1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

היתפקד ולצביע למרצ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י THC, ‏27/3/14.

1. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא חושב שבן אדם למכור את העקרונות שלו רק בגלל שמישהו אמר לו שיעשה משהוא הוכחות ועובדות לפני דיבורים אני ההפך הגמור מהשמאל ולא מוכן להיתעקם בגלל שמישהו הבטיח זה מעשה אצילי שבן אדם נלחם במה שהוא מאמין ולא משנה באיזה צד הוא לדוגמא תמר זנדברג המדהימה אני מעריך אותה מאוד מאוד ומוקיר לה טובה על כל ההישתדלות שלה..
    לא חוכמה לתפוס טרמפ על הנושא הכי מדובר הכי כואב הכי רגיש.. אני מאמין שיקומו עוד כמה כמוהו כמו פטריות אחרי הגשם בזמן הקרוב קצת יותר קרוב לתקופת הבחירות אני לא פוסל אותו ולא מכיר אותו אולי הוא באמת לוחם חופש וכו..
    אני מסתכל על הדברים בצורה טיפה שונה וחושב שכל המהלכים העקומים שיש עתיד עשו גרמו לנו רק טוב הם סללו לנו את הדרך ועשו לנו את העבודה הם העבירו בצורה הכי אפקטיבית את השחיתות והבורות בנוגע לכל נושא הלגליזציה ובבחירות הבאות רוב הסיכויים שהם יקרסו ולא ישמעו עליהם לא רק בגלל נושא הלגליזציה הם הצליחו לאכזב ציבור לא קטן מהמצביעים שלהם ואז הדרך תהיה טיפה יותר ברורה אני לא אומר שהכל יקרה ביום אחד אבל הזמן עושה את שלו...

*הנקודה הכי חשובה היא לא משנה כמה דיונים יהיו וכמה דיבורים בכנסת יהיו על זה -הכח נימצא אך ורק אצלנו- אנחנו צריכים להבין שמספיק פעם אחת שכל ציבור המעשנים נצא למקום מרכזי ונראה נוכחות זה יעשה רעש יותר מאלף דיונים תעצרו שנייה ותדמיינו ואז יום אחרי כבר לא ניצטרך להשתמש בדפדפן תור או לפחות להעלות תמונות בקיצור לא תהיה פראנויה

2. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    זה נגמר, האמונה הזו שרק השמאל ילחם למען חופש הפרט והדמוקרטיה. הח"כ שפעל אולי כי הרבה למען העניין הזה, עם כל הדיבורים של כולם, הוא משה פייגלין, שלא נחשב כאיש שמאל להבנתי

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    מה שצריך באמת לעשות זה להתפקד לליכוד ולנסות להביא את פיגילין ממקום 15 בליכוד למקום ראשון.
    רק למועמד מהליכוד או העבודה יכול להיות ראש ממשלה ולכן כדאי להשקיע במישהו שיכול להיות ראש ממשלה ולא סתם אזה חבר כנסת של מפלגה קיצונית שבדרך כלל יושבת באופזיציה.

4. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    מ... אבל זה לא נירא שאת פיגלין קצת פחות מעניינת הלגלציה שלנו ויותר מעניין ברפאי של החולים
    דבר שני במפלגה כול כך גדולה כמו הליכוד יש עשרות אלפיים של מתפקדים מה שאומר שאנחנו צריך לממש להסוף אלפים של אנשים שיתמכו בוא ואל תשכחו שגם יש בתכנו שמולנים שלא היו מוכנים לבכור גם את העקרנות שלהם במפלגה קטנה זה יותר אפשרי
    לפי דעתי אבל אם אתם חושבים שאני תועה אז אילה בוא נבקש מבעלים של האתר לכתוב כתבה על יוזמה על שכלנו צרכיים להריץ את פיגלין כי הוא הסכוי הטוב ביותר שלנו
    לאתר יש 22 אלף עוקבים בפייס כמות אנשים המעשנים בישראל היא משהו כמו ואני היה ממש זהיר 800 אלף איש נגיד חצי מהם ימנים אז הם כמה יצביעו ליכוד 400 איש נגיד רק רבע מיתוך זה באמת אכפת להם או אפילו פחות זה 100 אלף או 70 אלף איש זה כוח אפשר לעשות אם זה משהו !!! זה כמות מכובדת של קולות!

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    22 אלף איש שיתפקדו לליכוד יכולים להביא את פיגיליין בקלות לראש הליכוד.
    אבל זה בסדר שאם מישהו מאמין במפלגה מסוימת ויתפקד אליה ויבחר שם את התומך בליגליזציה.
    לא כולם צריכים להיות שמאלנים או ימינים, וזה בדיוק הקטע שאין באמת מעשן אחד עם דעה אחת אלא יש מעשנים ממגוון האוכלוסיה.
    אם כל מעשן היה מתפקד (ויש מיליון) למפלגה שהוא מאמין בה אז היו מלא חברי כנסת ממלא מפלגות שונות וכולם היו תומכים בזה.
    בכל מקרה אני כבר התפקדתי לליכוד ואי אפשר להתפקד פעמיים.

ופיגילין תומך בליגליזציה מלאה,הוא פשוט ריאליסט והוא מבין שכרגע צריך לעזור לחולים שהם הנפגעים העיקרים.

6. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    ברור
    הכל צריך לקחת בפרופורציות
    אני רק לא אוהב את אלה שישר קופצים כמו פטריות אחרי הגשם
    "אהה.. אני לא מצביע מרצ בחיים סמולנים אנטישמיים שונאי ישראל בלה בלה.."
    ולא אכפת לי ממרצ. להיפך, הם נוטים לסוציאליזם וזה משהו שאני לא בעדו ולכן לא אצביע להם לעולם (ובכלל הזוי שהחגי הזה תומך ב"חופש" מתוך מפלגה שמגבילה ככ את חירותו של האדם - סוציאליזם)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!