1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול זרעים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י autv, ‏27/4/14.

1. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    נגיד ואני לא רוצה נקבה? נגיד שיש לי איזה 5 זרעים ואני רוצה שיהיו לי 100.... אני יכול לגדל זכר? הזרעים של הזכר יהיו גם זכרים? או שיש סיכוי שהם יצאו נקבות?
    אני אשמח אם למישו יש ניסיון בגידול זרעים ולהבין קצת את העניין יותר לעומק כי בכל המדריכים וכל מה שיצא לי לקרוא היה מדובר על זה שאנשים רוצים נקבות בשביל שיהיה בסופו של דבר מה לעשן.... ואני יושב וחושב שזה יכול להיות ממש נחמד אם תיהיה לנו אספקה של זרעים שלא פוסקת כאן בארץ!
    לגדל המון זרעים ולפזל אותם בכל רחבי הארץ :)

אז כל מידע שיש לכם יעזור... תודה מראש!:spliffter::smiley-rolling-join:smiley-rolling-join

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    מהנקבה יוצא הזרעים הזכר צריך להפרות את הנקבה כדי שזה יקרה.
    כלומר אתה צריך זכר ונקבה אחת או יותר.

3. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    יש גם צמחי הרמפרודיט שמשלב גם איברים מיניים וגם זכריים, אבל הבנתי שזה מיותר לקחת מהם את הזרעים מכוון שכולם יוצאים הרמפרודיטים .

4. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    לדעתי הכי טוב שתגדל נקבה, ופשוט תקח ייחורים.

5. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    נשמע חכם.... יש למישו ניסיון פה לקחת ייחורים באמצעות דבש במקום אבקה או משכת ייחורים....? שמעתי שזה עושה את העבודה אבל הייתי שמח למישו עם ניסיון...
    וכמה זמן בערך אני יכול לרוץ עם אמא אחת?? תודה מראש

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אתה יכול להשתמש בג'ל או באבקת השרשה שאפשר לקנות מכל משתלה.
    קח ענף קטן ותחתוך אותו באלכסון ככה שיהיה כמה שיותר שטח חשוף ותטבול ואז שתול ותדאג שהאדמה לחה.
    אני ממליץ לך כבר מחר לקנות את האבקה ולהתחיל לעשות יחורים של רוזמרין,נענע או כל מה שבא לך וככה יהיה לך נסיון לפני שתתחיל עם הצמח הקדוש.
    צמח אם יכול להחזיק מעמד 20 ויותר כל עוד אתה רק משאיר אותו בגדילה ואף פעם לא מכניס אותו לפריחה.
    גם ייחור זה הרבה יותר טוב כי אתה יודע בדיוק מה תקבל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!