1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חשיש

הנושא בפורום 'מטבח 420' פורסם ע"י Liran nahum, ‏10/3/21.

1. Liran nahum

Liran nahum חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן חברה צריך את עזרתכם באיזה שאלה אחת
    הבנתי שחשיש לא ממסטל בכלל בתה כי הטמפרטורה לא מספיקה או משהו
    אז יום שבת אחד ניסיתי בכל מקרה(אני שומר) לא עישנתי בכלל כל היום גם לא סיגריות
    לקחתי בוף סיגריה סיגריה וחצי בערך ערבבתי עם התה שהמים היו רותחים ממש עד שנשארו ממש פירורים מהחשיש שתיתי עם הפירורים ביחד ואחרי שעתיים פלוס מינוס קיבלתי סאטלה של ממש מישהו יכול להסביר?
    החשיש עצמו נראה איכותי מריח טוב גמיש ודביק
    קצת מפחיד אותי עכשיו שזה אולי בגלל שהוסיפו משהו לחשיש אז הרגשתי אותו בתה זה הגיוני ?
    אשמח לתשובות שתרגיעו אותי קצת

קנאביס וצדק אוהב/ת את זה.
  2. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    הכל בסדר לא הוסיפו לך כלום לחשיש..
    מה שאומרים שלא עובד בתה מדובר בעיקר על פרחים, מכיוון שבפרח אין בכלל THC אלא יש בו THCA שבחימום בטמפרטורה של בערך 145 מעלות הופך לthc.
    ומה עוד שקנבינואידים לא מתפרקים במים אלא בחומר שומני כלשהו, לכן אם תכין תה ממים ופרחים זה בזבוז חומר (אם תוסיף חלב זה יכול להועיל).
    אתה טוען שהשתמשת בחשיש לצורך העניין, וחשיש זה סיפור שונה מכיוון שחשיש כידוע הוא שומני, וגם מן הסתם שהוא עבר חימום כלשהו בתהליך הדחיסה (לא מחייב, אבל סיכוי גדול שכן)
    לכן מתקיימים כאן שני התנאים ולכן חשיש עובד טוב יותר במאכלים מאשר פרחים במאכלים.
    יום טוב תמשיך לשמור שבת צדיק.

3. Liran nahum

Liran nahum חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה אח יקר
    אתה יודע להגיד אולי מה גודל בוף שמספיק לבן אדם בהכנה כזאת 0.30-0.50 ?

4. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    כמה שיותר= יותר סאטלה:)
    0.30 לכוס, לדעתי זה מצויין,
    אפילו פחות, תלוי מה חוזק החאש.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!