1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סטלה מפחידה מרפואי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted4, ‏1/4/14.

1. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אתמול בערב הכנתי ג'וינט עם איזה 3 פרחים דיי קטנים, ועישנתי אני לבד בפעם הראשונה ג'וינט שלם. ואז קיבלתי תסטלה הכי רעה שיכולה להיות.
    זרמים בכל הגוף הרגשתי כל דבר בגוף שלי, הרגשתי את המוח שלי נשרף בצד אחד, דפיקות לב חזקות, שמעתי קולות מהגוף שלי ופשוט נכנסתי לסרט מפחיד.
    היה לי גם דג'ה וו, כל הבית שלי זז ורעד הכול היה נראה זוהר, הייתה לי בחילה וניסיתי להקיא אבל לא הצלחתי ככה שהסטלה הרעה הזאת נמשכה בערך 4 שעות.
    זאת הייתה הסטלה הכי מגעילה שיכולה להיות אשכרה זה הגיע למצב ששלחתי לאח שלי אסמסים שיבוא להרגיע אותי.

איך זה יכול להיות שקיבלתי סטלה כל כך רעה מרפואי?
    הרי רוב הרפואיים אמורים לבטל חרדה לא? אני שואל את עצמי מה השתבש פתאום!?

#1 deleted4, ‏1/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏1/4/14
  2. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    אין הבדל בין רפואי לגראס רגיל.. זה לא משנה
    מה שמשנה זה אם עישנת מהחומר הזה לפני או לא

3. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    בחיים לא התנסתי בכמות כזאת!

תמיד רק לקחתי 2 או 3 שאכטות מג'וינטים אבל זאת הפעם הראשונה שפירקתי ג'וינט אחד שלם וגם היו בו 3 פרחים אומנם דיי קטנים אבל עדיין הבנתי שזה דיי הרבה.
    אני עכשיו מפחד לעשן עוד הפעם כי אני פוחד שזה יבוא לי שוב בצורה כזאת למרות שאמרו לי שזה קורה רק בפעמים הראשונות שהגוף לא מכיר את ההרגשה.

אגב אם החומר הרפואי שהבאתי היה אינדיקה, שאינדיקה היא בדרך כלל מבטלת חרדות אז לא הייתי חווה סטלה רעה כזאת שמלאה בחרדות?
    יכול להיות שפשוט נפלתי על הפרואי שהוא נטו סאטיבה

4. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    זה מה שקורה שמעשנים יותר מדי חח

5. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0

אז אם נגיד אני רוצה לעשות לעצמי ג'וינט אז כמה פרחים אמורים לשים? אני חוזר ואומר שהם היו פרחים דיי קטנים.
    הרי יש אנשים שעושים ג'וינטים רק של קנאביס בלי טבק אז איך לא קורה להם סטלות רעות?

http://sizmedia.com/my.php?i=kd0nnhmjdywy.jpg

הנה תמונה שצילמתי עם 3 פרחים קטנים (קטנים כמו ששמתי בג'וינט) ואחד גדול.

יכול להיות שהטבק עשה לי את החרדה? כי יש לי את באלי שאג הלבן ושאני ניסיתי לעשן אותו בלי קנאביס הוא עשה לי קצת סחרחורות.

#5 deleted4, ‏1/4/14
  6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כי אתה מתחיל, ועישנת מלא גראס חזק..
    זה דיי פשוט.. פשוט אל תעשן כלכך הרבה..
    תכין ג'ויינטים קטנים יותר, או שפשוט תכבה באמצע.

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    פעם הבאה תעשן בבאנג,
    ככה יש לך הרבה יותר שליטה על הכמות והעוצמה של ההשפעה ..
    תעשה לך ראש, חכה חצי שעה, סביר להניח שאחרי שעה גג כבר תעשה עוד ראש (או שתלך לישון או לעשות משהו אחר אנאערף) ככה תדע..
    אני לדוגמה בדרך כלל מתחיל עם 2 ראשים אחד אחרי השני, ואז מחזק לפי הצורך או לפי כמה שיש לי לעשן אם אני נגיד רוצה לשמור קצת לפעם אחרת ...

ג'ויינט זה אש, אבל הרבה פעמים ל-לא מנוסים זה יכול לעשות קצת מוזר כי לג'ויינט לוקח איזה 5-10 דקות עד שהוא עולה ואם תעשן מספיק הוא יכול גם להמשיך לעלות במשך הרבה זמן ולהפיל אותך,
    3 פרחים כאלה זה הרבה בשביל לסיים ב5 דקות של ג'ויינט, אפילו למנוסים.
    אני אישית מעדיף לגמור כזאת כמות בפרק זמן מתמשך - הרבה יותר מאשר בפעם אחת - זאת סתם חזירות לדעתי.
    תנסה לפרוס כמות כזאת לפרק זמן של שעה לפחות פעם הבאה .

8. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אז להכין בכל ג'וינט פרח אחד או שתי פרחים? גם הבנתי שעדיף לשים כמה שיותר טבק כי ככה זה ממתן את הסטלה.

למרות שלפעמים שאני מעשן מהבאלי שאג שקניתי אז נהיהי לי קצת סחרחורות

9. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    זה לא משנה הכמות גם עם תפיל 10 ראשים פעם הבעה לא יהיה לך יותר סטלה כזות זה ממש אבל ממש לא משנה הכמות.

זה פשות קרה בגלל שהוגף שלך לא היה רגיל להשפעה האמיתי של זה ( וגם אתה מעשן מתחיל.. ) , ובטח מהדפיקות לב ומהרגשה של הגוף התחלתה ליכנס לסרטים.

תמיד קשאתה מעשן, תעשן בסבבה בלי לפחד ותיזרום עם הסטלה זה הכול בראש. אחרי 2 +- בבני זה עובר.

ו3 פרחים קטנים כאלו זה כלום גם למתחיל ועדיף לא לעשן עם טבק, הייתה מכין גוינט גדול מכול הפרחים. ופשות היתה זורם עם הסטלה וחושב טוב, ויהיה לך סטלה שמחההה.

יום טוב.

10. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    ועם אתה מרגיש את הגוף והשרירים , רוב הסיקויים שזה אינדיקה, בגלל ש אינדיקה זה body high ו סאטיבה the head high.

11. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אמרו לי אבל שגם 3 פרחים קטנים כאלה לסיים בג'וינט תוך 3 דקות זה גם למעשנים מתקדמים יכול להיות חוויה לא כל כך נעימה.

נראה לי בכל זאת שמתי כמות גדולה בשבילי.

12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תשמע - באמת שלכמות אין הרבה משמעות והשפעה על ההרגשה כמו שלאופי שלך יש .

בשום דבר שבעולם - לא בעישון, לא בתרופות, לא בסמים בכלל, לא באכול ואפילו גם לא בשתיה - אתה לא צריך להתחנזר .
    כמו שעשן ישראלי אמר לך בפוסט אחר - קח את זה בקלות וברוגע,
    גם אם תאכל יותר מידי אתה תצטער על זה אחרי זה -
    אז אם כל זה מלמד אותך משהו בחיים זה שתהיה רגוע ומחושב, תחלוק כבוד לצמח לפני שאתה מעשן אותו אם אתה רוצה - זה עוזר .

13. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    אני מקבל ראש נחמד אם אני חולק ג'וינט עם עוד שלושה אנשים...אז או שפשוט תרביץ ראשים קטנים בבאנג, או שתערבב עם יותר טבק, או שתיקנה ניירות קטנים יותר או שאל תעשן הכל בפעם אחת
    זה הכל עניין של ניסיון, אנשים עם יותר נסיון עמידים יותר, אנשים עם פחות נסיון עמידים פחות

#13 RoyHargrove, ‏1/4/14
  14. Zoro

Zoro חבר חדש

לייקים:
    0
    ברור זה גויינט ראשון שלם שלך ועוד חומר חזק.
    שמע אני יודע מה זה התקף חדרה שכיביכול אתה "מלחיץ את עצמך" אני הרבה פעמים מתחיל להרגיש זרמים במוח אבל ישר מתעסק במשהו ומתעלם מיזה כי כל
    שאתה חושב על זה ומיתעמק מיזה זה נהיה יותר גרוע! זה פסיכולוגי ככה זה אני מבטיח לך!
    בפעם השניה שזה קרה לי הרגשתי כל כך רע אכלתי כזה תסביך שילא ידעתי מה אני עושה יצאתי לשכונה התחלתי להסתובב פיתאום אני אומר לעצמי
    מה אני עושה פה? ההיתי כל כך מבולבל וחרד שזה היה סרט רע והתקף חרדה מהחזקים שהיו לי, הלכתי לרופא באותו יום ושום דבר חריג לא ניראה אצלי.
    זה הכל בראש, פשוט תתעלם תנסה לא להתרכז רק בסטלה ובזה תתעסק במשהו כייפי ביחד עם הסטלה.

:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!