1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ציוד דרוש לגידול חוץ אוטומטי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LOLO, ‏8/5/14.

1. LOLO

LOLO חבר חדש

לייקים:
    0
    איזה ציוד נחוץ לגידול חוץ אוטומטי ואם מישהו יוכל להגיד את היתרונות והחסרונות של גידול אוטומטי אודה לו מאוד
    תודה

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    * עציץ 20 ליטר
    * תערובת אדמה ביחס 1:1:1 (אדמה : קומפוסט/הומוס : מצע מאוורר - טוף/פרלייט/ורמיקולייט)
    * מקום
    * מים
    * זמן

כמו כן רצוי לתת לצמח שנבט שבועיים - 3 בבית, בתנאים מבוקרים (מנורה) או במקום מוצל, וגם רצוי לשים חצי בקבוק הפוך עם כמה חורי איוורור על העציץ להגברת הלחות.
    זה גם בשביל שהצמח יתחזק ויהיה לו יותר קל לגדול בהתחלה בתנאים שהם קצת עדינים יותר מבחוץ, וגם בשביל שתהיה לך גישה כל הזמן לצמח לראות שהכל בסדר ולטפל מיידית אם יהיו בעיות כלשהם.

היתרונות - קציר מהיר מאד (חודשיים - גג 3 חודשים)
    חסרונות - צמח קטן בד"כ עם יבול קטן בד"כ מצמח רגיל.

אתה מוזמן לפתוח יומן גידול בפורום ולשתף את כולם בתהליך כמו גם לקרוא יומנים של אחרים וללמוד מהם, יש בפורום המון מידע מעולה.
    בהצלחה וברוך הבא.

3. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    יש הבדל בחוזק של הגראס בגידול חוץ אוטומטי לבין גידול פנימי עם מנורות לד אוהל גידול והכול?
    אני הבנתי שיש הבדל בין הידרו לגראס שגדל בחוץ...

אני הייתי אמור להתחיל לגדל כבר אבל בגלל שאין לי מזגן במקום שאני רוצה לגדל אז החלטתי בנתיים ללכת על גידול חוץ אוטומטי
    אני רוצה להזמין את האפגן קוש ריידר, הוא גם אוטומטי והוא צמח חזק וגם הבנתי שהסוטול שלו מטורף!

מומלץ לדשן בגידול חוץ אוטומטי, או שלא חייבים?
    אני יכול להתחיל לגדל מתיי שבאלי נכון? זה לא הולך לפי עונות נכון...?

#3 deleted4, ‏9/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏9/5/14
  4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    איכות היבול תלויה במגדל ובתנאים. אם אתה מגדל בגידול פנים עם תנאים גרועים היבול יהיה בהתאם.
    שמש מספקת אור הרבה יותר איכותי (ספקטרום) מכל נורה.

כדאי לדשן כל צמח.

אתה יכול לגדל כמעט תמיד זנים אוטומטים, חוץ מדצמבר - ינואר שמעט קר מידי לצמחים.

5. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    צמח אוטומט גם ככה מניב מעט ביחס לצמח רגיל.
    מישהו יודע מהם ההבדלים ביבול באוטומט בין Indoor ל-Outdoor?

6. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    ונראה לי שתוסיף לעצמך משהו מראש נגד מזיקים למיניהם.

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    יבול אאוטדור יניב בערך כמו שרשום באתר היצרן לגבי אאוטדור.
    אני חושב שלרוב זה יהיה אותו הדבר, אולי קצת יותר טוב לכיוון האאוטדור, תלוי בתנאי הגידול (גם בחוץ וגם בפנים)

אבל אם המערכת אינדור היא איזה מערכת היידרו עצבנית, פלוס פאנל לד עצבני אז אפשר להגיע מסתבר לתוצאות אפילו יותר גדולות מבאאוטדור.
    http://www.dutch-passion.nl/en/news...est-from-single-plant-here-is-the-grow-diary/

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!