1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דטורה-קטמין

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י shimon, ‏27/4/14.

1. shimon

shimon חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן ...

רציתי לדעת איך הדטורה וקטמין עוד לא ניסיתי אף אחד מהם רק קראתי ...

מה עושים עם דטורה ? מה הדרך הכי טובה להשתמש בה ?

וקטמין חוץ מזה שהוא אצל וטרינרים ומייבשים אותו איזה אפקט הוא נותן ואיפה אפשר להשיג ?

2. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    יש לך ניסיון עם סמים פסיכדליים שאתה קופץ לדטורה?
    דטורה הוא סם פסיכדלי מאוד חזק ולא מומלץ לקפוץ אליו מהר מידי.
    כל המידע הנדרש מופיע לך פה https://www.erowid.org/plants/datura/datura.shtml
    שוב פעם לא ממליץ על זה שמעתי רק דברים רעים מזה.. תיזהר אחי..
    מה זאת אומרת איפה משיגים קטמין ? זה לא חוקי אתה צריך דילר לזה כמו כל סם. גם שם תקרא קודם ותיזהר.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    קטמין כבר אין אצל וטרינרים כי לפני כמה שנים היו גונבים להם את זה סטלנים אז החליפו אותו במשהו אחר ..

דטורה זה בכלל לא סם פסיכדלי,
    לא ניסיתי אבל לפי מה שכתוב באינטרנט זה רחוק מלהיות פסיכדלי - זה סם קשה מאד מאד מאד.
    אפשר למות ממנה גם אם אתה ממש זהיר ומנוסה .
    הבעיה היא שהמינון אף פעם בעצם לא קבוע .

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הייתי ממליץ להתרחק מדטורה כמו מאש, כל האנשים שאני מכיר שניסו דטורה השתנו אחרי הטריפ הזה.
    ולא לטובה, רובם פשוט נהיו גזורים על כל הראש.
    לגבי קאטמין, ניסיתי פעם אחת בחיי שורה קטנה של קאטמין.. ואין לי שמץ מאיפה מביאים את זה..
    זה סם פסיכאדלי אחושרמוטה, לפסיכופטים בלבד. הוא מאוד קשוח והסטלה שלו קשה לאללה.
    אתה אשכרה מרגיש שהוא שובר אותך לחתיכות.
    בוא נגיד שהפעם היחידה הזאת שניסיתי אותו ( נהנתי ממש ) אבל זה הספיק לי לכל החיים בערך..

5. shimon

shimon חבר חדש

לייקים:
    0
    קטמין עדיין נמצא אצל וטרינרים רק שהם לא מוכרים אותו

הוא נמצא גםבבתי חולים

לגבי דטורה עישון של עלים של קיקיון לא בערך אותו הדבר כמו עישון דטורה ?
    איפה אפשר למצוא דטורה בקריות חיפה. וכו ?
    וכל הנייס גאי שמוכרים זה רעל או שיש שם חומרים אמיתיים שנותנים בראש?

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אחי אל תעשה דטורה בשום אופן!!!!!!!
    כבר עדיף לעשות קראק! בחיאת תעשה לי טובה ותגיד לי שירדת מהעיניין.
    אם תעשה יש לך סיכוי טוב למות! זה כמו לעשות צניחה חופשית שיש לך רק סיכוי של 30% שהמצנח יפתח.

קטמין מצד שני אתה יכול לנסות, גם תאכלס עדיף שלא אבל זה בסמים שהם עוד איכשהו סבבה.
    תלך למסיבות ותנסה להתערבב לקנות.
    נייס גאי זה רעל אבל יש אנשים שאוהבים את זה משום מה, אולי בגלל שהם לא מעשנים גראס.

7. shimon

shimon חבר חדש

לייקים:
    0
    למה מה הבעייה איתו?
    מה הוא שונה מקיקיון ?

וקראתי על רעל עכברים בנייס גאי תפיסה לא מזמן זה לא מסוכן אפילו שזה רק שאריות ?

8. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    הרגשת פעם שאתה מאבד תחושת מציאות אחרי שלקחת הרבה lsd?
    אז דטורה אמור להיות הרבה יותר חמור.
    אני מדבר בקטע שבן אדם יכול לבוא ולשכנע אותך לעשות דברים שיפגעו בך.

9. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    למדתי כמה דברים חדשים על דטורה, תודה.
    הסברת בצורה נהדרת מה שניסיתי להגיד. אל תעשה דטורה אחי.. תרד מהרעיון הזה כמה שיותר מהר.
    ולגבי קטמין, אל תנסה אם אין לך ניסיון בפסיכדלים אחרים, כי זה פסיכדלי מאוד אגרסיבי.
    לגבי מה שהבחור מעליי אמר שהוא גורם לכבדות מאוד גבוהה, אני יכול להעיד שאפילו במינון נמוך קורה שהברכיים שלך פשוט נופלות כשאתה הולך.
    במינונים גבוהים יותר אפשר להגיע למצב הזה שהוא תיאר כk hole, ושמעתי שזאת לא חוויה קלה כלכך..
    בכל מקרה אם אתה מחליט לעשות קטמין, תעשה רק קצת ולא בווריד אלא דרך האף.
    לעשות קטמין מהאף נותן לזה כמה נגיעות מיוחדות, קודם כל רוב החומר נתקע לך ברירית אז אתה לא מקבל מנה חזקה מידי בהתחלה.
    ולאורך הטריפ אתה תעשה משיכות כאלה באף שישחררו לך עוד מהאבקה למוח שיחזירו לך את התחושה המוזרה הזאת שהסם הזה נותן.
    בכל מקרה, אם ניסית פסיכדלים יותר מפעם אחת, תנסה פעם אחת קטמין.. כי זה תחושה ששונה מכל דבר אחר..
    אולי תאהב את זה, אולי לא..

10. shimon

shimon חבר חדש

לייקים:
    0
    עדיין בעישון של עלים וכו לא קיבלתי תשובה מה הוא שונה מקיקיון וכו

קטמין במינונים נמוכים מזכיר אקסטה ככה הבנתי ...

והסקופולמין שדיברת עליו זה מהדטורה שעברה סינטוז כמו קוקאין מצמח הקוקה

השאלה איפה גודל כאן בחיפה קריות ובאיזורים מסביב אם מישהו יודע ?

11. shimon

shimon חבר חדש

לייקים:
    0
    מריחואנילה

חבל לי לפתוח נושא חדש בשביל זה אשמח אם תתייחסו לשאלות האלו גם כן חוץ מהשאלות שיש למעלה .

לאונוטיס קרדיקה נקרא מריחואנילה מה האפקט למי שניסה ?

והאם הארנב הירוק או פטריית הקסם מוכרים מוצר איכותי או סתם חארטה ?

כנל ווילד דגגה מה האפקט והאם המוצר איכותי ?

ועכשו ראיתי באתרים כמה צמחים שהם מייחסים להם את השם מריחואנילה האם הם כולם נותנים אותו אפקט ומי שהתנסה בקנייה מהם האם שווה לקנות ?

12. The Pothead Pixie

The Pothead Pixie חבר חדש

לייקים:
    2
    סקופולומין זה החומר הפעיל בדטורה, וכך בעוד כמה צמחים. הוא לא נמכר\נלקח מבודד אף פעם ממה שידוע לי, ובודד רק לצורכי מעבדה ואולי לשימוש של איזה ממשלה כTRUTH SERUM. אין שום קשר בין קיקיון לדטורה וזרעי הקיקיון מכילים רעל שנקרא RICIN, קיקיון נרשם בספר השיאים של גינס כצמח הכי רעיל בעולם ואין לו תכונות טריפיות או ממסטלות בכלל. אלא אם אתה קורא לחוויה לא נגמרת בעולם המתים התמסטלות.
    השאלה היא לא איפה גדל אלא למה אתה ממשיך ללכת לכיוון הזה אחרי שהסברנו לך כמה זה מטומטם, מילא אם זה היה טריפ טוב וסיכון גבוהה אבל זה פאקינג טריפ גיהנום וסיכון עצום. אנשים תחקרו את הפסיכדלים שאתם רוצים לנסות! אל תשאירו שום דבר למה ששמעתם מאיזה מישהו שכנראה לא ניסה בעצמו! תקראו בEROWID על חוויות של אנשים, כותרות כמו "A Tale of Nudity, Arrest & Insanity" ו"Vacation in an Asylum" באמת מעלות לך את החשק לנסות דברים כאלה? קנה פאקינג סלוויה זה יותר עוצמתי ואם יהיה לך טריפ רע לפחות זה יעבור תוך זמן קצר וגם לא תהיה בסכנה פיזית.

