1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם זה נורמאלי להרגיש ככה בפעמים הראשונות שמעשנים?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ronron121, ‏6/8/20.

1. ronron121

ronron121 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,
    לאחרונה התחלתי לעשן ולנסות את הקנאביס (בערבוב עם טבק).
    לרוב אני מרגיש פתאום את הלב שלי דופק מהר, לפעמים הפרעה קטנה בנשימה, וקצת רעידות. זה מונע ממני להנות ולהגיע להרגשה שהחברים שלי מגיעים אליה. אני ממש מרגיש את הדפיקות של הלב, והוא דופק קצת יותר מהר מבדרך כלל וכול מה שאני מתרכז בו זה זה, במקום להנות.
    לרוב אחרי שעתיים שההשפעה יורדת, ההרגשה משתפרת ואני יותר נהנה קצת.

*יש לציין שאני בכלל לא בלחץ, אני רגוע מאוד שאני מעשן.

2. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    לדעתי כל החרדות,פרנויות, רעידות בגוף וכו' זה עניין של מינון וסיבולת,המלצה שלי תעשן בתדירות גבוהה יותר אבל עם כמות קטנה יותר, נגיד אתה מעשן עכשיו 3 פעמים בשבוע כל פעם 3 ג'וינטים? תתחיל לעשן כל יום אבל ג'וינט אחד , ככה לאט לאט הסיבולת תעלה ואז תוכל לעשן יותר ולדעת כמה אתה מסוגל לעשן ולא להרגיש תופעות לוואי רעות,תדאג מתי שאתה מתחיל להרגיש ככה אחרי עישון לשתות איזה קולה טובה לאכול איזה משהו טוב,אגב קנאביס עובד הרבה על הנפש,אם תעשן בחברת אנשים שאתה מרגיש איתם לא בנוח/חסר ביטחון/או לא יודע מה אז זה אפילו מתעצם ההרגשות האלה..

#2 שישון, ‏6/8/20
    נערך לאחרונה ב: ‏6/8/20
  3. ronron121

ronron121 חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע אלו ממש הפעמים הראשונות שלי, ויוצא לי בכול פעם לעשן 10 שאכטות בערך חזקות.
    כנראה הגוף לא רגיל לזה באמת, וצריך זמן הסתגלות.
    באמת לא הייתי בלחץ שישבנו, זה פשוט הגיע לי בבום.

4. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    וואי וואי שישון חבר אני בדעה ממש הפוכה!
    לעשן יותר זה בעיניי דבר ממש לא חכם לעשות! ובכלל אין לו שום חרדות ואין שום סיבה להעלות לו את הקיבולת לקנאביס.
    הדבר היחיד שאני כן מסכים איתך עליו זה שכדאי שתהיה לו שתייה מתוקה לידו למקרה שהוא מתחיל להרגיש חלש כזה או קצת סחרחורת (אבל אני לא סובל קולה חחחח)

רון רון לא סיפר לנו אם הוא מעשן סיגריות או לא, ולדעתי הוא לא מעשן סיגריות כי כל הבעיות שהוא תיאר הן תופעות לוואי של טבק!
    רון, אם משהו עושה לך רע אל תעשה יותר ממנו.
    אני לא יודע בן כמה אתה ולא יודע עד כמה מושפע או לא מושפע מלחץ חברתי, אבל חשוב שתזכור: רק אתה אחראי לגוף שלך.
    אתה מעשן ולא כיף לך? ניסית כמה פעמים ולא אהבת? אז אולי אתה פשוט לא אוהב את זה, וזו ממש לא בעיה! לא כולם חייבים לאהוב את ההשפעה של הקנאביס!

ולעניין:
    אם אתה מחליט לעשן, תעשן קצת ותעשן נקי. זה יכול להיות קמצוץ בבאנג, או שתנסה לגלגל ג'וינט קטנטני כזה וחמוד (אני אוהב לגלגל ג'וינטים נקיים דקים כאלה ולעשן בכל פעם בין חצי לשליש ג'וינט כזה).

עוד פתרון חמוד הוא לגלגל ג'וינט מעורבב אבל לא עם קססה, כלומר לא לערבב את הקנאביס בטבק ואז לגלגל. במקום זה אתה מחזיק את הנייר, ושם גוש של טבק צמוד לפילטר, רק טבק כדי שלא ירוק צמוד לפילטר ואף אחד לא יצטרך לעשן פילטר. בשאר הג'וינט אתה מפזר טבק על בין חצי לשלושת רבעי כזה של הג'וינט, ואחרי זה מעל הטבק שם ירוק על כל הג'וינט! באזור שמעורבב בטבק תפזר עוד קצת טבק מעל הירק לפני הגלגול, ואולי תצטרך להוסיף עוד קצת ירק לקצה איפה שיש רק ירוק נקי בלי טבק.
    התוצאה: ג'וינט שההתחלה שלו היא ירוק נקי וממנה אתה מעשן, ההמשך עם טבק ובו אתה לא נוגע. ובסוף הפייסל, בפילטר איפה שכבר מבאס לעשן יהיה רק פארש ואפשר לזרוק את זה.

