיקה לא לשתות הרבה מים יכול להיות שגם פחות מספיק לא ניסיתי כמו שכתבתי היה בלאגן ופחדתי רצח. יש שיגידו לעשות ספורט וזה עוזר לא יודע לא ניסיתי.
    ועוד משהו חשוב מתאר לעצמי שיש חברים שמעשנים ברגע שרוצים להדליק ג'וינט תלך משם גם העשן בחדר נכנס למחזר הדם וכל מה שעשית לא שווה ויש קצב חילוף חומרים בגוף שמשתנה מאדם לאדם לא יודע איך בודקים את זה.בכל אופן לי זה עזר ויצאתי נקי
    בהצלחה ורק בריאות

12. AcidRain419

AcidRain419 חבר חדש

לייקים:
    1
    לעשות הרבה ספורט כדי לשרוף שומן (בעיקר קרדיו),עד יומיים לפניי הבדיקה עצמה.
    לגביי "להתגבר על הרצון לעשן", זה אינדיבידואלי אבל אם אתה מכור נפשית לקנאביס, הרצון יהיה בכל מקרה,חשוב להבין שהוא יורד עם הזמן. תהיה מודע לזה שהמחשבות השליליות שיהיו הן לרוב נעלמות עם הזמן.תקרא על תוסף שנקרא 5htp אשר מעלה את הסרטונין במוח.אם הגעת להבנה שאתה לא יכול לשלוט בכמויות,למה שתחזור לזה שוב?

#12 AcidRain419, ‏22/4/20
    נערך לאחרונה ב: ‏22/4/20
  13. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    חחח אני כבר לוקח כדורים ssri עם מרשם כמובן, זה לא מסוכן להוסיף עוד ? יכול להיות עודף סרוטונין

14. AcidRain419

AcidRain419 חבר חדש

לייקים:
    1
    לא יודע, דווקא בגלל דברים כאלה אני אף פעם לא ממליץ לאנשים לקחת שום דבר (אפילו לא קנאביס) אלא לקרוא בעצמם אבל ההיגיון אומר לא להגדיל מינון של אף תרופה על דעת עצמך, תתייעץ עם הרופא.

15. לויתן

לויתן חבר חדש

לייקים:
    0
    קנאביס זה חומר ממכר ולדעתי ולנסיוני אם אתה מעשן אז זה שולט בך. פגשתי אנשים שלא מתמכרים ויכולים לעשן פה ושם אבל הם היוצאי דופן.

16. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אתה לא תצליח לנקות את השתן בפחות מחודש אחרי שימוש כזה מסיבי.
    מקרה טוב יהיה שהשתן יתנקה תוך 28 יום.

לרוב זה לא יקרה אבל. אחרי עישון מסיבי של 3-4 שנים אתה אמור להיות במצב שיקח לשתן שלך חודשיים אפילו להתנקות = מניסיון ומחקרים שנעשו בנושא. (במחקר נמצא שהמינימום זמן להתנקות היה 28 יום, המקסימום זמן להתנקות היה מעל לחצי שנה. והממוצע עמד על 62 יום למעשנים כבדים ב-10 שנים האחרונות, המשתנה שגרם להבדלים בזמן ההתנקות היה לא אחר מאשר מסת השומן בגוף. ככל שאדם עם פחות שומן = ככה הוא התנקה מהר יותר.)

כל מי שמדבר על "תרופות סבתא" לניקוי שתן, לדוגמה: מיץ לימון, חמוצים, חומציות, ושאר זיוני שכל = לא רק שזה לא מוכח מדעית (וזה אכן נבדק, ולא נמצא שום הבדל), אלא שאין שום הסבר מדעי לאיך וכיצד משהו בסגנון "ינקה" מטבוליטים של קנאביס יותר טוב. הדבר היחיד שאפשר להגיד עליו שבאמת יעזור זה לשתות הרבה מים.
    קנאביס זה חומר ליפולילי, הכוונה שהוא נדבק לשומן, (הקנאבינואידים שבו.). THC במיוחד, כבר הוכח כשמעשנים לאורך זמן, אפשר ממש למצוא ריכוזי THC בתאי שומן. ככה שלא מיץ לימון ולא חמוציות יעזרו. גם הוכח שאתה יכול להיות עם 0ng של THC בדם (ללא THC בדם), ועדיין עם THC בשתן. מה שמחזק את הטענה = ש-THC מתאחסן, ומופרש מתאי השומן לזרם הדם בכמויות מעטות, והם עוברות מטבוליזם ומכשילות אותך לאורך זמן בבדיקות שתן.
    אגב, גם ספורט לא עוזר מבחינה טכנית. ומחקר בדק והוכיח את זה גם. (THC מתאחסן בתאי שומן = שריפת תאי שומן תביא לשחרור הTHC מהתאים לזרם הדם = מזרם הדם החומר מגיע לכבד, עובר מטבוליזם, ומוצא את דרכו כמטבוליטים בשתן שלך)

לגבי הרצון וכדומה. אין צורך לחשוב יותר מדי, להפסיק עם קנאביס זה קשה רק בימים הראשונים. תתייחס לזה כאילו אתה מקבל שפעת קלה = יהיה לך קשה לישון, גלי חום, הזעות, הקאות, בחילות, ושאר תופעות
    אבל תוך שבוע הכל עובר.
    לגבי הרצון לעשן, הוא מאוד חזק בימים הראשונים, אבל גם פה, אחרי שבוע זה נרגע משמעותית. מה שכן, זה פסיכולוגי. אתה יכול גם חצי שנה לא לעשן ועדיין להתגעגע ל...רגעים הטובים. אתה צריך לעשות סוויץ' בראש. ולהתגבר על זה.

