1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מישהו ניסה את הכדורים האלה מפטריית הקסם?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י פישי, ‏22/4/14.

1. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
  2. The Pothead Pixie

The Pothead Pixie חבר חדש

לייקים:
    2
    ממה שקראתי קצת על טריפ e, רוב האנשים לא נהנים מזה, לוקח הרבה זמן להשפיע ומעורר בחילות ואחר כך תחושה של האנגובר. המעטים שכן נהנים, נהנים מאוד. בכללי זה מכיל עירבוב של hawiian baby woodrose (מכיל lsa) עם עוד כמה צמחים, אחד מהם הוא מעכב מונואמיאוקסידייז (maoi) שגורם לכל מיני חומרים בגוף שלא להתעכל ולכן מחזק את הטריפ וגורם לו להישאר יותר זמן. (בשביל טריפ של איוואסקה מערבבים צמח שמכיל את החומר הפסיכדלי וצמח שמכיל maoi, בלי הmaoi הטריפ פשוט לא עובד).
    אם אתה מתכוון לנסות את זה בכל זאת, ממליץ לך לקרוא על רשימת הדברים שלא מומלץ לאכול כשצורכים maoi, הרשימה ארוכה. קצת מעציב אותי שהאתר הזה כזה דל באינפורמציה ונראה כל כך חובבני, גם אותי מעניין לקנות משם. (אם אני אנסה אני ארשום פה בפורום סקירה).
    האמניטה מוסכריה חוקית בארץ כי השימוש בה לא מאוד נפוץ ואין בה סילוסיבין כמו שיש בפטריות קסם אחרות. אני יודע שהיא מפורסמת כי בסקנדינביה היו מאכילים את האיילים בפטריה ואז היו לוקחים את השתן שלהם ומתמסטלים ממנו, השילוב של צבעי האדום והלבן האיילים והשלג הוא מה שיצר את המיתוס של סנטה קלאוס במקור, כשמהתמסטלים ראו את האיילים מעופפים עם דמות לבנה ואדומה במזחלת מאחוריהם.
    לפי מה שהבנתי אין מה לצפות מהאמניטה לטריפ שדומה למשהו מוכר, הבעיה שלא הבנתי למה כן לצפות...

3. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    והאמניטה מוסכריה היא פטריה שנחשבת ל"מתחילים" או שזה נחשבת חזקה?
    מבחינת מנת יתר, סכנות, טריפ רע, יש דברים שצריך לדעת או להיזהר מהם?

4. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    לא למתחילים זה בטוח, האמניטה מסקריה פועלת באופן שונה משאר הפסיכדלים המוכרים בכך שהיא DELIRIANT ולא HALLUCIGENIC. מה שזה אומר הוא שההבדלה בין דימיון למציאות נמחק, בניגוד לפטריות סילוסיבין או LSD שאפשר (לפחות לא במנות מאוד גבוהות) להבדיל בין ההזייה למציאות וכך להנות ממנה. (לדוגמה:על LSD אתה יכול לראות קרפדה סגולה ששרה מזרחית ואתה תצחק ותגיד לעצמך "איזה הזיות של טמבלים יש לי" , על אמניטה אתה תהיה מאוד מופתע שבאמת קיימת קרפדה סגולה ששרה מזרחית ואולי אפילו תפחד שאחת כזאת נמצאת כרגע מולך).
    הייתי אומר לך פשוט להתחיל בכמויות קטנות ואולי להישאר בכמויות קטנות, מה שבעצם הייתי עושה בעצמי. הבעיה שאין לי מושג מזה הX10 הזה ואני לא מצליח למצוא עליו מידע באינטרנט.
    ממש אין לי ידע מספיק כדאי להגיד לך האם הטריפ נוטה ל"טריפ רע" יותר מאחרים, יש אנשים עם חוויות מאוד רעות מהאמניטה, כנראה גם העובדה שהיא DELIRIANT גורמת לה לנטות לעבר טריפ רע יותר מאחרות אבל זאת רק השערה שלי.
    לגבי מנת יתר, קיימת מנת יתר אבל היא כנראה בכמויות מאוד גבוהות או בכלל לא קיימת. כל PSYCHONAUT שמבין עניין יגיד לך שהאתר הכי אמין הוא EROWID ושם בהסבר על DOSES לא ראיתי שום הזכרה למנת יתר. קישור: http://www.erowid.org/plants/amanitas/amanitas_dose.shtml

5. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    אחי חצי מהפורום קונה מפטריית הקסם..
    בעיקר סלוויה אבל עדיין

6. The Pothead Pixie

לייקים:
    2
    לא רשמתי שום דבר על החנות אחי, רק על המוצרים... לא הבנתי את מטרת התגובה, ואם אתה קונה מפטריית הקסם אז אנא עזור לי ולפותח הפוסט להבין מה מומלץ לקנות.

7. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    סורי על הדיליי
    ממליץ על מריחואנלה, לא ממליץ על הכדורים.. שמעתי שעושים כאבי בטן וזה לא כל כך שווה
    סלוויה מומלץ לאוהבי ההרפתקאות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!