1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אמסטרדם בזמן הצבא?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י tommy, ‏25/8/13.

1. tommy

tommy חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן..
    עוד לא השתחררתי ואני וחברים רוצים לטוס או לאמסטרדם או לברצלונה בחודשים הקרובים, מסיבות שלא תלויות בי זה הזמן הכי טוב שנוכל בשביל לטוס לשם..
    השאלה אם הצבא עושה בעיה לחיילים שיוצאים לאמסטרדם? כמו שאני יודע אין איזה המענות מסוימת מצד הצבא מלטוס לשם, השאלה אם יטפלו אליי כשאני אחזור? יפתח כלפיי חשד כלשהו וידרשו ממני להבדק? אם כן אז למה שהם יאשרו לי לצאת מלכתחילה? אין בנאדם שטס לאמסטרדם ולא מעשן שם.
    חוץ מזה יש את האפשרות של ברצלונה, שגם שם העישון והסחר חוקי, וסביר להניח שלא יטפלו אליי אחרי זה כי כשחושבים על ברצלונה לא חושבים על לעשן, בניגוד לאמסטרדם.
    אז מה כדאי לעשות?:confused:

#1 tommy, ‏25/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏25/8/13
  2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אחחחחחח ברצלונה אזה מקום מקסים :) אין על העם הקטלוני.
    הבעיה שם שאין שם קופי שופ אלא עמותות ללא מטרות רווח שמספקות לחברים שלהם.
    קח המלצה סע לצרפת תשכיר אוטו ותבוא לאמסטרדם זה רק כ7 שעות.
    חוץ מזה ההולנדים אוהבים אותנו.

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    ברצלונה פיי 100 על אמסטרדם הסיבה היחידה שצערים נוסעים לשם זה הקופי שופ ,
    ובהרבה מדינות שהיא לא ישראל באזורים של התיירות מצעים לך לעשן ,שהיית בקנדה בפארקים מצאתי מלא מעשנים + סוחרים. שמה המשטרה שמה זין על כמה גרם ירוק , כמובן שיש שם תפיסות (בשביל שיראו שהם עושים משהו) אבל לא כמו ישראל ששוטר מרגיש גיבור שהוא תופס אותך + העדיפות בן הראשונות של המשטרה ,ובגלל זה אנחנו נראים ככה ולא כמו קנדה שכל בן אדם שם יותר מקסים מהשני (כל עד אתה לא הולך לאיזור של הכנופיות, אז נדיר שתיהיה לך הסתבכות אלימה)

ולזה שמעלי למה יש רכבת?

#3 niv, ‏25/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏25/8/13
  4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    רכבת זה מאוד יקר.
    ודרך אגב יש לכם אישור מהרופא באמסטרדם? אתם יכולים לעשן ולקחת איתכם בכל אירופה חוקי 100%.

5. tommy

tommy חבר חדש

לייקים:
    0
    דווקא הבנתי מכמה חברים שנמצאים בברצלונה כרגע שנורא קל להשיג שם, יש שם קופי שופס שפשוט אפשר להרשם אליהם.

6. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    חוקי הקנאביס שונים ממדינה למדינה באיחוד האירופאי. למרות וזה נשמע נחמד להפליא, לא, זה לא תקף במדינות אחרות באיחוד. תוסיף לזה שקנאביס הרפואי בהולנד הוא מזעזע ואין כל טעם ללכת לרופא, למרות וזו הפעם השניה שאתה ממליץ על כך. אפילו ההולנדים לא הולכים לרופא.

7. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
  8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הייתי בברצלונה לפני פחות מחודש, אני יכול להמליץ לך על מספר קופי שופים נחמדים נורא.
    המחירים שם נעים בין 8-12 יורו לגרם. אין לך מגוון מאוד מאוד גדול כמו באמסטרדם, אבל בתכלס.. מה שיש שם עושה את העבודה.
    בכל קופי שופ אתה צריך לשלם דמי רישום של 20 יורו רק בשביל להיכנס לשם, אבל ברגע שאתה נרשם, יש לך כרטיס לשנה.
    מה שכן, יש כושים שמוכרים גראס ברחוב, אני מכיר המון אנשים שנשדדו ככה, והחומר על הפנים. תשקיע את ה20 יורו, ויהיה לך קופי שופ לשבת בו כל הטיול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!