1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איזה באסה ההורים תפסו אותי..

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י mr weed.., ‏30/3/14.

1. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    אתם לא מבינים איזה באסה נפלה עליי ההורים מצאו את כל ''המעבדה'' שלי..
    ואני לא יודע מה לעשות עם העציץ כרגע יש לציין שיש לי נקבה שהתחילה לפרוח ואני חושב לעביר לגידול חוץ יש אפשרות?
    היא תסיים פריחה כמו שהיה אמור להיות בבית כחודשיים בערך..? או שרק בסוף הקיץ...? עוד דבר זה זרע מפרח התפללתי שיצא נקבה ויצא נקבה ככה שחבל לזרוק.. אני לא יודע מה הזן ובטח שזה לא אוטומטי
    בקיצור יש לי עוד שבוע לקבל החלטה לחתוך תעציץ או לעביר לבחוץ...:[
    חשוב לציין אני מבואס פצצות! כי תאכלס הגידול הרשון והשני היו מוצלחים מאוד שאני כבר חושב להיות חקלאי.. אהבתי מאוד את התחביב הזה..

עידכון בהמשך שלכם באהבה גדולה mr weed..

אולי זה גם הזמן והאשכול להגיד תודה לכמה אנשים שכולם יודעים כמה הם עוזרים ותומכים בפורום..
    אז תודה לאגרונום לבורח לגוזון אלירן פנדורה בוקס גאנג'ה פאוור לליטל ועוד כמה חברה שאני מצתער שאני לא זוכר את כינויהם.. תודה רבה! אוהב אותכם.. בעזרת השם נעבור לגידול חוץ ונלמד גם OUT DOOR

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כמה שבועות הצמח נמצא בפריחה?
    אם הוא לקראת סיום הפריחה יש מצב טוב שהוא יסיים לפרוח בחוץ.

אתה לא יכול לתרום את הצמח לחבר?

3. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    אין לי שום חבר שיכול לגדל in dor וגם הצמח לא בשלבי סיום הפריחה אלה בתחילתה..:[
    אני יתרום אותו בכיף למי שיסכים להיתחלק והוא מסביבתי

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אזה זין!
    תעביר לבחוץ ומה שיהיה יהיהי.
    דרך אגב כמה שבועות היה בפריחה? לדעתי משבוע 4 כבר אין סיכוי שהיא תחזור אחורה.

5. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    איזה באסה :/
    אבל לא נורא חבר תגיד תודה שזה ההורים ולא איזה צוות תמנונים באקסטזה .
    תעדכן מה עשית בסוף :)

6. פאנג-שוואי :-)

פאנג-שוואי :-) חבר חדש

לייקים:
    0
    יש עוד אופציה.. תלוי מאוד בן כמה אתה וכמה רחוק אתה יכול ללכת עם זה..
    תראה דבר מאוד מאוד בסיסי בחיים זה לדבר רק אמת , אני בטוח שכל אחד יסכים איתי שב99% מהמקרים זה הדרך הכי טובה להרגיש שלם עם עצמך.. אם עברת את גיל העשרה (14-18) לפי דעתי מה שאתה צריך לעשות זה לקחת את ההורים שלך לשיחה ולהסביר להם למה אתה מגדל , להסביר להם גם מה ההשלכות של זה (לשני הכיוונים) אם זה אומר , שאתה מגדל בשביל צריכה עצמית ואך ורק בשביל זה להסביר להם שאתה מעשן מידי פעם ושאתה מבין שהם בראש של פעם אבל וואלה גם אם הם לא יסכימו שתעשן ותגדל בסופו של יום אתה תמשיך לעשות את זה, ויכולים להתלוות לזה סיכונים נוספים (תמנונים למיניהם, מחירי שמיים שאללא יסטור אתה נותן 100-120 שקל ואתה מקבל חצי פרח שאפילו עיוור ישים לב שחתכו לך שם אשכול, בנוסף אתה לא יכול לדעת אם ריססו את הגאנג׳ה ואין לך מושג איזה רעלים הכניסו לך פנימה.. אתה יכול להסתבך עם הדילר עצמו, אנשים יראו אותך ברחוב וישר יכולים לפתוח עלייך ועוד ועוד..), ואם אתה מגדל בשביל להכניס כמה הרצלים לכיס זה כבר משהו אחר.. זה אני במקומך לא הייתי אפילו רושם את זה על דף ושורף.. בקיצור לפי דעתי האישית, אם עברת את גיל 18 אתה כבר אחראי למעשים שלך ולחיים שלך וזה גם מה שאתה צריך להגיד להורים שלך.. לך תדע איך הם יגיבו .. אולי טוב ואולי לא.. אנערף זה הדעה שלי בהצלחה נשמה ותעדכן בהמשך מה נסגר

7. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    תשמע אני כבר תקופה מסויימת מסביר להורים שלי כמה זה טוב בריא וחשוב וזה בעצם התרופה הכי טובה שיכולה להיות..!
    אבל הם בשלהם.. לפחות אמא ששלי היא אומרת שגם עם זה יהיה חוקי היא לא תסכים לי לגדל קיצור יש לי בעיה..!
    ככל הנראה היום אני מוציא אותה לבחוץ ונקקווה שיהיה בסדר תודה על התגובות אוהב אותך
    עידכון בהמשך..:]

8. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    חחח מה, איך גידל indoor בבית עם הורים שלא יודעים? איפה שמת הכל?

9. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1

סמוך על סמוך שמעת..חח סמוך עליי מצאתי אחלה של מקום.. אבל כננראה שזה לא היה המקום הכי טוב..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!