1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתחיל בעישון צריך קצת עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י sba, ‏3/5/14.

1. sba

sba חבר חדש

לייקים:
    0
    בשעה טובה קניתי בפעם הראשונה קצת ירוק, 3 גרם ויש לי כמה שאלות
    1. הוא לא הגיע בתור פרחים כבר מפורר כמעט לגמרי
    2. כמה צריך לשים בג'וינט? אני מערבב את זה עם טבק אני מפורר סיגריה שלמה, כמה לקחת מתוך הסיגריה וכמה ירוק לשים יחסית למה שלקחתי?
    3. לכמה ג'וינטים זה אמור להספיק?
    4. המחיר ששילמתי על זה הגיוני? 250 שקל ל-3 גרם
    5. מה עדיף פילטר מקרטון מקופל או פילטר ספוג כזה שמוכרים בחבילות כמו כל מי שמעשן סיגריות מגולגלות
    6. זה גרוע להכין ג'וינט בסיגריה? יעני לקחת סיגריה לרוקן אותה ולהכניס אליה קססה
    תודה

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    לא נראה לי שקנית ירוק חביבי, גם בגלל המחיר וכי זה הגיע כבר מקוסס וגרוס, תמיד לקנות כפרח אחי.

3. HIT

HIT חבר חדש

לייקים:
    0
    חשוד...יש מצב שזה נייס גאי.
    תעלה תמונה ככה נוכל לדעת בוודאות.
    לגבי 5-רק פילטר קרטון, הספוג סופג את הthc.
    6-אל תעשה את זה,קנה נייר גלגול ותגלגל.

4. sba

sba חבר חדש

לייקים:
    0
    לא נראה לי שזה נייס כי יש גם זרעים כאלה וגם זה לא ממש קצוץ יש גושים כאלה שצריך לפרק אבל עוד מעט אני יצלם ויעלה שתעזרו לי לזהות

5. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    תשמע אחי אני לא יודע אם יש פה 3 גרם או שצילמת רק חלק ממה שקנית בכל מקרה זה ירוק. :)
    בג'וינט תשים כמה שבא לך תשים חצי חצי אולי אתה גם ככה לא חייב לעשן את כל הג'וינט..
    המחיר סבבה אם זה אכן 3 גרם ועדיף פילטר מקרטון. אל תעשה תטעות ותעשן עם פילטר ספוג כי סתם הולך לך מהסטלה לתוך הספוג וזה מבאס תתחת. ואל תעשה ג'יונט בסיגריה כי זה עדיין פילטר ספוג פשוט קח נייר גלגול קרטון תעשה פילטר ותעשן.
    תעשן ברוגע בסבבה והעיקר שתהנה! :) תדווח לנו איך הייתה החוויה

#5 jizzpants, ‏3/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏3/5/14
  6. sba

sba חבר חדש

לייקים:
    0
    חחח ברור הוצאתי קצת רק כדי לצלם :)
    מה לגבי שאר השאלות שלי?

7. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    הנה עניתי לך למעלה ערכתי תהודעה הקודמת :)

8. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אם זה הידרו או רפואי ואתה מעשן מתחיל יחסית לא הייתי ממליץ לך לשים בג'וינט יותר מ-3 פרחים קטנים.
    הפעם האחרונה ששמתי 3 פרחים קטנים מהרפואי שלי בתוך ג'וינט שסיימתי אותו תוך 3 דקות... נכנסתי להתקף פרנויה וחרדה שאני לא מאחל לאף אחד פה.

שים שתיי פרחים קטנים ותשתדל לשים קצת יותר טבק בתוך הג'וינט.

#8 deleted4, ‏3/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏3/5/14
  9. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    פעם הבאה תקנה פרח

10. sba

sba חבר חדש

לייקים:
    0
    עוד שאלה לגבי חשיש
    אני קצת קצר בכסף בתקופה הזאת ולא מתאים לי לבזבז הרבה עם ירוק לכן חשבתי לקנות בפעם הבאה חשיש, מה המחירים הנורמליים לאצבע\גרם? (אני לא יודע איך הולכות אמות המידה בחשיש)
    גרם אחד של חשיש מספיק לאותו מספר ג'וינטים שמספיק גרם אחד של ירוק? כי אם כן זה ממש משתלם

11. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    מה אחי? מה?
    למה אתה קורא הידרו? ואיזה רפואי איזה? הוא אומר לך זה הגיע עם זרעים בפנים... זה זול כי זה משהו מהסודנים כנראה, הרי 90% ממה שמסתובב היום בארץ זה דברים איכותיים בגידולים מקצועיים בלי זרעים ובלי חרטות
    פעם ראשונה שהבן אדם מעשן בכלל, מה זה לשים שלוש פרחים בג'וינט ולעשן תוך שלוש דקות? תפורר לחתיכות קטנות איזה חצי פרח, תשים טבק ביחס של איזה 50 50 בערך ותנסה לעשן, אני מאמין שזה יספיק לך לפעם ראשונה. ובכלל אני דוגל בעישון קטנות :) כל עוד החומר איכותי אני לא נהנה מזה פחות, להיפך, אתה עדיין נשאר מחובר בערך למציאות ומקבל רק את התופעות הטובות.

ועוד המלצה - אני מבין שאין לך מושג בגלגול, אז אולי תקנה קונוס מוכן ותמלא אותו. אתה שם קצת ודוחס, עוד קצת ודוחס, עוד קצת ודוחס, ככה עד שיש לך בפנים כמות שמתאימה לך. תדחס אותו לרמה שהוא לא נמעך בקלות מידי ושהחומר בפנים צמוד לנייר ולא סתם רופף כזה, רק אל תגזים לרמה שזה כבר מתחיל להיות ממש קשיח כי בקושי תצליח לשאוב ממנו
    בהצלחה :)
    ותספר איך היה חח

12. sba

sba חבר חדש

לייקים:
    0
    עשיתי קצת תרגולות בגלגול עכשיו אני סביר בזה :)
    אתה יכול לענות לגבי השאלה ששאלתי על החשיש בעמוד הקודם?
    לפעם הבאה אתה אומר שכדאי להשקיע יותר ולקנות ירוק יותר איכותי בלי זרעים בפנים? במחיר שקניתי כנראה שהוא באמת לא משהו וגם שמתי לב שקיבלתי סטלה סבבה כזאת רק אחרי ג'וינט וחצי (קטנים, השתמשתי בנייר גלגול קטן של סיגריות)

13. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אתה יכול להשיג חשיש במשהו כמו חמישים שקל לגרם, אבל עם מצב החשיש בארץ זה לא מומלץ. שאתה קונה פרחים אתה רואה שזה פרח, שאתה קונה גוש חום אתה לא בדיוק יודע מה יש בו.

חשיש זה עניין של מזל...

תראה הכל תלוי בכמויות שאתה שם, תאורטית חשיש אמור להספיק ליותר ג'ונים מירק כי יש בו רק את החלקים הטובים, במציאות אתה יכול למצוא את עצמך מפורר גרם חשיש לתוך ג'וינט ומקבל השפעה שלא מתקרבת ל0.3 גרם ירק. שאתה קונה פרחים אתה יכול לאמוד את האיכות לפי מראה חיצוני וריח, חשיש לא.

ממליץ לך לא לגלגל לעולם עם נייר small, ולקרוא בשרשור הזה קצת: http://forum.קנאביס.com/showthread.php/2576-מתכון-לג-וינט-איכותי-(סוג-טבק-לערבוב-נייר-גלגול-ועוד-)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!