1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב הצלהההה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י יורי דנוור, ‏22/7/20.

1. יורי דנוור

יורי דנוור חבר חדש

לייקים:
    0
    שתי הבנות שלי כבר בנות כ 10-11 שבועות . גדלו יפה מאוד במרפסת עם אדמה טובה שמש ובריזה . אבל ובשבועיים האחרונים , הן מותקפות . בהתחלה צצו נקודות וכתמים לבנים . וממה שקראתי כאן בםורום אז טיפלתי בהם עם תמצית שמן התה . אבל המצב השתנה/ החמיר , ועכשיו המון עלים פשוט התייבשו להם במיוחד בחלק התחתון ממש הפכו לחומים ונעלם הריח הטוב . התייעצתי וטיפלתי עם חנקן . ועכשיו רק עכשיו . פתאום אני רואה מן חרקים מניאקים קטנטנים מסתובבים לי באדמה ובאחד מהן שכבר הגיעה לגובה מכובד של 1.10 מ׳ . זיהיתי עוד בעיה . אולי לא מיקמתי את הצמח עמוק מספיק . השורשים ממש מורגשים איך שאני מכניס אצבע לאדמה . כאילו הם ממש למעלה .

2. פדר בוש

פדר בוש חבר חדש

לייקים:
    1

טוב נתת פה מספר בעיות, חלקן קריטיות חלקן פחות.

לגבי עלים יבשים וצהובים, כרגע חד משמעית חם מידי לגדל קנאביס בחוץ.
    סביר להניח שאם הבנות על מפרסת ומקבלות שמש ישירה 12/14 שעות ביום הן קיבלו מכת חום והתייבשו למרות שאי אפשר לדעת לפי התיאור שלך.
    יכול להיות גם חוסר בדשן בסיס.

לגבי החרקים שהופיעו, יש המון סוגי חרקים והדרכים לטפל בהם שונות.
    בגלל שאתה מגדל גידול חוץ די קשה להיפטר מהם במיוחד אם הם כבר הטילו ביצים במצע.
    יש שמן אזדרכת או חומצת תפוז ששניהם אורגנים ומונעים חרקים.
    אם כבר יש פרחים צריך להתייעץ לגבי השימוש בחומרים האלו כי הם יכולים להזיק לפרח.

לגבי השורשים, סביר להניח שיש נעילת שורשים אם זה המצב, למרות שהמצב למעלה לא מעיד על כלום, תבדוק אם בלמטה של העציץ רואים שורשים, אם כן צריך עציץ גדול יותר.
    אם אתה בשלב פריחה מתקדם די אכלת אותה, להעביר עציץ עכשיו יהווה טראומה שסביר להניח שהצמח לא יתאושש.
    אם לא, תעביר לעציץ גדול יותר.

בגדול נשמע מאד בעייתי לשקם את הצמח.

#2 פדר בוש, ‏23/7/20
    נערך לאחרונה ב: ‏23/7/20
  3. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    נתחיל בזה אין כזה דבר יותר מדי שמש הרי זאת המטרה בגידול חוץ ולא עד כדי כך חם בחוץ (אלה אם אתה מגדל במדבר).
    בתשובה שנתנתי לך אתמול יש באשכול הזה בחור בשם יוניפוני תתייג אותו ותנסה למצוא אותו הוא יתן לך הרבה תשובות בקשר לבעיות שכתבת אבל אתה חייב להעלות תמונות

4. פדר בוש

פדר בוש חבר חדש

לייקים:
    1
    איפה אמרתי יותר מידי שמש ? אמרתי כשתוצאה משמש ישירה כל היום האדמה וגם הצמח מתייבשים מהר.
    יכול להיות שחסר לו נוזלים ויכול להיות חוסר בדשנים או אלף סיבות אחרות, צריך תמונה כדאי לדעת.

5. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    זה יהיה סתם ויכוח סרק בקשר לשמש המטרה פה לעזור לבחור וכמו שכתבת יכול להיות שצריך להעלות את מינון הדשן לכמה ימים .
    חרקים באדמה בד"כ לא מהווים בעיה אם יש חרקים על העלים זה משהו אחר אפשר להשתמש בנימגראד או קונפידור אבל זה הכל בגדר השערות אי אפשר לדעת ככה צריך תמונות לא מעוניין סתם לפגוע בגידול של הבחור.
    והערה קטנה ברגע שאתה מזהה בעיה כלשהי אל תחכה שבועיים תעלה אותה באותו רגע שום בעיה לא נפטרת מעצמה. ושוב תעלה תמונות

yoniponi ו-פדר בוש אוהבים את זה.
  6. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    רק אומר שאני לא הייתי משתמש בקונפידור, כי זה חומר סיסטמי שנשאר בצמח ולא כדאי לעשן אותו.
    יכולות להיות הרבה סיבות לתופעות האלה, חוסר דשן, חוסר מים, נעילת שורשים (מה גודל העציץ?). תמונות יעזרו מאוד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!