1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצה בבקשה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Poni, ‏17/6/20.

1. Poni

Poni חבר חדש

לייקים:
    0
    היי ערב טוב אני רוצה לדעת איזה אדמה טובה לגידול ראיתי שיש כמה מה הכי טוב?

2. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    מתי כבר תתחילו לגדל ב ROOCKWALL בארץ מספיק אם אדמה אדמה אדמה תתקדמו הגיע הזמן

3. Poni

Poni חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אח אתה יכול להמליץ לי עם דשנים ומה הטוב ביותר לזה

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    קוקופרלייט המצע הטוב ביותר להידרו, או כמו הידרו אמיתי, רק מים, בלי מצע. תקרא קצת על הידרופוניקה.

5. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אם אתה לא מנוסה אז המצע הכי נכון וקל הוא אדמה מאווררת מחנויות הידרו. דשן בסיס ביחס npk
    2;1;3 שזה אותו הדבר כמו 4:2:6 גם מתאים אקוגן פרפקט עם יחס של: 5:3:8: כל דשני הבסיס האלה עובדים ביחד עם קל מג במינון של 2 מ"מ" אקוגן פרפקט ומ"מ אחד של קל מג בכל ליטר. זה מה שצריך לאורך כל הגידול. אלא אם כן יש חוסרים
    יש להשקות עם דשן פעם ביומיים, שליש מנפח העציץ בזמן צימוח, וחצי מנפח העציץ הזמן פריחה. עם מקום לנגר שיוצא מתחתחית העציץ מלמטה. חשוב שהעציץ לא ישב בתוך הנגר של עצמו. יש בהידרושופ גם אקוגן פרפקט; 50 שקלים~ לחמישה ליטר וגם קל מג. יש גם בחנות בוטניקס בצפון דשן וקל מג מתאימים וזולים, ויש גם בגרו שופ דשן אולד אייג' אורגניקס (הם מצהירים על עצמם שאינם אורגניים למרות השם, צריך רק את גרו ביחס של 2:1:3 רק שזה יקר יותר. בהצלחה

Adiv אוהב/ת את זה.
  6. Poni

Poni חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אחי יש לי או גן פרפקט אדמה מהחנות ותרסיס קניה להגדלת הפירוט מה אומר?

7. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אל תשכח קל-מג בהצלחה

8. Poni

Poni חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אח יקר תגיד לי באיזה שלב צריך להוסיף לו קל מג ואיזה נוזלי או תבליות ואיפה קונה את זה ?

9. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אחרי ההנבטה ועד סוף הפריחה המינון הוא 2 מ"ל לליטר אקוגן 1 מ"ל לליטר קל-מג בכל השקיה

הנמלה אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!