1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול - Cream Caramel Auto + White Widow Autoflowering

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י alvisp707, ‏26/4/14.

1. alvisp707

alvisp707 חבר חדש

לייקים:
    0
    למחוק

מצטער , אבל תמחקו את זה.
    נתראה בזמנים טובים יותר.

#1 alvisp707, ‏26/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/5/14
  2. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    אתה מגדל עם מנורת hps בשלב צמיחה? זה מנורה לפריחה...
    בשלב זה אתה צריך:פלורסנט DayLight או לד או מנורת MH
    האחוזי לחות שלך צריכים להיות בשלב זה בין 50%-80%

#2 SuperWeed, ‏26/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏26/4/14
  3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    נראה כמו עודף חום קל,
    אולי גם חסר לה איוורור...

זה לא בגלל קירבה למנורה כי אז אלה היו העלים הכי עליונים אלה שמתקפלים...

4. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    עד שיגיעו לפה הכלים הכבדים ויתנו לך הסבר והדרכה כמו שצריך(אני מתפלא שווגס לא צעק ישר) אני אגיד לך מהידע שצברתי מקריאה פה:
    אל תעשה שינויים כל כך קיצוניים לצמח כל כך מהר! אל תכניס אותו לשוק!
    טמפרטורה של בין 30 ל32 מעלות זה לא נורא בכלל, תלוי בזן. בזמן הצמיחה מאוד לא כדאי שהלחות תרד מתחת ל55 אחוז! אם צריך תיכנס לחדר ותשפריץ מים לאוויר. או שתקנה מכשיר אדים קרים של אסטמה. אם לדעתך כן צריך להוריד טמפרטורה (לא פחות מ26 עד כמה שאני יודע) זה סבבה, אבל לא על חשבון לחות, היא יותר קריטית. שמענו גם על צמחים ששרדו בטמפרטורות הזויות של פחות מעשרים מעלות.
    אולי זה לא יהרוג לך את הצמח, אבל זה בטח לא בריא...
    ד"א מה לגבי דשן?

5. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    בהצלחה אחינו ובגלל שזה פעם ראשונה שלך בעסק ואתה אפילו לא עישנתה פעם אחת אז הייתי נזהר אתה יודע כי אתה לא מכיר את כל הסכנות..
    הטיפ שאני יכול לתת לך שאני מאמין שכולם יצדיקו אותו זה- אל תספר לאף אחד על הגידול שלך - ולפי דעתי תעשן קודם את הכרמל כי כולם יודעים שwhite widow הוא זן חזק מאוד..ולא הייתי ממליץ עליו למעשן המתחיל..

6. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0
    בטמפ של 30-32 מעלות יש האטה משמעותית בגדילה. הטמפ' צריכות להיות בין 20-26.

7. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    עזוב מה קראתם.... הנה תקראו משהו חדש.
    מבחינת הטמפרטורה 28-32 זה האידאלי! ולחות בגדילה 70% זה האידאלי.
    כמובן שאפשר גם קצת יותר חם או קצת יותר קר אבל הנתונים למעלה זה האידאלי.
    לכן אני ממליץ להשאיר את זה על 30-32 ואחוזי לחות גבוהים.
    בכל מקרה אתה חייב לדאוג לאיוורור טוב.
    הצמח נראה טוב לדעתי אין לך מה לחשוש, אם אתה רוצה לשמח את הצמח אתה יכול להשתמש בדשנים.

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני חולק על הבורח -
    גם על גראס, וגם על פרג - אומרים שככל שהטמפ' יותר נמוכה ( אבל לא נמוכה מידי כמובן ) הצמח מייצר יותר אלקלואידים (thc, cbd, מורפין, קודאין, קוקאין - כל אלה ועוד נקראים אלקאלואידים)