לגבי כל הווילד דגגות למיניהם, לא ניסיתי בעצמי אבל אני משער (בגלל שזה בכלל לא פופולרי) שאלו סטלות נורא חלשות ואולי גם לא כיפיות במיוחד... לא הייתי מבזבז את הכסף שלי על זה במקומך.

ג'איה אוהב/ת את זה.
  13. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    כל מילה בסלע!

14. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    דיון מעניין.

סקופולאמין והיוציאמין הינם החומרים הפעילים בצמח דטורה. החומרים הינם מולקולות קטנות המכילות אטום חנקן (אלקלואידים). החומרים זוהו ואופינו ומפיקים את אחד מהחומרים באופן מסחרי בשם הגינרי אטרופין (היוציאמין רצמי). כיום מתרחש פרוייקט השבחה די גדול בארץ על הצמח והחומרים המדוברים במטרה להשביח צמח למטרות הפקת תרופות.

לעומת זאת קיקיון הינו צמח המייצר חומר הנקרא ריצין. החומר מאוד שונה מהחומרים הקודמים מכיוון שמדובר במולקולה מאוד גדולה (חלבון). החומר מאוד רעיל ולא הייתי ממליץ לנסות להכניס אותו לגוף. למרבה ההפתעה, נעשה על הצמח מחקר די גדול בארץ למטרות של הפקת שמן. למרבה ההפתעה, הצמח נחקר מזוית קצת אחרת באותה מעבדה שעובדים בה על החומרים מדטורה.

אל תנסו לקחת את החומרים הללו. האנשים שעובדים עם החומרים עובדים איתם מאוד בזהירות. תמיד עם חלוק מעבדה כפפות ומסכה.
    מוות כמעט בטוח.

15. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי 2 דברים לומר: 1 אגרונום טוב לשמוע ממך.
    2 תועלת הסברה ולא ההפחדה באה כאן לידי ביטוי בצורה מוחשית ביותר אם האשכול הזה היה ניפתח באיזה דף של הרשות למלחמה כמעט בטוח שכולם היו כבר מנסים את החומרים המסוכנים הללו וזו תועלת ההסברה אני סבור ובטוח שכל מי שקורה את האשכול הנ"ל מגיע בשורה תחתונה להבנה מדוע לא להישתמש וכל זה בצורה בוגרת כי אנו יודעים שזה מזיק אם היה פה את עניין ההפחדה הרבה היו מנסים וניזוקים
    חומר למחשבה...

16. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0

בדיוק!!! טריפים זה לא משחק ילדים!!! אם אתם לא יודעים למה אתם נכנסים פשוט אל תעשו את זה. זאת הדרך הבטוחה להתפלפות\מוות

17. shimon

shimon חבר חדש

לייקים:
    0
    לא רציתי לפתוח אשכול חדש על זה

אבל ניסיתי קטמין השבוע ... הבנאדם אמר שזה לא קטמין אלא מעין נגזרת ולא הרחיב יותר מידי

חיפשתי קצת והבנתי שיש חומר ממס בתעשייה שמוהלים במים והוא הופך להיות קטמין

בוטנון או בוטנדיול ואפשר לקנות אותו בבתי חרושת

יש למישהו מושג אם זה נכון אפשרי רצוי לציין שהחומר היה נוזלי

וקטמין ראיתי שיש באבקה נוזל שהתייבש ונשאר אבקה

18. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    כנראה שמה שהוא נתן לך היה MXE (מת'וקסטמין). אשמח אם תספר איך הייתה חווית הלקיחה, כמה צרכת ואיזה עוד פרטים שבא לך לחלוק.

19. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    יצא לי להתקל בקטמין נוזלי. לסוסים מזריקים את זה דוך..

20. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    רוב הקטמין מגיע נוזלי בהתחלה...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!