1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סרטים טובים לפטריות\אסיד

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י The Pothead Pixie, ‏26/3/14.

1. The Pothead Pixie

The Pothead Pixie חבר חדש

לייקים:
    2
    אהלן חבר'ה יש לכם בשבילי המלצות לסרטים טובים לראות על פטריות\אסיד? דברים צבעוניים\מצויירים בעיקר יהיו מעולים.

אני יתחיל בכמה המלצות משלי:
    Yellow Submarine - נראה לי ברור מאליו, ראיתי אותו בטריפ הראשון שלי (2 גרם פטריות) והיה אדיר ממש, כל הצבעים והמוסיקה פשוט הופכת אותך להיפי ועושה לך מכונת זמן לשנות ה60.
    Monty Python: And Now For Something Completly Diffrent - ראיתי באמסטרדם על טראפלס, קורע מצחוק והקטעי אנימציה פסיכדליים יותר ממה שהלך לי בראש.
    Disney Fantasia - קטעי אנימציה של דיסני מלווים במוזיקה קלאסית מעולה. גם כן ראיתי בטריפ הראשון שלי, לא ראיתי את כל הסרט רק את הקטע לNIGHT ON BALD MOUNTAIN של מוסורגסקי .

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    תראה את חור בלבנה.
    סרט ישראלי ישן, שעה וחצי של גזירות קשות.
    סרט לאסיד בלבד.

3. The Pothead Pixie

The Pothead Pixie חבר חדש

לייקים:
    2
    נראה מגניב, הבעיה שקשה לעקוב אחרי עלילה בטריפ והוא נראה מורכב. יש בו הרבה ויזואלים מעניינים?

4. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0
  5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אין עלילה, אין ויזואלים.
    סרט ישראלי משנות ה70 בכיכובו של אורי זוהר, שהרעיון מאחוריו הוא ליצור סרט קאלט שכל הקאסט תחת השפעת המון אסיד ופסילוסיבין.
    60 דקות של גזירות למוח, מצחיק נורא.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!