1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני צריך עזרה בכמה דברים של גידול גת

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Bong, ‏20/3/14.

1. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אני יודע שזה לא קשור כל כך לפרום אבל יש לי כמה שאלות שקשורות בגת.

יש לי 43 עצים באיזה מקום שאני משכיר אם אחי , עכשיו אני מעוניין להביא כמה מעצים להביא לגדל בגינה שלי, מישהו יודע כמה זה אפשרי ואם הם יהרסו??

ויש לי כמה שאלות בנוגע לאיחסון שלו אני מעוניין באיזה תקופה בקיץ לגזום מלא ולשמור לחורף שזאת תקופה שאני מוכר פחות גת ביותר כסף , כי אנשים מתקשים להשיג בחורף, וריציתי לדעת כמה זה אפשרי בלי שהסחורה תהרס (זה גת אדום מאוד טוב וחזק)

ואני צריך לעשות ריסוס למזיקים ואני מעוניין שזה לא יהיה אם משהו רעיל שיוריד את איכות הסחורה, אני מעוניין ללכת על השיטה הטבעית מישהו ממליץ לי על איזה שיטה??

וחשבתי לעשות מיץ אבל רצייתי לדעת מה מידת הסיכון, אם זה סיכון של קנס גדול ותיק תיק? או סתם חראטה כמה ימים מעצר ונו נו נו "ולקיחת הבקבוקים שנתפסו כמובן" ?

#1 Bong, ‏20/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏20/3/14
  2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    פעם קראתי שהחומרים הפעילים בגת נהרסים בערך יום אחרי שאתה קוטף, ורוב החומרים נמצאים בעלים הצעירים, העלים הבוגרים נחשבים חלשים מאד.

לגבי מזיקים אתה יכול לקחת דברים חריפים כמו שום, פלפל, טבק וכו', לערבב במים ולהשקות מסביב לצמח או לרסס על העלים.

העצים שאתה מדבר עליהם - הם באדמה או בעציצים ?
    אם הם באדמה זה די בעיה להוציא אותם בליל גרום נזק אלא אם כן יש לך בובקאט או איזה דחפור אחר...

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    דבר ראשון לגת כמעט ואין מזיקים.

מה זאת אומרת להביא עצים לגינה שלי?
    לקחת יחור?

לא ניתן לאחסן גת מעבר ל 24 שעות. החומרים הפעילים יהרסו.

בכל אופן, אחד מהסמים הכי מגעילים שאני מכיר.
    לא טעים, עושה בעיות בריאותיות, ממכר והכי חשוב, כמעט ולא משפיע.

4. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אפשר לאחסן יומיים - 3 במקרר (בדוק) רצייתי לשאול רק אם יש שיטה יותר טובה "למרות שהיתי בטוח בתשובה , אבל לשאול לא עולה כסף :)"

אני רוצה לגדל בגינה

אני צריך לעביר ריסוס קטן ואני רוצה רק בחומרים טבעיים .

אח שלי לגביי השפעה אני אשית מאוד נהנה מגת הוא מרגיע את הגוף ממריץ ונותן לך לעבוד כמו חמור ובכיף וגם מרכז בטירוף , ויש גם סוגים של גת חזקים יותר וחלשים , אני אשית מגדל גת שכל מי שקונה מאוהב בו.

גת שהוא הופך לאבקה או בשתייה הוא יותר מסוכן לגוף מלעיסה וגם הנזק שלו הוא ב90% לאנשים אם בעיות בלב. (בלעיסה אין לי ידע לגביי צריכה אחרת)
    סגיריה נגיד מסוכנן פי 100 מגת בלעיסה.
    ובתימן 50% לעוסים (ואני בטוח שיותר זה רק הסטסטיקה) ולפיי שאתה רואה בארץ התמנים לא מתים כל כך מהר , סבא שלי 50 שנה עבד תחת השפעה של גת ועד גיל 77 הוא היה בריא כשור.

אני לא מסכים איתך ולדעתי זה שפיטה לא במקום כי אם זה היה כל כך גרוע אנשים לא היו נוגעים בזה בכלל.
    הוא מר אם זה אני מסכים אבל מתרגלים לטעם במיהרות ואחרי זה הוא נוח וטעים בפה.

#4 Bong, ‏20/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏20/3/14
  5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    שפיטה לא במקום?
    מי שופט. אני יכול לצטט לך מאמרים אקדמאים מפה עד לבאר שבע בנושא של גת.
    גת גורמת לפצעים בפה, ריקבון שיניים, ליחה מוגברת, ספירת זרע נמוכה, סרטן בחלל הפה ועוד...

ממשלת תימן מנסה הכל כוחה להפסיק את גידול הגת.
    גם אנשים שלועסים גת לא היו רוצים שהילדים שלהם ימשיכו במנהג הזה.
    מאוד לא בריא וזה לא נתון למחלוקת ברמה האקדמאית.

6. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אני יכול להביא לך מפה ועד באר שבע מאמרים ברמה אקדמאים שגראס גורם לאלף ואחת דברים האם זה אומר שזה נכון??

אני יודע שתמנים שלוסעים גת מצלחים חופשי להביא 6-12 ילדים , ליחה מוגברת (ממתי זה בעייה?) בעיות בשניים אכן אבל סגריות גומרות לפיי 10 , אז אם אתה מעשן ניקוטין אז גת לא כזה אמור להפריע לך, פצעים בפה עד לא נתקלתי בלועס (ואני מקיר מלא) יום יום אם פצעים בפה, אז הסיכוי הוא נמוך, ונשיא תימן בעצמו לועס והרבה מהממשלה שם , נכון יש שם גוף שנגד הגת, אבל לא סופרים אותם הרבה , ובזכות הגת יש בתימן פחות מכורים לסמים קשים ולאכוהול משאר אכלוסיות העולם

לא כל דבר שאתה קורא זה אמת לאמיתה התמנים שלועסים לרב מחזנים אם הילדים שלהם ומלמדים אותם בגיל צעיר לחזן גת, יש לו תועלת מפה ועד הודעה חדשה ובהרבה דברים הוא דווקא בריא לגוף ולנפש.

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אל תעלב אבל אני לא חושב שיש בתימן יותר מידי סמים חוץ מגת ואלכוהול..
    לא ברמות כמו בשאר העולם,
    וזה כי הם לא צריכים אותם.

סמים כמו קוקאין והרואין (ואלכוהול וגראס) הם פשוט.. איך להגיד את זה.. יותר "מתאימים" לאנשים שחיים חיים מודרנים...
    כשאתה חי בכפר בתימן יותר חשוב לך כמות הכבשים שאתה מחזיק כדי שתוכל להאכיל את המשפחה שלך,
    כשאתה חי בעיר מודרנית ועובד בעבודה שאתה צריך לבוא אליה כל יום באותה שעה וללכת באותה שעה וללבוש חליפה - יותר חשוב לך קוק וקפה כדי שתוכל להשאר על הרגליים ואחרי זה קצת אלכוהול והרואין או גראס כדי שתוכל להרגע ולחשוב ...

8. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    חחחחח כי כל מי שחיי בתימן גר בכפר ומגדל כבשים?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!