כשאתה יושב עם החברים שלך אני מאוד ממליץ על שיטת הגלגול הזאת.
    ואחי בבקשה אם הניחוש שלי היה נכון ואתה לא מעשן סיגריות - אל תעשן עם טבק! חבל חבל חבל שתתמכר לטבק בגלל שרצית להינות מקנאביס.

הרבה אנשים "לא מעשנים סיגריות" אלא רק ג'וינטים מעורבבים.... האנשים האלה מעשנים לפחות 3~4 פייסל ביום ופשוט מסרבים לקלוט שהם מכורים לניקוטין. אני מאמין שגם בחברים שלך אתה תשים לב שמי שמעשן מעורבב אבל לא סיגריות רגילות מעשן הרבה יותר פייסלים ביום מאלו שכן מעשנים סיגריות רגילות. (אלו שמעשנים רגילות אולי אפילו לא מעשנים כל יום).

אולי גם השרשור הזה יעניין אותן רון רון

5. ronron121

ronron121 חבר חדש

לייקים:
    0
    בהחלט יצא לי לעשן סיגריות הרבה פעמים בעבר.
    אני מעריך שזה פשוט חדש לגוף שלי, ולכן צריך להתחיל לאט לאט.
    אני בעיקר מרגיש את החושים חזק יותר, ז"א שאני מרגיש את הלב שלי דופק חזק זה לאו דווקא כי הלחץ דם עלה (בדקתי הוא היה בסדר גמור) זה היה בעיקר בגלל שהכול אני מרגיש בצורה מוקצנת וחזקה יותר.
    אני פשוט מרגיש הכול מוקצן וחזק (רעידות, דפיקות לב, סחרחורת) ולא יודע איך לאכול את זה כי אף פעם לא יצא לי להרגיש ככה בעבר (גם לא בסטלה של אלכוהול).

שאלה נוספת: יכולים לעשות משהו בגלל שיחה בפורום על צריכת אישית של קנאביס? הכוונה לעצור ולנקוט הליכים? (שוטרים)

#5 ronron121, ‏6/8/20
    נערך לאחרונה ב: ‏6/8/20
  6. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    טכנולוגית כן, אבל זה לא יקרה בחיים, כבר עכשיו זה לא פלילי.

ותדאג לאכול לפני שאתה מעשן, ושיהיה לידך משהו מתוק. הירוק גורם לנפילות סוכר בדם וזאת הסחרחורת והחולשה.

אותה התחדדות חושים שאתה מרגיש.... הלוואי שעדיין הייתי מרגיש אותה בעצמי!!!
    אני זוכר בשאכטות הראשונות איך הכל היה טעים יותר, איך פתאום שמתי לב למלא פרטים קטנים בכל דבר שהסתכלתי עליו... היו לי אפילו ויזואליות קטנות כשעצמתי עיניים והפנס רחוב סנוור אותי :)

פשוט תנסה להינות מזה, ואם אתה לא מצליח אז אתה לא חייב.

ד"א אתה מעשן קופסאות בקבוע? או פה ושם איזו סיגריה?

ronron121 אוהב/ת את זה.
  7. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    גבר פה כולם מגדלים אז אין מצב של בעיה עם עישון. gteenmimd ממש לא הבנתי את הקטע של גלגול עם ירוק וטבק ומעל עוד פעם ירוק אז כן לעשן עם טבק או לא?
    אתה מציע לו לעשן בבאנג והוא מעשן מתחיל אז זה ישפוך אותו אני לא מעשן סיגריות ולפעמים גם מערבב טבק.
    צריך לעשן 3-4 שאכטות זה הכל עד שהגוף יתרגל ואח"כ יעשן כמה שבה לו. זהו ככה פשוט ולא מסובך

ronron121 אוהב/ת את זה.
  8. ronron121

ronron121 חבר חדש

לייקים:
    0
    פה ושם סיגריה, טבק כבר לא משפיע עלי ממש..

9. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    gteenmimd לעולם לא נקבל את ההרגשה שהתחלנו לעשן אבל אם תעשה הפסקה של חודש בערך ואח"כ תעשן 2 ג'וינטים רצוף אז תרגיש דופק מואץ זה המקסימום שתקבל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!