1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Dxm ומה דעתכם?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י The Pothead Pixie, ‏23/3/14.

1. The Pothead Pixie

The Pothead Pixie חבר חדש

לייקים:
    2
    אהלן חבר'ה יש פה מישהו שניסה DXM? זה חומר פסיכדלי מקבוצת הדיסוציאטיביים (כמו קטמין, למרות שהבנתי שההשפעה שלו לא דומה לקטמין) שנמצא בסירופ לשיעול בשם TARODEX שנמכר בארץ ללא מרשם.
    לצערנו לסירופ יש תופעות לוואי כמו שלשולים חזקים וגירודים, חבר שלי ניסה לנטרל אותם באמצעות כדורי קל בטן וכדורים נגד אלרגיה וזה עזר אבל עדיין הפריע לטריפ.
    לפי אותו חבר ההרגשה הפיזית היא של כבדות גדולה בגוף, לכן מאוד כיף לשכב במיטה כשנמצאים בטריפ. מעבר לזה הוא הרגיש מאוד אופורי אבל לא הצליח "לחדור עמוק" במובנים של מחשבות פסיכדליות. (כנראה בעיקר בגלל שהכמות לא הייתה מספיק גדולה, שני בקבוקים)
    בנוסף הוא המליץ להחשיך את החדר ולשים מוזיקה שאתם אוהבים. זהו לא סם מאוד חברתי, כנראה בעיקר בגלל שלא כיף לחלוק אסלה במצב כזה :)
    באינטרנט יש הסברים איך לבודד את החומר ולנטרל את ההשפעות, תהליך שנקרא AGENT LEMON. אבל בשביל התהליך צריך אמוניה נקייה משהו שאין בארץ לקנייה מסחרית. (וחבר שלי ניסה לברר בהרבה חנויות, רובם אמרו לו שאמוניה במצב נקי נמכרת כמעט ורק למפעלים).

הטריפ של הDXM הוא מאוד ייחודי וחולק לארבעה שלבים\מישורי תודעה (באנגלית PLATEAUS), אני ארשום אותם פה כדאי שתוכלו לקבל התרשמות כללית במה מדובר:
    First plateau: At a dosage of 1.5 to 2.5 mg/kg, effects include alertness, restlessness, increased heartbeat, increased body temperature, intensification of emotions, euphoria, loss of balance, and slight intoxication.
    Second plateau: At 2.5 to 7.5 mg/kg, effects are similar to the first plateau, but with heavier intoxication, choppy sensory input, a dreamlike state of consciousness, some detachment from outside world, and closed-eye hallucinations.
    Third plateau: At 7.5 to 15.0 mg/kg, effects include flanging of visual effects, difficulty recognizing people or objects, chaotic blindness, dreamlike vision, inability to comprehend language, abstract hallucinations, delayed reaction time, decision making impairment, feelings of peace and quiet, near complete loss of motor coordination, short-term memory impairment, and/or feelings of rebirth.
    Fourth plateau: At 15.0 mg/kg or more, an individual may experience a perceived loss of contact and control with their own body, changes in visual perception, out-of-body experiences, perceptions of contact with "superior" beings, other miscellaneous delusions, lack of movement or desire to move, rapid heart rate, complete blindness, increased hearing, and intensification of third plateau effects.

תיאור של חווית THIRD PLATEAU

אגב אם יש פה מישהו שמבין בזה ויודע איזה תרופות כדאי לקחת (ובאיזה כמויות) כדאי לנטרל את התופעות לוואי הלא נעימות או שיודע איפה לקנות אמוניה\אם אפשר להשתמש בחומר אחר שזמין בישראל בשביל הAGENT LEMON חבר שלי יודה לו מאוד.

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    צריך להיות ממש הארדקור כדי לשלשל כל הטריפ ועדיין לרצות לעשות את אותו הdxm -
    גם אם התופעות לוואי יהיו פחות קשות.
    רק החומר המבודד לבדו נשמע לי הגיוני למוח הבריא. 2 בקבוקונים של סירופ לשיעול, לא נעים..

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    נשמע לי כמו יותר מידי הקרבה בשביל טריפ.
    יש דברים יותר ידידותיים שאפשר לעשות.

4. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    to much !!!

5. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    ואוו אחי כבד רצח :s

6. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    הבעיה שרובם לא חוקיים ויקרים :( ולא נמצאים בסופר פארם הקרוב לביתך...

