1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

החשיש הזה פשוט מפיל ממש מרדים ומבעס ! ! למה ?!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י shuee, ‏22/4/14.

1. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    השגתי חשיש , ריח חזק מחיר 150 לאצבע נראה טוב ויפה ,

אבל כשאני מעשן אותו הוא מפרק אותי ! אני רוצה רק לישון לא מעניין אותי כלום מרדים ומפיל ...
    זה לא קורה רק לי גם חברים שעישנו איתי פשוט התפחלצו לישון ...

אי אפשר לעשן ולהישאר ער .. יש למישהו מושג מה קורה פה ?

2. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    זה בדיוק גם מה שקורה לי שאני מעשן חשיש, זה פשות מעייף אותי ברמות שחבל על הזמן, איפשר פשות לעמוד או לישאר ער, זה מפרק אותי...

3. Deadman

Deadman חבר חדש

לייקים:
    1
    להתרגל לחומר פשוט

4. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    גם אצלי זה ככה עם הרפואי שהשגתי.
    נכון שאני אומנם השגתי ירוק, אבל הוא מחזיק אותך לשעתיים ואז מפיל לך תחיים! יש לו דאון לא נורמאלי שאתה לא יכול אפילו לעמוד.

בגלל זה עדיף כבר לגדל זנים כמו Dr.Grinspoon, Amnesia Haze, Afghan Kush, Sour Diesel, LSD
    נכון שהאינדיקות גם מעייפות, אבל עדיין הדאונים בקנאביס הרפואי ובחשיש הם מאוד עוצמתיים, בתכלס הרפואי מרדים בכוונה כי הוא נועד לאנשים חולים שסובלים מכאבים.

אני אומר עדיף להשקיע, ובסוף להשיג באמת חומר טוב ואיכותי שנועד רק לסטלה כייפית ומשמחת ולא חולה שמחפש להקל על הכאבים שלו.

#4 deleted4, ‏23/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏23/4/14
  5. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    אני מגדל northern light auto מכירים ? ? מה דעתכם ? הוא יעלה או יפיל אותי ?

6. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    נשמע כמו אינדיקה, אם אני לא טועה גם הnorthern light הוא אינדיקה
    אני אישית אוהב יותר סאטיבה, אבל זה לא משנה לשרשור הזה חח..

בכל מקרה, סתם כדי שתהיה בעניין אם החומר איכותי, תקרב אליו מצית ממש מ"מ ממנו ותראו אם מתחילים להיות בועות ליד
    איפה שאתה מדליק, אם כן זה אומר שיש הרבה שמן בחומר - משמע הוא איכותי.

7. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אני ממש לא חושב שיש בארץ חשיש תעשייתי (לא כזה שמישהו עשה בבית מהצמח שלו) שיתחיל לבעבע במגע עם אש, נראה לי בכל החשיש יש חינה ומי יודע מה עוד לדילול, נראה לי הדרך היחידה לדעת איך הבוף שלך בארץ זה אם העשן לבן וטוב והריח של הבוף טוב. ואולי גם גמישות וזה למרות שזה לא תמיד אומר כלום(הגמישות).

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    מניסיון של שנים החשיש שאתה מדבר עליו - "התעשייתי" בארץ -
    הוא גמיש רק בקיץ (זאת אומרת כשהוא נמצא למשך זמן בטמפ' חדר גבוהה יחסית), והוא תמיד יהיה קשה בחורף, אלא אם כן הוא נמצא בחדר עם חימום למשך הרבה זמן או בתוך כף יד של מישהו למשך הרבה זמן (שעה לפחות).

אותו דבר לגבי הריח - כשהחשיש רך - הריח שלו יותר חזק,

הדברים האלה לא בהכרח אומרים על איכות (קושי וגמישות)
    פשוט כשהוא רח וגמיש אז הריח יהיה יותר חזק כי זה קורה בנוכחות חום, אבל גם אם החשיש קשה - קח מצית ותחמם אותו קצת (לא עם אש ישירה..) אתה תראה שיהיה לו ריח.

לגבי הביעבוע זה עניין אחר, זה עניין של איכות -
    החשיש הזה בדרך כלל נחשב דרה 4-5,
    זאת אומרת שהוא בחיים לא יבעבע כי הוא לא מכיל הרבה שומנים,
    לא רק זה - החשיש הזה בדרך כלל מגיע אליך ליד - לפחות - שנה-שנתיים - לפחות - מאז שייצרו אותו, מה שגורם להרבה מהשומנים שבו להתייבש ...

9. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    כה בגלל זה אמרתי שזה לא תמיד אומר משהו(לגבי האיכות), וואללה אחלה הבחנה לגבי החורף קיץ חחחח, מעניין עם מה חשיש מדולל בדרך כלל, מישהו פה יודע? אני מנחש שעם חינה וכל מיני רזינס ומיצויים מצמחים אחרים בטח לא? אולי גם חרא שעוות דבורים או משו, מעניין אם יש קנביאודים סינטטיים שההשפעה שלהם יותר דומה לגראס( יותר עדין ונמשך יותר זמן)

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני לא מאמין לאף אחד מהמיתוסים האלה שמערבבים את החשיש

זה די פשוט - החשיש מגיע או מהבדואים בסיני או ממרוקו,
    ב2 המקומות מגדלים את הצמחים בשדות ענקיים בלי שום חשש ממשטרה או משהו כזה,
    נעזוב רגע את העובדה שאין למגדלים שום סיבה שבעולם לערבב את החומר שלהם ובעצם להוריד לו את האיכות וככה לגרום לאנשים לא לקנות מהם,
    אם למישהו יש אינטרס לדלל את החומר זה לסוחרים בארץ כדי להגדיל רווחים,
    אממה - החשיש מגיע כבר לחוץ ודחוס בצורת פלטות שעשו אותם המגדלים ולא רק שאי אפשר בשלב הזה לערבב אותו עם עוד חומרים - גם זה יהיה קשה, מיותר ויבזבז לא מעט זמן כסף ואנרגיה למי שרוצה לעשות את זה.

הסיבות לזה שיש חשיש טוב יותר וחשיש טוב פחות הן בגלל שבמרוקו ואני מניח שגם אצל הבדואים יש דרגות בזמן הכנת החשיש .

הדרך שבה הם עושים חשיש זה שהם נותנים לצמחים להתייבש בחדר מוצל ופתוח לרוח כמה ימים אחרי הקטיף, אלה חדרים ענקיים עם טונות פשוטו כמשמעו של צמחים
    אחרי זה הם לוקחים מין קערה רחבה מאד ודי רדודה שמתוח עליה גרביון או רשת דומה, על זה הם שמים כמות קטנה של צמחים, ואת זה הם מכסים בניילון וקושרים אותו חזק.
    אחרי זה הם מתופפים על זה, פשוט ככה, יש כמה סרטונים ביו טיוב כשיהיה לי כוח אני יעלה אותם,
    התיפוף גורם לחשיש ליפול דרך הרשת ולצמח - לא, לפחות בהתחלה..
    ככה יש להם דרגות.
    מחבר שהיה גר במרוקו כמה שנים וביקר במקומות שמכינים חשיש שמעתי שהדרגה הראשונה והטובה ביותר של החשיש היא ה-50 מכות הראשונות, לא יותר, זה הסופר סופר פרימיום,
    אחרי זה יש להם דרגה שניה שהיא גם כן לא רעה בכלל - זה אחרי שהוציאו את מה שיצא ב50 מכות הראשונות, ואז תיפפו עליו עוד איזה כמה דקות,
    אחרי זה יש דרגה שלישית,
    ולפי מה שהוא אומר החשיש שמגיע לארץ זה בדרך כלל דרגה 4 ו-5 שהם הכי פחות איכותיות ..
    החשיש בדרגות האלה כבר מכיל חלקים קטנים מהצמח והרבה בלוטות שומן קטנות שמכילות חומרים אחרים חוץ מthc, אני חושב שזה מה שנותן לו את ההשפעה המרדימה.

11. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אז אם החשיש שמגיע לארץ הוא דרגה 4 ו-5 אז כנראה שבכל זאת הוא לא משהוא וכבר עדיף לנסות ולהשיג ירוק.

סתם שאלה, מישהוא פעם קיבל סטלה פסיכדלית מחשיש? כאילו ההרגשה של הבלבול, ושהזמן עובר לאט יותר... דברים רוטטים, עם באזים וחשמלים במוח.
    אני פשוט קיבלתי סטלה פסיכית כזו מרפואי חחחחחחח

12. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אמממ סטלה הכל תלוי לאן תקח אותה ואיך אתה וזה, כן קנאביס הוא פסיכודלי יחסית, עכשיו לגבי החשיש אולי אתה צודק, אבל אני כמעט בטוח שהחשיש בארץ מעורבב עם משהו בשביל להגדיל נפח( עזוב את זה שהוא לא מגיע ממרוקו אלא ממצרים לבנון וסיני(לפחות עד כמה שידוע לי, זה לא משנה גם) מעניין למה מעישון מסיבי יום יומי של חשיש ניהיה צרבות? כי הוא מדולל עם משהו כנראה( לא עם סם אלא עם משהו שמגדיל נפח, חינה או משהו)
    ולא הצרבות לא מהמאנצ'ים חחח תראה אולי אתה צודק אחי והוא לא מדולל אבל ממש קשה לי להאמין לזה

13. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
  14. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
  15. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    [video=youtube;Racjd5A8IDg]https://www.youtube.com/watch?v=Racjd5A8IDg[/video]

16. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    [video=youtube;OqIaYIOLeS4]https://www.youtube.com/watch?v=OqIaYIOLeS4[/video]

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!