1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד פעם ראשונה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י tomynextt, ‏27/4/20.

1. tomynextt

tomynextt חבר חדש

לייקים:
    0
    מה הולך חברים, אני מתכננן לקחת אסיד בפעם הראשונה מרגיש שאני מוכן לחוויה רק שאלה קטנה איזה מינון מומלץ לקחת לפעם ראשונה ? יושבים בבית אם זה משנה

2. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    לא מבין בזה, אבל יכול להגיד לך שאתה חייב לחקור את זה הרבה ולהבין למה אתה נכנס. תזכור שהטריפ הולך אחרי המחשבה שלך ואתה צריך לבוא בוייב טוב ובאוירה חיובית ותרגיש בגן עדן, אם תבוא כשאתה בספק או מבואס אתה יכול להרגיש תקוע בגיהינום.
    מאוד כדאי שיהיה איתך טריפ-סיטר יעני אחד שהיה במקום שלך וניסה כבר כי רק הוא ידע איך להסביר לך שהכל טוב ושמה שאתה עובר הוא לא המציאות.
    לדעתי אם לא לקחת שום דבר עד עכשיו האידיאל הוא משקל גוף כפול 1.5 בערך. תיזהר מנעילות לסת, תשתדל ללעוס הרבה מסטיקים תוך כדי. ובהצלחה, לא ממליץ בכלל אתה נשמע לי צעיר אבל לא יכול להגיד לך מה לעשות, תעדכן.

3. SWAGA

SWAGA חבר חדש

לייקים:
    5
    אור, אני שמח לראות שקראת קצת חומר לגבי הדבר המדהים שנקרא LSD. יש לך עוד המון מה לקרוא.
    1. לא מתחילים ממינון גבוה, אלא 50 מיקרוגרם לדעתי האישית.
    2. אם זה LSD (לא תמיד מה שאומרים עליו שהוא LSD-25 הוא באמת) אז לא אמורות להיות נעילות. נעילות זה בMDMA.

ואתה טומי - הדבר הכי חשוב זה שיהיה איתך מישהו מנוסה. לגבי המינון לדעתי עדיף לקחת 50 מיקרוגרם. וגם אם לא תעוף לשמים בפעם הראשונה, אל תזלזל בעוצמה של החומר הזה.

אם יש לך שאלות או סתם אתה רוצה לדבר עם מישהו על הנושא - פנה אליי בפרטי:)
    שמור על עצמך.

4. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    הבנתי, טומי מצטער על ההטעיה ותודה swaga על המידע

5. PSYchonaut

PSYchonaut חבר חדש

לייקים:
    3
    היי! ממליץ אפילו לחקור עוד קצת לגבי הכנסות לפני המסע וגם לקרוא את הספר של הופמן, עדיף לבוא עם כמה שיותר ידע על מה אתה עומד להכניס לגוף.

אני אישית הייתי ממליץ בסדרת ניסויים. להתחיל מ10 מיק, אחרי שבועיים נניח 25, אחרי עוד שבועיים 50 ואז 75 ולאחר מכן 100, לעלות לאט לאט ככה מוצאים את המינון שמתאים עבורך באופן כללי.

יש המון הכנות שמומלץ לבצע לפני המסע אם זה מעניין אותך (אני מקווה שבילך שכן) אתה מוזמן לשלוח הודעה בפרטי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!