1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקבלת רישיון..כאבי גב והקרנות לגפיים

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י gal9989, ‏17/6/21.

1. gal9989

gal9989 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, קוראים לי גל ואני סובל מ2018 מכאבי גב איומים המתלווים עם הקרנות כאב יומיומיות לרגל שמאל בעיקר.(סיאטיקה, ספונדילוסיס וספונדילוסטזיס דו"צ בחוליות L4-L5)
    בהתחלה זה היה סביל אך עם הזמן הכאבים החמירו והחמירו, הגעתי כבר שלושה פעמים למצב שאיני יכול לקום בכוחות עצמי מהמיטה.
    לפני מספר ימים היה לי את ההתקף האחרון ששלח לי כאבים עזים לרגל תוך כדי הליכה ופשוט איבדתי איזון ונפלתי מהכאב,אני אמור להתחיל טיפול במרפאת כאב חודש הבא ולאחר נסיון להקדים את התור שלא צלח הלכתי לרופא המשפחה שלי, שלאחר בדיקה הבינה את המצב ורשמה לי מיד זריקות של משכחי כאבים ו כדורים משכחי כאבים עם קודאין עד שיגיע תורי במרפאה.(לא הייתי בעד כלל אך לא היה ברירה כבר בכיתי מכאבים ולא הצלחתי לישון בלילה לפני כן).
    אני צעיר, בן 23 והכאבים הללו פשוט מונעים ממני לחיות כמו בן אדם בשכבת הגיל שלי, הפסקתי להתאמן, נכנסתי לדיכאון,קשה לי לעמוד יותר מחצי שעה על הרגליים. הקנאביס נגלה לפני לאחר השחרור כאשר חבר הציע לי לעשן בטענה שזה יעזור לי ולא הייתי נגד כלל ולאחר שניסיתי לא הופתעתי שזה עזר לי המון,הכאב לא נעלם לגמרי אך הרגשתי הקלה כלכך משמעותית שזה באמת הרגיש כמו קסם.
    לא הלכתי כלכך הרבה זמן למרפאה כיוון שחשבתי שהכאבים הללו נבעו מהשירות הצבאי שלי ומהעומסים שעברתי ולכן אם אנוח מעט לאחר השחרור הגוף שלי יוכל לעבור את זה בכוחות עצמו אך זה היה רחוק מהמציאות והכאבים לא נעלמו גם שנתיים וחצי לאחר סיום השירות.
    הבנתי שבכדי לקבל רישיון צריך להיות מטופל במשך שנה במרפאת כאב ולקבל תרופות נרקוטיות, אך האם יש אפשרות לקצר את התהליך הזה ללא הצריכה המיותרת של כדורים ממכרים? האם יש מישהו שיוכל בבקשה לעזור לי?
    אפילו הודעה בפרטי אם לא בפורום אני באמת מתחנן לעזרה נמאס לי כבר

2. gal9989

gal9989 חבר חדש

לייקים:
    0
    Up!
    מישהו?

3. Joy1309

Joy1309 חבר חדש

לייקים:
    3
    עדיין צריך עזרה ?

gal9989 אוהב/ת את זה.
  4. gal9989

gal9989 חבר חדש

לייקים:
    0
    כן אשמח מאוד!

5. Joy1309

Joy1309 חבר חדש

לייקים:
    3
    תראה בגדול , אתה יכול לפנות לרופאים שיכולים להוציא לך רישיון באופן פרטי רק מה ? צריך לשלם בסביבות ה 1400 שקל , תלוי ברופא.
    תנסה את דר לביה תמיר , יש לה מרפאה והיא יכולה לנפק רישיון במחיר יחסית זול של 285 שקל .
    מקווה שעזרתי.

gal9989 אוהב/ת את זה.
  6. gal9989

gal9989 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על המענה חבר!
    לצערי ד"ר לביה תמיר לא קיבלה אותי כיוון שאינה רופאת כאב ודרשה ממני המצלמה מהרופא כאב שלי שלצערי אתחיל אצלו טיפול רק ב21.7 לאחר המון חודשים של המתנה

7. Joy1309

Joy1309 חבר חדש

לייקים:
    3
    בכיף , אני מקווה שתרגיש טוב.
    אבל היא רופאה אורתופדית שמתמחת גם בפציעות , אתה בסך הכל צריך המלצה מנוסחת בצורה עדינה , אפילו לא במפורש . אין שום סיבה שהרופא לא יסכים .הכי הרבה תפנה לרופא פרטי ו1400 יעשו לך חיים קלים יותר במקרה הטוב .
    אולי תשתמש בכדור בשם "פרקוסט" הוא מבוסס מורפיום , ויכול לעזור מאוד .

gal9989 אוהב/ת את זה.
  8. gal9989

gal9989 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלחתי לך הודעה בפרטי תוכל לעזור?

9. gal9989

gal9989 חבר חדש

לייקים:
    0
    עדכון: הלכתי למרפאת כאב, קיבלתי זריקת אפידורל ומרשם של 3 זאלדיר ליום למשך 3 חודשים..
    העלתי את נושא הקנאביס אמרתי שניסיתי וזה די עזר והרופאה אמרה אל תעשן זה הורס ממש את הזיכרון..
    לקחתי את הזלדיאר בפעם הראשונה אתמול ונרדמתי לחצי יום מרגיש יותר מדי בשבילי..

10. gal9989

gal9989 חבר חדש

לייקים:
    0
    עדכון: כבר כמה ימים סובל מבחילות סחרחורות ועייפות מוגברת מאוד. אני רוצה מחר לפנות לרופא.. לפנות ישירות למרפאת כאב או לרופא משפחה קודם?

11. exashdod

exashdod חבר חדש

לייקים:
    0
    יש בחור חמוד שעזר לי לקבל רישיון תוך שלושה ימים.

דבר איתו

770cannabis@gmail.com

12. Naturmicals

Naturmicals חבר חדש

לייקים:
    0
    למרות שצריך על פניו לקנות את התרופות הכימיות כדי להראות רציני בעיני הרופאים, אל תתקרב לתרופות האלו! עדיף לסבול מכאבים עד שתמצא פתרון/רשיון/גידול וכו.. יודע שהכאב הוא לפעמים מטריף את הדעת, ועדיין זה עדיף מלשחק רולטה רוסית עם אופיאטים והסיכון להתמכר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!