1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מישהו ניסה פעם להכין מזה תה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י greenmind, ‏8/5/14.

1. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    מעניין אותי לנסות את זה בתה, גם כדי לראות איך זה אבל גם כדי לתת לנסות לראות שיש בכלל השפעה לפני שאני מנסה לשכנע את אמא שלי לנסות את זה כרפואי. היא לא מסכימה לעשן את זה, אז אני רוצה לנסות לתת לה כוס תה :)
    אז מה אתם אומרים? קראתי שאמריקאי אחד אמר שההשפעה חלשה ועדינה מאוד אבל בדיוק מתאימה לסובלים מכאבים - מפיגה כאב אבל לא מפריעה לתפקוד מבחינת סטלה. מה אתם אומרים? מישהו ניסה?

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אי אפשר להכין מזה תה, והנה הסבר מפי פרופסור משולם:
    https://www.youtube.com/watch?v=Mz8B18jN1D4
    מה שכן אפשר לעשות זה שמן או חמאה או להמיס בוף בשמן ואז לעשות עוגיות או מה שאתה רוצה.
    אז הנה מתכון לחמאה:https://www.youtube.com/watch?v=hUDyVzV_n-Q
    ואח"כ קח מתכון לעגיות (קילו קמח 200 גרם חמאה ו300 גרם סוכר) ותשתמש בחמאת קנביס במקום חמאה רגילה.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תה לא ייתן ממש השפעה בגלל שהחומרים בקנאביס לא נמסים במים כמעט, אלא בחומרים שומניים או ממסים כימיים (כמו אלכוהול, אתר וכו')
    מה שאתה כן יכול לעשות וזה יהיה מאד מאד יעיל זה להמיס חתיכת חשיש בחלב (מתמוסס טוב בחלב), או אפילו לבלוע אותה כמו כדור,
    או כמו שהבורח אמר להכין חמאה או עוגיות.
    לפי דעתי להמיס פרחים בחלב יהיה בעייתי כי תצטרך להיות מאד מדוייק עם הטמפרטורות כדי שמצד אחד הכל יתמוסס בחלב ותנצל הכל, ומצד שני לא תשמיד את החומרים בחום גבוה מידי.
    עוד אופציה זה פשוט להוסיף פרחים קצוצים לסלט כמו נענע או פטרוזיליה.

הנה לך סיפור קצר -
    פעם הייתי מעשן הרבה מהגראס הבדואי שהיה מלא זרעים וענפים ועלים,
    אז את העלים והענפים הייתי מוסיף לתה רק בשביל הטעם, ואת הזרעים הייתי או קולה ומוסיף לסלט או חומוס או משהו - הם ממש טעימים !

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לדעתי, השיטה של הבורח עדיפה על השיטה של woogs.
    להמיס בשמן קוקוס אידיאלי. אפשר להקפיא בתבנית של קוביות קרח ולהוסיף למזון בהתאם.

בתאבון!

5. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    אני יכול להגיד לך לפי ההגיון מה אפשר לעשות ויכול להיות שאני טועה-
    לפי מה שהבנתי כאן הטריכומות או הTHC או מה שזה לא יהיה לא מתפרק בחום,
    ואני יודע שבשביל להכין באבל האש (bubble hash) צריך להשתמש במם קרים + קרח בשביל להפריד את הטריכומות מהעלה עד שהחומר מופרש אל המים (ואל המסננות בפרוצדורה).

אז לפי ההגיון אם תכניס כמות מסויימת של פרחים למקפיא לאיזה שעה ואז תשתוף את הפרחים עם מים קרים מאוד, הטריכומות יופרשו אל המים! ובעזרת מסננת רגילה של חליטות תה תוכל לסנן את רוב העלים.
    מפה זה רק להוסיף נענע וקצת דבש
    ואז יוצא לך תה נענע עם תחונות של קנאביס (לא תה קנאביס ;) ).

#5 מוריס, ‏9/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏9/5/14
  6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    wow אחי אתה יכול להיות פרופסור :)
    היגיון יפה אבל לא נכון בטירוף!
    זה לא שאם תשים פרח במקפיא כל הטרכומות שלו יפלו לך לדף כי אם זה היה ככה אז לא היה צורך בשקים בשביל לעשות את הבאבל האש.
    הם פשוט יפרדו יותר בקלות כאשר הם בשקים אם הם יהיו קפואים.
    עכשיו בוא נעשה נסיון ותוכל בוף שזה בעצם רק טרכומות ותגיד לי אם זה ממסטל? נכון שלא?
    והסיבה לזה היא שהthc נספג בגוף על ידי שומן ולכן אם יש לך בוף ותמיס אותו בשמן (תשים טיפה שמן על כפית ובפנים את הבוף ותחמם) ואז תוכל זה כן ימסטל.

7. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    כדי שקנאביס ישפיע צריך להפוך אותו לTHCA, כדי להפוך אותו לTHCA אתה חייב לחמם אותו ככה שאם תבלע פרח או תוציא ממנו את השמן לתוך מים הוא לא אמור להשפיע. אם אני לא טועה בסביבות ה190 מעלות צלזיוס הthc הופך לTHCA וב-200 מעלות הCBD אמור להשפיע.

8. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אני חושב שקראתי שזה קורה ב-65 מעלות... ומקסימום אפשר להרתיח את זה בחלב על הגז ואז לעשות תה עם חלב :)

ובאנג לאסי בהודו, לא ממסטל? זה קר לא?

טוב אז עכשיו קראתי קצת באינטרנט וראיתי שהתהליך הזה שקוראים לו decarboxylation הופך THCA ל-THC, בגלל שהוא נפרד מאטום אחד של פחמן דו חמצני או משהו בסגנון.

כתוב שהטמפרטורה הכי נמוכה שבה כבר מתחילים לאדות דברים טובים מהפרח (שזה רע) היא 118 מעלות. אז מישהו כוון תנור לבין 110 ל-115 מעלות ובדק מה יש בצמח אחרי חצי שעה של חימום ואחרי זה אחרי שעה של חימום.

אז כנראה שנכין חמאה אם בכלל, כי אז זה יהיה מספיק זמן בתנור.
    קישור למחקר(?)

#8 greenmind, ‏9/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏9/5/14
  9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    MrT,

החומר שנמצא בטריכומות הינו THCA. בחום החומר מתחמצן והופך ל THC.
    ב 190 מעלות ה THC מתחיל להתנדף.

10. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    דבר ראשון, גביי הטמפרטורה, המחקר אני מניח מדבר על מעלות פרנהייט ולא צלסיוס , בהם אנו רגילים להשתמש בתנור הבייתי.
    המעלות הרצויות לאפיית קנאביס עם כ-160 מעלות צלסיוס.
    דבר שני, בבאנ לאסי בהודו עושים עם ג'ראס שבושל בגהי (סוג של חמאה מזוקקת ממוצקי החלב) ואותו שופכים לתערובת..ללא חימום הקנבינואידים האפקט פשוט לא יגרד בהשפעה את האפקט האפשרי).

11. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    טעיתי לגמרי אז הייתי צריך ללמוד על זה לפני :p

12. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    תודה על ההסבר של הבאנג לאסי :) אבל לגבי הטמפורטורות, אם היית נכנס וקורא היית רואה שהמעלות שרושומת שם הן אכן בפארנהייט, אבל אני תירגמתי לצלסיוס בהודעה כאן :)

ו-160 מעלות זה הרבה מעבר למה שצריך ויכול אפילו לגרום לצמח לאבד מהתכונות שלו, לפחות לפי התוצאות של הניסוי הנ"ל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!