אני לא אכנס עכשיו לויכוחים קטנים על מעלה או 2,
    העובדה היא שהצמח נראה כאילו קצת חם לו, לא משהו רציני אבל יש מקום לשיפור.
    אני חושב שכדאי לך להוריד את הטמפ' עם המזגן או בכל דרך אחרת שנראה לך, ואם הלחות יורדת מתחת 40% אתה יכול לאלתר משהו להעלות את הלחות כמו מכשיר אדים קרים או קערות עם מים על הרצפה, או - הדרך האהובה עליי - ריסוס מים פעם ביום יומיים ישר על הצמח.
    אתה רוצה שהלחות תעמוד על 40-60,
    בפריחה - 20-40

עוד משהו -
    אם הטמפ' יחסית נורמלית בלי מזגן (32 מעלות גג) - אתה יכול להשאיר אותו כבוי במהלך היום (של הצמח), וככה גם לחסוך בחשמל,
    ובזמן הערב (של הצמח) להפעיל אותו אפילו על הכי קר שאפשר, ככה גם תדמה את התנאים בטבע שבלילה נהיה קר יותר,
    כשאני חושב על זה זה מה שאני הייתי עושה, ונראה לי שזה יאזן את הצמח והוא יודה לך על זה...

9. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    מי אומר?
    ואתה חולק על מעלה או שתיים או שאתה אומר כמו שימי שצריך בין 20-26? כי ההבדל בין מה ששימי אומר זה הבדל של בין 8 ל6 מעלות למה שאני אומר.
    אתה יודע מה? יש לי רעיון! בוא נתקשר לחברה שמוכרת זרעים ונשאל, +31(0)62526656 זה של barny farm
    אני חושב שאיוורור טוב יעשה את העבודה כרגע יותר טוב ממזגן כי זה יוריד את הטמפרטורה בקטנה וישאיר לחות וזה בעצם מה שאמרת לו בהתחלה אני כולה הסכמתי איתך.

וסתם ככה מה באמת הטמפרטורה בלילה כאשר האורות כבוים?

10. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
  11. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    תקשיב בקשר לטמפרטורה אין שום וויכוח בעולם הגידול. קח המלצה ואל תקשיב לWOOGS בעיניין הזה.
    כבה את האור ל6 שעות כי הצמח צריך את החושך.
    והנה 2 כתבות שאולי יענינו אותך:http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/03/תחליפים-זולים-ויעילים-לדשנים-של-bio-bizz/

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/03/7-טיפים-לגידול-פרחים-ברמה-מקצועית/

בהצלחה.

12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אלביס - הריסוס לא יעלה את הלחות הכללית בחדר, אבל הוא יוסיף קצת לחות ישירות על הצמח

אני יודע שיהיו פה הרבה אנשים שיגידו עכשיו שאני מדבר שטויות אבל אני ממליץ לך - גם את ההשקייה, וגם את הריסוס על הצמח - לעשות עם מים מזוקקים (נגיד מהמזגן, או 2שקל לליטר בבית מרקחת),
    הסיבה היא שבמים בברז בארץ יש המון אבנית, מתכות כבדות, פלואוריד והרבה הרבה זבל - הזבל הזה אולי לא נספג לשורשים של הצמח ומשפיע על הגדילה שלו (דרך השורשים), אבל - הזבל הזה נספג באדמה ו"תוקע" אותה - מניסיון זה לא ממש עושה טוב באדמה - וזה - משפיע על הגדילה של הצמח, דרך האדמה.
    ולגבי הריסוס מה שזה עושה - זה שאם תרסס מים מהברז יהיה על הצמח (אחרי שהם יתייבשו) שכבה של כל הזבל הזה שגם יפריע בפוטוסינטזה, גם יסתום לצמח איברים קטנים על העלים שבעצם עושים את הנשימה של הצמח ורק יאט ויעשה בעיות בגידול.
    ולא - תמי 4, וכל המסננים האלה לא מסננים את הזבל הזה, הם בסך הכל מוציאים את הכלור וחיידקים (אם יש) מהמים.

לגבי הדישון, לפי ההרכב של הקרקע שלך באמת לא נראה שתצטרך לדשן עד הפריחה, ואולי גם שם כדאי לפעול בעדינות וזהירות.

לגבי התאורה - אני חושב שכדאי לך לתת חושך לפחות ל-4 שעות.

13. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    יצא לך לגדל במים מזוקקים?

14. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הבורח - כן, אני מגדל כבר הרבה שנים כל מיני תבליני תה (בעיקר) כמו נענע, לואיזה וכו' - ואני משתדל להשקות רק במים מזוקקים.
    אם זה לא מספיק לך - אני מכיר כמה אנשים שבעבר גידלו גראס - ושוב רק עם מזוקקים.

ואתה לא צריך לצטט הודעה שנמצאת בדיוק מעליך, זה סתם מאריך את הדף.
    מקסימום אתה יכול לכתוב כמו שאני כתבתי לך - "ווגס - בלהבלהלבלהלבהלה?"

למה אתה שואל ?

15. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    יופי - בתמונות שהעלית אפשר לראות בדיוק על מה דיברתי כשאמרתי שיש זבל במים -
    רואה את הנקודות הלבנות שיש לך על האדמה, בעיקר בדפנות העציץ ?
    זה מהמים .

מולאסה - שמים כפית מלאה על כל 4 ליטר מים.

סה"כ הצמחים נראים ממש טוב
    אני אמשיך לעקוב,
    בהצלחה.

16. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אני אוהב לצטט זה יותר נוח לי בעין.
    זה נורא נחמד שאתה מגדל לואיזה ונענע ואני בטוח שהתוצאות שלך על הכפיאק! תוכל לספר לנו כמה נענע יוצא לך למטר רבוע?
    ומה ההבדל בין מטר רבוע של נענע שגדל במים רגילים לעומת מטר רבוע שגדל עם מים מזוקקים.

אגרונום הסביר כמה וכמה פעמים למה לא כדאי להשתמש במים מזוקקים ואני תמיד משתמש במים מהברז והתוצאות אחלה.
    הבעיה שלך woogs (בלהבלה?) שאתה קורא כל מיני דברים שאולי הם נכונים אבל אז גם צריך למשל לאזן את המים ואת זה אתה לא כותב ואז האנשים פה בפורום עושים מה שאתה אומר ונדפקים.
    כולה גידול ראשון שישתמש במי ברז ולא יעשה קשירות ויגדל כמה שיותר רגיל ואח"כ בגידול השני יהיה לו יותר נסיון לעשות נסיונות.
    המטרה לדעתי בפורום לתת את התשובה שמתאימה לאדם ולרמת הגידול שלו, אחרת מה שיקרה זה שאנשים יבזבזו את הזמן שלהם ויצא להם יבול קטן ואולי לא כל כך ירצו להמשיך.

ואם שמים דבש או מולסה זה רק בפריחה.
    והנקודות הלבנות הם לא מהמים.

17. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתה פשוט אוהב להתווכח הא ?

אני מוכן לשים כסף שהנקודות הם מהמים
    זה מלחים ואבנית סתם לדרך אגב ...

18. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אני פשוט מנסה להזהיר אנשים מהשטוית שאתה מיעייץ.... למען האמת העצות שלך כל כך גרועות שאני בטוח בזה שאתה שוטר.
    במיוחד לאור העובדה שאתה לא יכול לעשות דיון אמיתי אלא פשוט לקרוא לי קופיף.
    עכשיו כמה כסף אתה רוצה לשים בדיוק... עד 12000 שקל אני מוכן להתערב שזה לא מהמים.

ולפותח האשכול:תעשה לעצמך טובה ואל תעשה כלום אבל כלום ממה שwoogs מנסה להטעות אותך.

19. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה אני מסכים עם הבורח לגמרי, ידע תיאורטי זה טוב ויפה אבל בפרקטיקה הכל שונה. הקדשתי קצת יותר קריאה והבנתי שהבורח צודק בנושא הטמפ' ובאופן כללי נראה לי שיש לו ים ניסיון וכדאי להקשיב לו..
    אבל הגישה חברים... כולנו פה בשביל לעזור אחד לשני, בוא נשמור על זה ככה. לא משנה כמה גדולה החוסר הסכמה

20. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    למה לריב תאמינו לי אני לא מבין אותכם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!