1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם כדאי לקחת סיכון ולהזמין שמן קנאביס?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MrT, ‏26/4/14.

1. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני סובל מOCD ורציתי לדעת האם יש סיכון בהזמנה של שמן CBD דרך הדואר?
    זה השמן: http://www.royalqueenseeds.com/217-royal-cbd-oil-10ml.html
    יש לי אפשרות להזמין שמן ריק סימפסון דרך בלאק מרקט אבל זה לפי דעתי סיכון גדול יותר שיתפס.
    השמן של רויאל קווין זה בקבוק סגור בתוך מעטפה דיסקרטית אז אני מתלבט אם להזמין או לא כי הביקורות די טובות על השמן, וגם יעזור לי להפרעה.
    תודה לעוזרים.
    ד״ר יש גם נוזל לסיגריה אלקטרונית עם ריכוז של CBD בתוכו: http://www.hookahzz.com/product-category/e-liquids/ חושבים שגם את זה יכולים לתפוס במכס?

#1 MrT, ‏26/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏26/4/14
  2. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    אני לא יודע אם זה לא חוקי כי אין בזה thc
    אני אומר שתזמין, רוב הסיכויים שלא יתפסו את זה
    אם יתפסו את זה תגיד שלא ידעת שזה לא חוקי או שיש לזה קשר לקנאביס בכלל

3. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    כתוב שם שיש שם 0. משו thc אני לא הייתי מזמין

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אם היה לי מאיפה לקנות פרחים הייתי קונה ומעשן פעם ביום או פעם ביומיים בשביל להקל על הסימפטומים של ההפרעה (שאגב גורמת לי להיגעל ממאכלים מסויימים ככה שכמעט ואני לא אוכל) וגם כאבי שחיקת סחוס וכאבי גב. ככה שאין לי דרך להעביר את ההפרעה חוץ מכדורים שגורמים לתופעות לוואי ורעילים. תודה על העזרה חברים אבל אשמח גם לעוד אנשים שיכתבו את דעתם על הנושא.

5. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אתה יכול לגדל

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני בהחלט יכול, יש זרעים כמובן.
    הבעיה אצלי בגידול זה המיקום וגם יקח לזה חודשיים וחצי - שלוש עד שאוכל להשתמש בתוצר.
    רציתי לבינתיים משהו שאוכל להשתמש בו על מנת להפחית את התסמינים של ההפרעה, וחשבתי שהיעיל ביותר זה שמן ובגלל זה שאלתי פה אם יש סיכון בהזמנה שלו.
    מה שיעיל בשמן כזה זה ההשפעה הארוכה משום שזה באכילה.

7. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    תזמין! אין כמו ההרגשה שהלופים בראש במפסיקים, אתה אפילו לא שם לב שהם מפסיקים, פעם ראשונה שעישנתי זה היה זן חזק מאוד שמישהו הביא והתפוצץ לי הראש אבל אחרי 5 דקות כשזה התמתן הרגשתי את ההשפעה הרגועה, ובמשך יומיים אחרי זה הייתי בראש צלול לגמרי ורגוע, יותר מאשר לפני שעישנתי כי סוף סוף הייתי יכול 'לחשוב' ולנשום נטול חרדות וחששות מתמשכות.
    אם החלטת להזמין וניסית, ספר לי חוויות.

8. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני לא בטוח כל כך שמה שיש לי יש לך זה משתנה, יש לי חפצים בחדר שהם איך שהו חשובים לי אז אני בודק אותם שוב ושוב אם הם במקום :mad: הרגע עשיתי אותה פעולה שעה ועכשיו אני רוצה לעשות אותה שוב וזה לא מפסיק! באסה החיים האלה תאמין לי, וגם להיגעל מדברי מאכל מסויימים זה באסה מטורפת. בזמן עישון אני לא הכי בטוח אם עובר או לא כי אני לא הייתי בבית לבחון את זה, ההיגעלות עברה אבל לגמרי.
    אני מת להזמין את זה זה אמור לעזור לי בדבר הזה אבל שוב אם יתפסו אני ילך לכלא על זה זה כמו הזמנה של קנאביס דרך הדואר.
    אני אולי ישאל אותם אם יש לזה ריח ואם זה אטום כדי לבדוק אם יש סיכוי שיתפס במכס.

9. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    זה העניין! זה משתנה :)
    סוג מחשבה ופעולה נתקעת לתקופה ואז עוברת לאש נמוך כשמחשבה אחרת או חדשה צצה לה.
    זה בניקיון/באוכל/סדר/פרפקציוניזם/אנשים טפשים/דברים מכוערים/פחד מדברים בעלי סבירות אפסית/פחד מפגיעה באחרים בלי לדעת..
    והרקורד שלי עוד ארוך וחמור מזה ועד היום אני סובל.. רק עכשיו יצאתי ונכנסתי מהשער של הבית 10 פעמים (מספר מדויק) אחרי שנעלתי את האוטו 5 פעמים והתכסחתי עם עצמי האם זה אמור להיות 5 אי זוגי או 6 זוגי ואני לא לוקח כדורים ועבדתי קשה ועדיין עובד קשה כדי להחליש את הבאג המזדיין הזה במח, היו לי דברים נוראיים שאני לא מעז להיזכר בהם.

בזמן העישון אתה לא תשים לב לזה, אתה פשוט תרגיש טוב והקרוסלה הבלתי פוסקת הזאת במח תפסיק ואתה תתעסק בדברים שלא התעסקת קודם כי היית עסוק בעל כורחך בחרדות.

לכלא תהיה בטוח שלא תלך, ולדעתי יש לך את כל הסיבות למה לא לקבל אפילו תיק פלילי.
    1. חומר רפואי שאינו פסיכואקטיבי ואינו נרקוטי
    2. ניסית כדורים רבים שעבדו רק לזמן מוגבל
    3. יש לך אבחון פסיכולוגי ופסיכיאטרי לocd
    4. עשית את הפעולה בגין מצוקה נפשית ורפואית

וכשאני חושב על זה עכשיו אני אנסה להזמין בעצמי אבל קודם שיחזרו אלי במייל לגבי אופן המשלוח.
    אגב אני לא בטוח אם זה הcbd שמשקיט את המוח מהלולאות, יכול להיות שזה הthc אבל נראה.

#9 dwarfskiller, ‏27/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏27/4/14
  10. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    הבעיה היחידה שעדיין לא הלכתי לאיבחון, כל הסימנים מראים שזה ocd בדיוק כמו שיש לך.
    לעשות פעולות בסדר מסויים כמה פעמים עד שנקלט במוח שהדברים שם ושעשיתי אתם. בשיעורי נהיגה פחדתי שפתאום יהיה איזה רפלקס ואני יזיז את ההגה ויתנגש במכונית ממול, אם אני מוסיף משהו לטקס קשה מאוד וכמעט בלתי אפשרי לבטל את הפעולה.
    ועוד דברים יש לי שאני כניראה לא מודע בגלל שאני רגיל כבר אליהם :(
    אני כניראה יעשה איבחון ורק אז יזמין שתהיה לי סיבה. דא הקנאביס העלים לי לגמרי את ההיגעלות בזמן ההשפעה וגם הרגיע אותי לגמרי כה שלא היה לי את הגוק הזה בראש לחשוב על חפצים בשביל להירגע או לדאוג לגביהם.
    אחי הCBD זה מה שמרגיע את התסמינים של ההפרעה בדקתי את זה, הבעיה היחידה היא שגם יש מצב שיתפסו לנו במכס וגם שרויאל קווין פעם שניסיתי להזמין דרכם לא קיבלו לי את הכרטיס ויזה נטען והיה להם בעיה במערכת של האשראי. מקווה שהבעיה נפטרה כבר אני רוצה כמה שיותר מהר שיגיע לי השמן.

11. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    גם אני לא כל כך מתלהב מהרעיון של לפתוח את המחשב שלי שמונח בארון בתוך תיק בגלל שאני לא רוצה למצוא את עצמי מנקה אותו באובססיביות למרות שהוא נקי וגם לספור אם הוא עדיין נמצא שם :#

12. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    תנסה פשוט לא לעשות את הטקסים, זה קשה וכמעט בלתי אפשרי, אבל אפשרי.
    תחשוב בצורה כזאת של.. 'לעזאזל עם זה! זה גוזל ממני משאבים והמקסימום יהיה שאמות מזה ועדיף מת ואשר חי וסובל'..
    ככה אני מנסה להילחם, ורוב המקרים לא מצליח, אבל כשזה מצליח אז בגדול ויש לזה השפעה ארוכת טווח אחרי כמה נסיונות מוצלחים, והשיטה עדיפה בהרבה על כימיקלים רעילים שאחרי שימוש בהם החרדה עולה יותר ממה שהיתה לפני הכדורים.
    קשה לי להסתכל ולחשוב (או יותר נכון לא לחשוב) על אנשים מכוערים או אנשים שמעצבנים אותי בכללי, אני שומע על סיפור או מקרה רע אז ישר אני מתחיל בטקסים כדי שלא יקרה לי ולמשפחה.. זו השריטה שיש לי בימים אלו, וכשעישנתי לפני חודש, לא היה בעולם אדם צלול ממני, 3 שאיפות שהשקיטו לי את הראש למשך יומיים שלמים!! (הסאטלה הייתה רק שעתיים לצורך העניין).
    אגב תנסה להיות חברתי יותר, לזרום, לאט לאט ולא לרוץ, זה מסייע, האוסידי מרחיק, אני מקרב.
    בתקופה הגרועה שלי הייתי מתאגרף עם הקיר ובועט במדפים, שובר דברים ומתפתל במיטה בנסיון לקטוע את הבלאגן בראש.. זה לפני 4 או 5 שנים בערך.

#12 dwarfskiller, ‏28/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏28/4/14
  13. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    היי MrT, אני זוכר שפתחת אשכול לגבי התחלת גידול... מה קרה עם זה?
    בכל מקרה דעתי בנושא היא שתקח את החוק לידיים. אתה סובל ממצוקה נפשית כלשהיא שמפריעה ומשפיעה על אורח החיים שלך.
    אני לא חושב שצריך לחכות לאבחון, כל הסממנים שאתה נותן פה בהחלט מאפיינים OCD.
    אני יודע שיש טיפולים לOCD אבל אני לא יודע כמה זה עוזר וכמה זה שווה את כל תופעות הלוואי. אני מכיר אנשים שסובלים מOCD שכתוצאה מהכדורים התחילו לאכול בכמויות והשמינו, שהפסיקו עם הטיפול התרופתי ולאחר מכן הסימפטומים וכל עניין הטקסים חזר.
    מתקשה להאמין פה שיש טיפול טוב יותר מקנאביס, אבל - תחקור את הנושא קצת יותר לעומק באינטרנט, תבדוק מה ההשפעות שלו על הOCD לטווח הארוך ואם במידה והפסקת לצרוך קנאביס האם ירע מצבך משהיה או שיחזור למצב הקודם או אפילו ישתפר.
    אני, בכל מקרה, אם הייתי במצב שלך והקנאביס היה עוזר לי לא הייתי מהסס ומתחיל לחפש פיתרון. לא נראה לי שהמדינה מספקת רפואי למי שסובל מOCD ככה שאין מה לעשות ואם קנאביס זה מה שיעזור אז תעשה את מה שנכון לדעתך.
    -לא משדל לעבור על החוק אבל החוק שם עליי עלייך ועל כולם פה זין-

14. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    חולדה אכלה לי את הroyal cheese :'( (אני יודע שזה חולדה לפי הגללים שהיו ליד) רק השורש נשאר באדמה זרוק. אני צריך לחפש גם מקום אחר בשביל זרע אחר כי המקום לא הכי טוב שאני יכול למצוא.
    אתה צודק בזה שאתה אומר שההפרעה מרחיקה, כמה שנים לא הייתי יוצא מהבית עד שלאחרונה התחלתי לצאת עם חברים כל יום ובאמת שזה שיפר לי קצת את התסמינים.
    קשה מאוד להילחם בתסמינים של אוסידי במידה ואני מפסיק את הפעולה באמצע אני יכול להתחרפן מההרגשה הנוראית שאני חייב לעשות את זה, אני לא נראה לי יוכל להיות בראש שקט כמו אחרי הטקס אם אני יפסיק לעשות את הטקס או יפסיק באמצע למשך כמה שעות, אני ינסה אני מקווה שזה יצליח להוריד לפחות את התדירות של הטקסים.
    קנאביס עזר אבל לא עזר, עזר לי להתגבר על ההיגעלות בזמן ההשפעה (יש מצב גם על הטקסים פשוט לא הייתי בבית הראש אבל היה שקט) וגם הוריד לי דברים אחרים שהיו לי בעקבות האוסידי אבל הגביר דברים אחרים כמו נגיד היום שביצעתי טקס במשך שעה ואחרי חמש דקות מהטקס רציתי שוב לבצע אותו (רצון נמוך ככה שלא ביצעתי עד עכשיו מהשעה 7:30 :))
    אני מקווה שאני יוכל בזמן ההשפעה לחשוב עם עצמי על הפעולות שאני עושה בגלל האוסידי ואולי ככה אני יוכל לשפר את איכות חיים שלי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!