1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נקודות לבנות על העלה

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י buddy, ‏30/3/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אהלן חבר'ה שבוע טוב, אני צריך את העזרה שלכם בזיהוי בעיה בצמח.
    עוד לא התחלתי לדשן אותו (אני אתחיל בהשקיה הבאה), וואני משקה רק כשצריך אולי לפעמים טיפה לפני אבל לא נראה לי זה קריטי.
    הצמח גודל בחוץ ובצהריים יש עליו צל, הזן הוא LSD ולמרות שהוא דוחה חרקים הוספתי גם חיפושית משה רבינו שמצאתי ושמעתי שהיא מרחיקה או אוכלת חרקים אחרים אני לא בטוח..
    בכל מקרה היום כשבאתי להשקות שמתי לב שיש נקודות לבנות על אחד מהעלים בצמח ותהיתי האם זה מסוכן עבורו או לא.
    תודה לעוזרים :)
    תמונות:

#1 buddy, ‏30/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏30/3/14
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זה לא נראה טוב. יכול להיות שהוא קצת חולה. או שיש לך מזיקים.
    אני הייתי מוריד את העלה הזה.

תעדכן אם הבעיה ממשיכה.

#2 אגרונום, ‏30/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏30/3/14
  3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לא,
    אם תוריד את העלה הגדילה של הצמח תואט אפילו עוד הרבה יותר ממה שהיא כבר האטה גם ככה.
    העלה אפילו לא 15% מת, אתה יכול להשאיר אותו עד שחצי ממנו כבר מת ואז אין טעם להשאיר אותו כי הוא רק לוקח מהצמח משאבים וכמעט ולא מייצר בכלל פוטוסינטזה.
    וכל עוד הצמח כל כך קטן - כדאי לך להשאיר אותו, אבל זאת רק הדעה שלי ..

חוץ מזה נראה שיש אבק על העלים -
    אני הייתי לוקח שפריצר ומשפריץ קצת מים על העלים, ואפילו גם מנקה את העלים קצת עם היד כדי להוריד את האבק, ואז משפריץ עוד קצת ואז שם חצי (עליון) של בקבוק שתיה (עם הפקק פתוח) ככה תהיה לך קצת יותר לחות (שחשובה בעיקר בזמן הזה שהצמח צעיר) וגם הצמח יתלכלך פחות (ובככה יקטין את השטח שיש לו בשביל פוטוסינטזה).

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    תודה רבה לכם על העזרה רבותיי, לצערי woogs לא הספקתי לראות את התגובה שלך וכבר הסרתי שתי עלים, אני מקווה מאוד שזה לא קריטי או חס וחלילה יהרוג את הצמח.
    אני לא חושב שאני צריך לדאוג לגבי לחות בשלב הזה כי בוא נגיד (אני לא רוצה להפליל את עצמי) שבמקום שהוא גדל יש שפע של לחות אבל העניין של האבק באמת מטריד אותי ואני בהחלט הנהג לפי העצה שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!