1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלת פרסום ופרטיות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י deleted, ‏29/4/14.

1. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    אהלן חבר'ה,

ההגיון הבריא שלי אומר שזה מסוכן להעלות לפורום תיעוד ויומני גידול ותמונות כי אם ליחידות המיחושב של המשטרה יהיה חשק לעשות איזה מבצע חיפוש באתר הן בקלות יאתרו כל משתמש וישתמשו בתיעוד שהעלה כנגדו.
    לאלו מכם שחשבו על זה והחליטו שזה סיכון סביר (למרות כל הצעדים שנוקטים כדי לא להתפס בחוץ) - אתם יכולים להסביר לי למה?

הייתי שמח לפתוח יומן גידול מאוחר אם הייתי מרגיש בטוח.

תודה

2. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    אין פה סכנה באמת כול עוד אתה גולש דרך טור

3. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    לא כל כך הבנתי מה תור עוזר בכלל...

4. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    ככה לא יוכלו לאתר אותך

5. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    מה זה משנה אבל אם אני גולש מתור או מכרום? ואם גלשתי בעבר בכרום ומצאו פוסטים ישנים שלי הם עדיין יוכלו לעקוב אחריי לא?

6. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    Nsa יודעים להשתמש במודעות פירסומיות לדוגמא של גוגל כדי לאתר משתמשי תור. אני מניח שגם בארץ יש גופים שעושים את זה..
    בגדול אפשר בקלות לראות איזה כתובת ip משתמשת בתור ואיזו לא אבל אי אפשר באותה קלות לראות מה המשתמש הנ"ל עושה כשהוא גולש דרך תור. מצד שני, אין כל כך הרבה משתמשי תור ועצם זה שרואים שאתה גולש בצורה הזאת כבר מדליק נורה אדומה למי שמחפש.
    הסכנה בפורומים כאלו היא שיש כאן ריכוז גדול של "מפרי חוק" פוטנציאלים כך שתאורתית יכול להיות משתלם להאקרים תמנונים לחשוף את המשתמשים ולאתר אותם בהסתמך על פוסטים שפירסמו ומכילים חומר מפליל.

מעניין אותי לדעת כמה מהמשתמשים כאן חשבו על הנושא ואיך הם יישבו את זה עם עצמם.
    הנתיב הבטוח היחיד שחשבתי עליו הוא פתיחת משתמש חדש ייעודי דרך מחשב ציבורי (ספריה וכו') והתחברות/העלאת תמונות/כתיבת פוסטים דרך המשתמש רק במחשבים ציבוריים.

7. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    חכם. אני אשאל את אחד המנהלים של האתר , אני לא ממש מבין בנושא הזה של איתור כתובות ip .

8. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    אכן זה סיכון, יש כל מיני טכניקות שניתן להשתמש בהן, הכל תלוי עד כמה אתה מקצוען בתחום המחשבים ועד כמה יש לך כסף לשים על הדיסקרטיות שלך.
    אני מרשה לעצמי להפעיל יומן גידול ומקווה שלא יצליחו לאתר אותי..... את הטכניקות שלי אני לא יכול לחשוף לצערי :)

9. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    חח eli.cohen.totah זה הכי מטעה שלך ;) אבל זו פסיכולוגיה הפוכה מעולה.

10. Yoshayx

Yoshayx חבר חדש

לייקים:
    0
    אני גם שאלתי את עצמי את זה.
    אם מישהו מפרסם שהוא מגדל מהכרום, או מהאייפון לצורך העניין, מה מונע משוטר שנרשם לעשות לו חיפוש בבית בעקבות זה?

11. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מאמין שאכן יהיו חיפושים וזו רק שאלה של זמן שחצי מהפורום פה יילקח לחקירה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    הם יעשו צוות מיוחד שיחקור ויקראו לתיק הזה באיזה שם "מפוצץ" כמו עשן לבן או מקטרת השלום.
    ישחררו כותרות מפוצצות לעיתונים ולתקשורת על מעבדות (לא חממות) שנתפסו ועל מאות עצורים וכל מיני דברים כאלה.

בכל מקרה נראה לי שצריך להיזהר באמת.

12. Yoshayx

Yoshayx חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחח סבבה! אהבתי את האופטימיות והצחוק. לקחת הכל בקלות זה המסקנה

13. Yoshayx

Yoshayx חבר חדש

לייקים:
    0
    עד היום לא היו חברה שבעקבות פירסומי אשכולות ותמונות נתפסו?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!