1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אפילפסיה נשלטת

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י Marstar, ‏28/4/20.

1. Marstar

Marstar חבר חדש

לייקים:
    5
    היי.
    חולת אפילפסיה אשר מטופלת כבר מעל 10 שנים בכדורים ומאוזנת בשל כך ולא חוותה התקף מאז.
    נגשה לנוירולוג לטובת אישור לקנאביס רפואי למטרת זניחת הכדורים וטיפול רק ע"י הקנאביס.
    הרופא לא אישר משום שאין התקפים, ענתה: אין התקפים כי אני על כדורים כל הזמן הזה.

עצה לאיזה רופא לפנות שכן יתן המלצה / יוציא רישיון ?

2. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    נירולוג לא יתן המלצה לקנאביס רפואי למי שמאוזן הרבה זמן אי אפשר לדעת מה ההשלכות שזה יכול לגרום .ואם זה לעשן בשביל להיות מסטול אז זנים מאוד חלשים שלא יגרמו לסוטל איזה כדורים לוקחת או הרמה של אפילפסיה.
    דבר איתי בפרטי. רק בריאות וחג שמח

3. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    איזה הזייה. הלם.
    תקראו את התווית של התופעות לוואי על התרופה
    ותתחילו להתלונן על תופעות לוואי
    שיהיה אמין ומוגזם
    לאט לאט יעבירו אותכם תרופות עד שתוכלו לעבור לקנאביס

לצערנו, אם המערכת משחקת מסריח = תשחקו גם אתם מסריח.

4. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    משעמם לך אז אתה רוצה להתווכח.
    אתמול לא הגבת היום הגבת צ'ק צ'ק.
    איזה מין הצעה זאת לקרוא על תופעות לוואי של הכדורים ואז להקצין את המצב בשביל שיחליפו כדורים ואז לקבל התקפים יש לך מושג איך ההרגשה אחרי התקף? יש לך מושג לאיזה כדורים יחליפו? אולי הם יכולים לעשות נזק יותר מאשר תועלת.נראה לך שככה סתם יחליפו כדורים ועוד למי שמאוזן שנים רק על סמך תופעות לוואי אתה צריך לעבור הרבה הרבה בדיקות ובזמן הזה לקבל הרבה התקפים שרק יכולים לגרום נזק אתה יודע מה הרמה של המחלה? בשביל לקבל גראס לאפילפיסיה אתה צריך להיות במצב שאתה מקבל הרבה התקפים ולא פעם בחודש או שבוע אלה הרבה יותר ואז אולי יתנו אבל אני בספק. ונגיד שיתנו רפואי ויש מצב שזה לא יעזור אז מה לעשות לחזור לקחת כדורים והנזק שנגרם בזמן הזה הוא גרוע ויצטרכו להתאים כדורים אחרים לאזן את המצב ואין שום ביטחון שיצליחו.
    עדיף להישאר מאוזן עם כדורים מאשר לשנות למשהו שאתה לא יודע שבוודאות יצליח.
    ואל תספר לי על מאות מחקרים שעשו בנושא אלה עשו מאות אלפי מחקרים אם לא יותר.
    סלח לי ידידי אבל זאת ממש עצה גרועה .עדיף להישאר מאוזן מאשר לקחת סיכונים על החיים שלך.
    רק בריאות ויום טוב

5. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    תגיד מה משעמם לך? השארתי תגובה לפותח האשכול, לא לך.

מי שרוצה לקבל קנאביס רפואי (לא, "גראס") בשביל אפילפסיה לא צריך הרבה, רק שהתרופות לא יתאימו לו.
    אם התרופות מתאימות להם = אז שיגידו שהם לא מתאימות.
    האם זה טוב? לא אמרתי שזה טוב. אבל אם בא להם קנאביס רפואי, בשביל איכות חיים= זאת הדרך. גם אם הם מאוזנים. הרי אם הם מאוזנים למה שבכלל ירצו להחליף לקנאביס. אתה מבין מה אני אומר?
    אני לא ממליץ על לשחק את המשחקים האלה. אבל אם דחוף להם רפואי, אז זאת הדרך. להתלונן על התופעות לוואי של התרופות עד שיחליפו אותם, וככה מתקדמים עד שתקבלו המלצה.

לצערי, יש לי קרובת משפחה עם אפילפסיה. וזה שהתרופות מאזנות אותך = לא אומרות שהם לא פוגעות לך באורח חיים בפני עצמם. ולחיות על קנאביס הרבה יותר טוב. זה מנקודת מבט של אחיינית שלי עם תסמונת דרווה.

#5 420STUDENT, ‏29/4/20
    נערך לאחרונה ב: ‏29/4/20
  6. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    חבר זה אולי נראה שיש ויכוח איתך אבל כל מה שכתבתי זה לפותח האשכול .מצטער בשביל קרובת משפחה שלך.
    לי יש אפילפסיה ובשביל הידע הכללי 10% מהאוכלוסיה סובלים מאפילפסיה ברמה כזאת או אחרת יש סוגי כדורים אני אישית לוקח כדורים מאוד חזקים ועדיין לא מאוזן אני מוריד את הכובע לפותח האשכול שמקשיב להוראות הרופא.לפני כמה שנים עשיתי הפסקה של שנה ועדיין נשארתי לא מאוזן עם כל הכדורים שלקחתי לי אסור הרבה דברים (לעשן קפה אלכוהול ועוד דברים)הקשבתי לרופא וזה לא עזר חזרתי לעשן והכל אם זה היה מאזן אותי אז כנראה שהייתי מקשיב לרופא.
    אני רשמתי מה הנזק מול התועלת להחליף דבר מאוזן למשהו שלא בטוח יאזן להחליף כדורים בשביל לקבל רפואי ועד שיאשרו את זה הנזק יכול להיות הרבה יותר גדול סתם דוגמא לנסוע על אופניים פתאום לקבל התקף אתה יכול ליפול לכיוון הכביש זה סיכון רציני או תיפול במקלחת ( מכיר מישהו שזה קרה לו וקיבל מכה רצינית בראש ונפטר)אני אחרי התייעצות עם רופא אמר לי שיש סיכוי גדול ואפילו גדול מאוד שאני יקבל אבל זה סוג של רפואי חלש ואני אוהב לעשן בשביל להיות מסטול אז וויתרתי על זה.
    הסבירות לקבל רפואי למי שמאוזן הוא מאוד מאוד נמוך נירולוג לא יאשר את זה בקלות. חבל לקחת סיכונים מיותרים.
    לפי דעתי הדיון מיצא את עצמו אבל כל אחד יחליט מה טוב לו. אני אישית לא ההיתי ממליץ יום טוב ורק בריאות לכולם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!