כאחד שנגמל מסמים הרבה יותר קשים מקנאביס = להגיד שקנאביס ממכר זה הבל הבלים. הוא כן גורם להרגשות לא נעימות כשאתה מפסיק. אבל זה לא טוטאל לוסט. קצת אי נעימות ותו לא.

להפסיק עם הרואין ומת' לעומת זאת, זה באמת קשה. תשמע לי. אגב, להפסיק עם טבק זה יותר קשה מלהפסיק עם הרואין. מניסיון. (רק זורק לאוויר)

17. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    הם חווים על עצמם איזה פוקס שהם מתנקים, ואז רצים לספר לכולם: "מיץ לימון מנקה שתן!". מה שהם לא יודעים, זה שמחקרים בנושא נעשו על מאות אנשים. כן כן. יש מחקרים קליניים על שאריות THC בשתן על מאות אנשים, ממוצא שונה, מין שונה, וממדינות שונות. ובמחקרים האלה בדקו הרבה (מאוד) אופציות של "תרופות סבתא"

ככה שכל אהבל שקופץ ואומר: "ניסיתי מיץ לימון ועבד לי!" פשוט לא יודע על מה הוא מדבר. וזה שהוא לא יודע להעריך מדע ומחקרים, לא מוריד מערכם של אותם מחקרים.

לפרוטקול, במחקרים האלה ניסו הרבה טכניקות. מיץ לימון, מיץ חמוציות, תרכיז רימון, מיץ אשכוליות, פעילות אירובית אינטנסיבית (120 דק יומיות, מנוטר במעבדה!), תפריט ירידה במשקל(חיטוב), ואפילו ניסו כל מני חומרים כימיים כאלה ואחרים (פחם פעיל, יוד, כרומיום, סלניום, ועוד)

שורה תחתונה, אותו מדע שבתקופה זאת מגן עלינו מקורונה, הגיע למסקנה שאין באמת דרך "לזרז" ניקוי שתן מקנאביס. והזמן שבו קנאביס נשאר לך בגוף, תלוי בשתי דברים - משתנים גנטיים, ואחוז שומן בגוף.
    אחוז שומן נמוך יותר = פחות זמן בגוף.
    גנטיקה = מעל הכל. יש אנשים שלא תמצא אצלהם אפילו מטבולטים בשתן בחיים. (אבל זה לא בגלל שאין להם, אלא שהגוף שלהם מעביר את ה-THC מטבוליזם שונה, ומה שמגיע לשתן הוא חומר שונה ממה שמחפשים. אנחנו מדברים על 0.3% מהאנשים שנבדקו)

אז, ששום משתמש אהבל, שנתקע בשירות מבחן עם בדיקות שתן ועבר במקרה = לא יחלוק על הדברים שנאמרו פה בטענה ש"עבד לו". בעיקר בתקופה כזאת של הקורונה. שבה אמורים להבין יותר מתמיד את החשיבות של המדע.

#17 420STUDENT, ‏27/4/20
    נערך לאחרונה ב: ‏27/4/20
  18. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    אז מה לדעתך אפשר לעשות? יש לי עוד 6 יום בדיקה ואני לא נגעתי כבר יומיים

19. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    באיזה מסגרת יש לך בדיקת שתן?
    תראה, הסיכוי שתעבור בזמן הזה, מאוד נמוך
    אז אם אתה באמת נבדק, כל מה שיש לעשות זה לשתות הרבה מים, לקחת קומפלקס ויטמין B (כדי לשמור על שתן צהוב), ולהתפלל לאלוהים.

אם אתה במסגרת צבאית: תסרב להבדק, עדיף לך להשפט על סירוב פקודה מאשר שימוש בסמים

אם אתה בשירות מבחן, תנסה בכל דרך לדחות את זה.
    אני במקומך אפילו מנצל את המצב ואומר ביום של הבדיקה שיש לך חום ושאר תסמיני קורונה, כדי להכנס לבידוד של 14 יום.

20. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    די אתה סתם מגזים כל הזמן.. אז שלקח לי חודשיים וחצי להיות נקי אני לא שתיתי מיים ולא כלום כי רציתי התנקות טבעית וגם הייתי מעשן כבד מאוד,אחרי 4 חודש שאני נקי לגמרי כולה עשיתי מדיום קטן לפני יומיים,תסתם מלחיץ אני אצא נקי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!