1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם אני יכול לטפטף שמן קנאביס לוופורייזר ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י משיקו, ‏23/6/20.

1. משיקו

משיקו חבר חדש

לייקים:
    0
    מדבר על וופורייזל עם מיץ רגיל לכל דבר.. מהגדולים שמעשנים כמו נרגילה.
    האם אני יכול לטפטף לתוך המיץ שלה.שמן קנאביס עם 70 אחוז thc? האם יוכל לאדות ולהתמסטל ?

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    זה לנוזלים עם ניקוטין? ממה שאני רואה באינטרנט המכשירים האלו לאידוי ניקוטין עובדים בין 200 ל-250 מעלות צלזיוס, זה יותר ממה שצריך בשביל לאדות ירק.... אבל השמן קנאביס צמיגי יותר מהנוזל של הניקוטין והוא מכיל חומרים שלא יתאדו, כלומר תהיה לך עבודה לנקות אחרי זה.

תראה, אתה יכול לנסות וכנראה שזה גם יעבוד, השאלה אם זה באמת מה שאתה רוצה לעשות עם השמן שלך, ועם הוופורייזר הזה שנשמע שאתה משתמש בו ביום יום.

3. משיקו

משיקו חבר חדש

לייקים:
    0
    אני ברמת העיקרון מחפש להתמסטל דרך אידוי, יש לי את מייטי של וולקנו, הבעייה שאני לא יכול להשתמש בו בפרהסייה כי מבינים למה זה.. אני הייתי רוצה לאדות עם חברה שמעשנים סיגריה בלי שישימו לב שבכלל יש שם וויד..
    אז חשבתי על הדרך הזאת, לטפטף במיץ של הוופורייזר איזה טיפה שתיים שיוכל לעשן וגם לתת נגיעות של סטלה =)
    יש לי וופורייזר טוב שמתכוונן במעלות והכל..
    איך לדעתך יהיה השימוש הכי טוב בדרך הנ"ל?
    ואיזה שמן מומלץ ? ראיתי שמנים של ריק סימפסון ועוד שמנים שאפשר לקנוץ 250 טיפות ב550 שקל עם אחוז thc גבוהה..

4. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אם אתה יכול לקנות חדש הייתי הולך על ה-PAX מבחינת דיסקרטיות.
    אני כשרציתי להתקמצן קניתי Atmos Jump, הוא זול, הוא פשוט, והוא דווקא סבבה לגמרי.
    זה ה-Jump:
    זה סיבי פחמן אמתיים :) הכלבה שלי לעסה לי אותו, הפלסטיק של הפיה התעקם טיפה, נהיו בו שקעים כאלה, ודברים אחרים היא השמידה, אז מבחינתי הוא ממש עבר את המבחן :D

וה-PAX:
    זה הדגם האחרון, בגודל של מצית.

עכשיו נזכרתי שהייתי מפעיל את ה-Jump בבארים ואנשים היו בטוחים שזה סיגריה אלקטרונית עד שהייתי אומר להם חחח

שני אלה זה לעשבים, לא למיצוי /שמן...

וואלה מצאתי לך מדריך להכין נוזל לאידוי בסיגריה אלקטרונית כמו נרגילה, עם גליצרין:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!