1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דישון(פריחה)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י הייזנברג23, ‏1/5/20.

1. הייזנברג23

הייזנברג23 חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום אני נמצא בשלב טרום הפריחה בגידול שלי
    קניתי בלומבסטיק וקניתי פי קי
    רציתי לישאול עם לשלב בינהם זה כדאי?
    ועם כן באיזה מינונים?
    ועם יש המלצה על משהוא אחר אשמח ליעוץ
    תודה רבה.

לדרך אגב עד לרגע זה דישנתי עם סנסי קל מאג אקסטרה ו אקוגן

2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אקוגן 2 מיליליטר לליטר וקל מג מיליליטר אחד לליטר זה כל מה שדרוש לצמח לכל אורך חייו. אין צורך בפיקי ואין צורך בבלומבסטיק. לשקות כשליש מנפח העציץ בצמיחה וכחצי מנפח העציץ בפריחה. להשקות לאט כל יומיים ושיצא הרבה נגר מתחת לעציץ. בהצלחה

3. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    מחזק כל מילה שנרשמה פה. פותח האשכול אם תלך בדרך שהבחור רשם פה, אתה תגיע לתוצאות האולטימטיביות.

הגיע הזמן לשבור את המיתוסים.
    "דישון מיוחד לקנאביס" זה לא רק שקר וכזב, אלא אפילו לא מתאים לקנאביס מהבסיס. עוד לא מצאתי דשן "ייעודי" לקנאביס שיש לו אשכרה NPK (יחס נוטריינטים) מתאים לקנאביס. הם כולם לא מתאימים לקנאביס מהבסיס שלהם. ומשווקים כתוספי פלא להגדלת הפרחים. מה שנקרא: חרטא.

4. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    אז איך יוצאים פרחים שמנים ממש לפעמים כאלה שאי אפשר לפספס?
    ךפעמים נופלים על שיפודים שאלוהים יודע מה עבר עליהם להגיע חכזה נפח

5. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    גנטיקה.
    אור
    ודישון נכון

בסופו של יום, אין איזה "תוסף פלא" שמסוגל לנפח לך את הפרחים
    זה פשוט לא קיים טכנית.
    ולפעמים גנטיקה דופקת הכל. גם אם תעשה הכל כמו שצריך עם דישון נכון (אקוגן פרפקט), ותאורה חזקה
    יש מצב שיצאו פרחים קטנים כי הגנטיקה היא כזו

6. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    מספיק אם השטויות שאתם רושמים כאן קאנביס זה צמח שיגדל גם בתנאים בסיסים אבל ואבל גדול התוצאה הסופית כן תושפע ממספר גורמים בזמן הגידול אור אקלים אוכל גנטיקה ומצא גידול אם מה שאתם אומרים היה נכון ולא בקצאת אותו אקוגן מדובר היה מזמן להיט בארה"ב ובמיוחד בפלורידה המכה של הקאנביס בעולם מגדל בתי מתחיל יכול לגדל אם המוצר המדובר מגדל מקצוען לעולם לא ישתמש בוא בגלל המוגבלות של המוצר בגלל שבכול שלב של הגידול צריך דשנים שונים כדאי להגיע לפרחים יפים גדולים והכי חשוב טובים וטעימים אותו אקוגן לעולם לא יתן תוצאה דומה לגידול עיי מגדל שיודע מה הוא עושה אבל יודע מה הוא עושה
    אקוגן לעולם לא יכול תוצאה ש PK טוב יכול לתת בשלבים האחרונים של הגידול (0-50-30) או (5-10-40) כמובן שצריך לדעת לעבוד אם המוצרים האלה ולא התוצאה יכולה להיות הרסנית בכלל גידול מסחרי אומנם שונה מגידול ביתי אבל הבסיס הוא אותו דבר
    כן למגדל מתחיל לא מומלץ להתפזר יותר מידיי אבל חברה גילוי נאות "זה לא שיש לכם באמת סחורה ברמה בארץ " גם הזנים שאני רואה שמגדלים בארץ זה זנים משנת אניטיוכוס
    לשאלתך PK וגם בלום בסטיק משתמשים בשבוע 4 ומעלה בשלב הפריחה בכדאי לקבל את התוצאה הרצויה כמובן במינון הנכון
    מאוד היתי רוצה שמישהו בארץ יגדל RUNTS או SHERBELATTO אם אקוגן ויגיד מה יצא אני בטוח שהוא לא יאהב את התוצאה או סתם GELATO או WEDDING CAKE אם אקוגן אז חברה אקוגן זה מוצר נחמד למגדל המתחיל מי שירצה תוצאה אחרת יצטרך לצבור ידע ולשלב מספר דשנים יחד בכדאי לגיע לתוצאה אחרת מעבר לממוצע

7. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    קח את כל מה שהוא אמר, ותתעלם מזה לחלוטין. בולשיט בפיתה.

