1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מישהוא יודע מה קרה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י nightmare, ‏7/4/14.

1. nightmare

nightmare קנאביסט

לייקים:
    0
    היום הלכתי להשקות את היפה שלי ואז ראיתי שהעלים שלה נפולים כאלה אבל רק האלה למעלה
    וגם יש לי כאלה חרקים קטנים בצבע צהוב שחר כאלה מוצצים את העלים ואני רוצה לקנות הדבר כימית שתהרוג אותם כי לא מצאתי משהו אחר שעוזר אז מה אומרים כדי לקנות? ומישהוא יודע למה העלים ככה?

#1 nightmare, ‏7/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏23/5/14
  2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    קודם כל לגבי החרקים שמוצצים, בעיקרון צריך תמונה כדי להגיד לך בדיוק אבל ב90 אחוז מהמקרים - תרסס מים עם קצת שמן אתרי כלשהו (לבנדר, אקליפטוס, מנתה, רוזמרין וכו' וכו') על העלים ובעיקר מתחת וכבר לא יהיו לך יותר מזיקים, רק שים לב שאתה מרסס אחרי שהשמש שוקעת, או לפחות כשהיא כבר לא פוגעת יותר בצמח ישירות (ז"א יש לו צל עד השקיעה)..

לגבי העלים המקופלים - ניחוש שלי - חם לצמח..
    אין מה לעשות, ישראל חמה, לצמחים מסויימים היא חמה מידי, וקנאביס זה אחד מהם ..
    הם סובלים בגידולי חוץ בשמש ישירה.. עד עכשיו היה לו סבבה כי מזג האוויר היה יחסית סבבה, אבל עכשיו שמתחילים השרבים והקללות לאלוהים על כמה שחם - לא סבבה לצמח בכלל ...
    מה שאני מציע לך לעשות זה לקנות איזה רשת צל ולתת לו צל שיהיה לו בשעות החמות שזה מ10-11 עד 15-16 ...

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    תנסה להשקות את האדמה ולא את העלים.

4. nightmare

nightmare קנאביסט

לייקים:
    0
    הבורח השקעתי את האדמה שפכתי קצת מים לנקות אותו מכול מיני ליכלוכים

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני מציע לך לקנות נימגארד (מצוי בכל משתלה) ולהתחיל לרסס את הצמח.

אם אתה מנסה לשטוף את הצמח המים, אז רק בשעות שאין שמש ישירה על הצמח.
    אתה ממש לא רוצה שיצטברו לך מים על העלים.

מצטרף ל woogs, רשת הצללה 30% תפתור לך את הבעיה של השמש וגם תעזור להחביא את הצמח.

6. nightmare

nightmare קנאביסט

לייקים:
    0
    לא מוצא את הנימגארד הייתי ב 4 משתלות ו3 טמבורים

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    מבטיח לך מניסיון שגם מים מעורבבים עם כמה טיפות שמן אתרי (יש בסופר פארם) יעבדו
    או לחילופין מים עם טבק\שום שעמדו שבוע בשמש .

8. פאנג-שוואי :-)

פאנג-שוואי :-) חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה אחי אני בעצמי באותה בעיה, והצמח שלי יותר קטן משלך (בן חודש, מהשתילה של הזרע עצמו),ואני לא יכול לעזור כל כך.. פשוט ראיתי את התמונה ונגנבתי שראיתי שצילמת גם שממית על הדרך ! - בצד ימין מעל הצמח!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!