Ronenamos אוהב/ת את זה.
  7. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    נראה לי אני יחכה שהחיים שלי יהיו ממש משעממים בשביל להתחיל אופיאטים, תודה בכל מקרה :) ות'כלס להכין מסקלין לא מסובך ויש מלא סן פדרו בארץ. הבעיה זה למצוא זמן ללכת לחפש ובית ריק לבשל בו...

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם כבר מסקלין נראה לי עדיף לאכול פיוטה.
    לא ניסיתי אף אחד מהשניים אבל אני יודע שסן פדרו מכיל פחות מסקלין ועוד חומרים אחרים שעושים בחילה,
    וחוץ מזה שפיוטה אפשר לאכול טרי בלי צורך לבשל אותה וכל הבלאגן,
    הבעיה היא שהיא לא גדלה בארץ ולגדל אחת לרמה שתוכל לחתוך אותה לוקח שנים.

למה שלא תמצא לך כיוון לאלאסדי או פטריות ?
    זה לא כזה קשה ...

9. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    לא סובל מוזיקה אלקטרונית, והכיוון היחיד שאני יכול לחשוב עליו בשביל לקבל כיוון לפסיכדלים זה דרך מסיבות טבע...

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לא בהכרח אחי,
    אתה פשוט צריך להכיר את האנשים הנכונים..

תנסה לשאול חברים אם הם מכירים כיוון לזה,
    אם אין להם תנסה לשאול אם הם מכירים אנשים שהולכים למסיבות טבע, אותם אנשים כמעט תמיד יוכלו לסדר אותך.

אם אתה גר במרכז זה בכלל לא בעיה, פשוט תסתובב בפלורנטין ותשאל כל בחור עם ראסטות p:

11. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    להכיר את האנשים הנכונים זה לא פשוט כמו שחושבים :p
    תאמין לי שניסיתי, לגבי להסתובב בפלורנטין ולשאול אנשים עם ראסטות... הסבירות שיצא לי מזה משהו ממש נמוכה.

12. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    חבר שאני מכיר אומר שקיים סירופ בשם delsym שניתן להזמין מהאנטרנט (נמכר ללא מרשם רופא בחו"ל) והוא מכיל תרכובת שונה של החומר (dxm polistirex) שאפשר לחלץ בתהליך פשוט עם מים ובלי להסתבך עם כימיקלים ושיטות כמו agent lemon

13. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    מכיר, השאלה אם הוא מגיע לארץ. בכללי בחו"ל גם יש קפסולות ג'ל שמכילות dxm וחסרות תופעות לוואי כמעט לגמרי...

14. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
  15. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    איך במדינה שיש בה כל כך הרבה אסיד אנשים מחפשים דברים אחרים..
    מילא החומר נקי אבל לשתות סירופ שיעול ?
    תקפצו ישר למלחי אמבטיות.
    ופה אין גם את התירוץ הזה של יקר או אי אפשר להשיג.. כל מסיבת טבע מפוצצת באסיד/nbome

16. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אין על אסיד בעולם הזה תאמינו לי.
    הסם הכי מדהים שקיים.
    ויש מלא אסיד ממש איכותי בארץ, לא צריך לחפור עמוק..

17. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    צריך ללכת למסיבות טבע, להיות חבר של אנשים שהולכים למסיבות טבע... לא תאמינו כמה זה קשה למצוא כיוון לאסיד אם אתה לא קרוב לסצינה הזאת ולא רוצה להתקרב אליה...
    וdxm בניגוד למלחי אמבטיות לא גורם לך לאכול לאנשים את הפנים, רק לחרבן מים. כל erowid מלאה בחוויות dxm וזה דווקא פסיכדלי מאוד מאוד ייחודי. אתם כאילו משייכים אותו עם גז מזגנים והסנפת צבע או חרא אחר אבל זה ממש לא עושה לו צדק.

18. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    לך למסיבה תקנה אסיד ולך הביתה.
    לא צריך להיות חבר של אף אחד משום מסיבת טבע תסתובב חמש דקות כבר יציעו לך כל דבר שחלמת עליו (גם dxm נקי אני בטוח שיש בסצנה הזאת).

19. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    האמת שdxm נקי לא יצא לי לראות, שזה מפתיע למדי..
    אבל שוב, קפוץ למסיבת טבע הקרובה לביתך, תגיע עם קוביות סוכר מהבית, ותבקש מאחד הבחורים לטפטף לך על הקוביה וקח אותה הביתה. לא בעיה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!