1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם מותר לשוטר לחפש עלי ללא הסכמתי אם כבר יש לי תיק על סמים?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Dansqer, ‏8/4/14.

1. Dansqer

Dansqer חבר חדש

לייקים:
    0
    או במילים אחרות, האם תיק או הרשעה קודמת על סמים מהווים עילה סבירה לחיפוש? מה, אם כבר יש לי תיק אז 4 משפטי הקסם לא יעזרו לי?

2. פאנג-שוואי :-)

פאנג-שוואי :-) חבר חדש

לייקים:
    0
    לא!
    שוטר שיעשה עלייך חיפוש רק בגלל שהיה לך עבר פלילי על סמים, זה שוטר שדפק את עצמו.
    אני יסביר לך גם למה, אם נגיד בתרחיש הכי גרוע שוטר עוצר אותך ברחוב, בגלל ש״אתה מוכר למשטרה״ או בגלל ״חשד סביר״, מכל סיבה שהיא, ואתה אומר לו את 4 משפטי הקסם, ולמרות כל זה הוא מתעקש לעשות עלייך חיפוש, והוא מתחיל גם בלי לשאול פעם שלישית אם אתה מסכים, ברגע הזה הוא דפק את עצמו, גם אם הוא מוצא עלייך עד 10 גרם (אם אני לא טועה-שימוש עצמי), ומעכב אותך לחקירה והכל, תשאר רגוע ותבקש עורך דין(בדיוק כמו שמוסבר ב4 משפטי הקסם), נגיד ואתה צריך להתייצב מול שופט ולהסביר לו - איך הגיוני שמצאו עלייך 10 גרם??, אז אחרי יעוץ קטן עם העורך דין והסברה של כל הפרטים (עם דגש לזה שהוא עצר אותך כי ״אתה מוכר למשטרה״), העורך דין ככל הנראה יתבסס על זה שבתור ילד עשית שטויות כמו כל אחד והתנסית בדברים חדשים, אתה הבנת כבר אז שזה טעות כי היית ילד וכבר חטפת תיק פלילי/רישום פלילי על שימוש/סחר/מכירה..
    מאז לא עצרו אותך ולא כלום וניסית ללכת בדרך הישר, אבל מאז כל שני וחמישי עוצרים אותך לחיפוש וזה מה שגורם לך ״לחזור על אותה טעות פעם שנייה״, בגלל שלמרות שאתה ״משתדל להשתנות וללכת לפי חוק״, עדיין מעכבים אותך ברחוב ועדיין גורמים לך להרגיש כאילו שאתה עבריין ולהשפיל אותך מול עוברים ושבים.
    או שפשוט זה לא יגיע לבית משפט אפילו לדיון והתיק יסגר ״מחוסר עניין לציבור״.
    נחזור לשאלה, האם מותר לו לעשות עלייך חיפוש? בתכלס אם אחרי שאמרת לו את 4 משפטי הקסם, הוא עושה חיפוש בכוח אז אין לך מה לנסות להתנגד או להתחיל לקלל אותו כי זה רק ידפוק אותך שמור על שקט, רוגע ושפיות ואני בטוח שאם חלילה לא עלינו המקרה הזה יקרה הוא יגמר כבר בדרך לתחנה שרק יגידו לך ״נו נו נו, פעם אחרונה ודי״
    מקווה שעזרתי

3. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    מהם ארבעת משפטי הקסם בדיוק<?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!