1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פחד להשתגע בעקבות עישון קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קוסי, ‏5/10/21.

1. קוסי

קוסי חבר חדש

לייקים:
    0
    אז מה קורה עישנתי לפני שלוש חודשים כמה שחטות מירוק נקי עם חבר פעם ראשונה בהתחלה צחקנו והיה נחמד אחרי רבע שעה התחלתי להתחיל נימנומים בידיים וברגלים ובעורף ולא הבנתי מה אני מרגיש ונלחצתי ורצו לי מחשבות בראש שאני משתגע ועזבתי את חבר שלי והלכתי לבד והתחלתי להגיד לעצמי סלילה אלוהים זאת פעם אחרונה שאני עושה דבר כזה סליחה וסלילה ואז הלכתי הביתה חבר שלי ליווה אותי אמר לי שהכל בסדר אבל כל פעם שחבתי על זה שוף התחיל לי הפחד הזה כן דיברתי ותיקשרתי אבל היתי מאוד מפוחד שאני משתגע ורק רציתי שזה יעצור נכנסתי הביתה והלכתי להתקלח במים קרים אבל זה לא עזר אמרתי לאחותי והיא בדקה לי דופק והיה לי דופק ממש מהיר היא חשבה שיהיה לי דום לב ואני רק יותר נלחצתי התחלתי לרעוד בידים וברגלים והיה לי חריקות בשינים והרגשתי שהלב שלי יוצא מהמקום מרוב דופק ואז אלי בא לקח אותי ישבנו בסתם איזה מקום ואמר לי שזה סתם סטלה רעה וניסה להרגיע אותי ובאמת נרגעתי דיברתי הכל טוב ויפה אבל כל פכם שחבתי על זה שוב עלה לי הפחד כאילו זה חוזר חזרתי הביתה הלכתי לישון חשבתי שהכל יהיה בסדר למחר אבל לא קמתי עם כאבי ראש וכאבים בעורף מרוב לחץ לא היה לי התקף חרדה יום למחר אבל יום אחריו הלכתי לעבודה והתחיל לי התקף חרדה אני חושב שלא ידעתי מה לעשות וחזרתי הביתה וזה הפעמים היחידות שהיה לי התקף אבל מאז שלוש חודשים אני מפחד להתקע במצב הזה היה לי מחשבות טורדניות שאני הולך להשתגע ומחשבות טורדניות אלימות וקשיים בשינה אני שוכח הרבה דברים ורק רוצה שהסיוט הזה יגמר לחזור לחיים שלי הטבעים וכמובן יש עליות וירידות אבל זה אף פעם לא נגמר פניתי לקמה אנשי מקצוע פסיכולוג בהתחלה אבל הוא לא כל כך עזר הרגשתי שהוא רק רוצה כסף ואז עוד שתי אנשי מקצוע אחד אמר לי שזה הפרעת חרדה ועוד אחת אמרה לי שזה חרדה רגילה השאלה עם זה קרה למישהו ואיך הוא התמודד עם זה ותודה על הקריאה וסליחה על החפירה

2. לאונרדו דא וינצ'י

לייקים:
    0
    שמע אחי הייתי שמח להגיד לך מילים יפות ומרגיעות אבל הדבר הפשוט באמת הוא שאתה לא רצית לעשן נגררת לשם ועישנת ממקום של פחד וקנאביס אחד הדברים שהוא עושה הוא יציף לך את הרגש קצת יותר חזק מבדרך כלל אבל בגלל שזאת הייתה חוויה ראשונה והייתה גם ככה באנדרנלין ופחדת קיבלת טיסה ישירה לגיהנם של עצמך וויד באופן כללי זאת תרופה טובה שעושה שמח ובריא למי משתמש בה מתוך מקום של חופש וזכות הבחירה שלו כאדם ומהמקום הזה החוויה שלו תהיה חיובית כי השאכטה תיקח אותך למקום חיובי כי אתה תהיה משוחרר

3. לאונרדו דא וינצ'י

לייקים:
    0
    אתה גם לא צריך שום פסיכולוג או משהו כזה זה נורמאלי לחלוטין לאכול טריפ רע שאתה נגרר לחוויה לא צפויה הייתי ממליץ לך לשחרר לגמרי מהחוויה הזאת כי זה דבר רגיל שקורה להרבה משתמשים שלא היו מוכנים לעשן עדין וזה רק עשה להם רע

4. קוסי

קוסי חבר חדש

לייקים:
    0
    הרוב אמרו לי שזה הפרעת חרדה וזה עובר לבד ועם הולכים לטיפול cbt זה עובר יותר מהר אבל בעיני זה ממש גרוע כי זה הרגשות שלא הרגשתי בחיים לא האמנתי בכל הקטע של הנפש והדברים האלה והפסיכולוגים האלה אבל אני מסתכל על העתיד ואני נלחץ שהעתיד שלי יכול להיראות ככה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!