אשמח לקבל הסבר ביולוגי למה PK תורם. תודה. :D:D (רמז, בכלום, ורק מזיק)
    אשמח לקבל הסבר ביולוגי כיצד דישון משפיע על טעם וריח (רמז, הוא לא. חחחחחחח)

באמת אני קורא הודעות כמו שלך ומת מצחוק. אתם אשכרה מאמינים לעצמכם?

#7 420STUDENT, ‏4/5/20
    נערך לאחרונה ב: ‏4/5/20
  8. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    אשמח לקבל הסבר לידע שלך חחחחחחחח הסבר ביולוגי אתה רוצה ואללק זה מסביר אתה עוד איזה מגדל של בית ספר או אוניברסיטה עוד איזה חמור YOUTUBE באמת שאם אתה אומר את מה שאתה כותב אז אין לי הסבר בשבילך אם אתה לא יודע מה PK עושה או מה הוא מסוגל לעשות אז אין טעם להתחיל ואם אתה לא יודע אך דישון משפיע על הטעם אז שוב עוד יותר גרוע תחזור לכיתה ותבקש הסברים מהמורה העומד למות שלימד אותך כי ניסיון בטוח אין לכה מקסימום איזה אוהל אם 4 צמחים או יכול להיות בגלל מוגבלות שיכלית גדלתה רק אם אגוקן בחיים שלך אז חמוד לא לדעת זה בסדר לשלול משהוא בגלל שאתה לא יודע זה כבר בעיה אבל מה אני יגיד לכה שאלוקים יעזור לכה
    נב
    תבוא בהזדמנות לקליפורניה ללמד אותנו כי אנחנו פה מגדלים כול היום יום יום ותראה לנו אך עושים את זה תהיה איש עשיר אל תבזבז זמן בארץ פה בקליפורניה כולם חמורים לא יודעים לגדל אתה תותח רק תגיע אם שחפץ כי אתה בטוח תצטרך אותו אחריי שתהרוס גידולים ותעשה נזקים של אלפי דולרים אגוקן רק אקוגן וCALMAG אתה תגדל חבל על הזמן מחכה לכה בקוצר רוח

9. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אתה גורם לי לצחוק בקול עם כל הודעה שלך, תמשיך בבקשה

עדיין מחכה להסברים הביולוגים מאדם נעלה ומשכיל שכמוך.

קח כיוון להתבסס עליו: NPK.

#9 420STUDENT, ‏5/5/20
    נערך לאחרונה ב: ‏5/5/20
  10. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    אני שם לב לדבר אחד פה בפורום יש פה קבוצה סגורה סגורה של כמה שלמדו בבית הספר אך לגדל ירקות והם חושבים שהם יודעים לגדל MJ ואללק בסדר אך אני יכול לקבל גם אחוזים מחברת אקוגן אני גם יתחיל להמליץ רק אקוגן גם למרות שזה בולשיט אבל אין בעיה בפרטי בבקשה אולי זה מוצר יותר טוב מי A+B או ATHENA או GHE או CANNA או ADV או MAMOTH או HOG או GREEN PLANET או כול החברות המטומטמות האלה שלא מבינות כלום אולי מי יודע הישועה תבוא מי אקוגן

11. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    עצם העובדה שאתה חושב שאקוגן (חברה ענקית בגודלה, שמשתמשים בה אולי ב-95% מהמשקים בארץ ומייצאת לחו"ל) תממן מישהו. מצחיקה אותי.
    בכל מקרה אתה לא שווה עוד תגובות. תעשו מה בא לכם. תחיו עם התוצאות.

12. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    ספר לי איפה אני קונה את זה בקליפורניה
    חברה ענקית מוכרת 95 אחוז מהמשק בארץ אתה מקשיב לעצמך לפעמים מזה בכלל ישראל עיר פה בקליפורניה
    נו באמת אתה רציני עכשיו אתה מכיר מוצר ישראלי טוב שלא נהיה להיט בכול העולם אם היה שווה משהוא איפה אני מפספס אותך
    מספיק גבר מספיק יאללה לא חשוב יבוא יום תלמד

13. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!