1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

וידוי קטן ושאלה

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י eli.cohen.totah, ‏19/5/14.

1. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    ובכן עד כמה שזה יהיה קצת מפתיע לאנשים פה אבל מעולם לא ניסיתי את הגראס ומעולם לא עישנתי כלל.....
    אני רוצה לדעת מסקרנות מה היחס של העוצמה של לקחת עוגיה/חתיכת עוגה לעומת לעשן .... ברור או לפחות ככה נראה לי שיהיה הבדל מאוד ניכר בהרגשה בגוף.... והייתי רוצה לבצע השוואה כלשהי לדוגמה של סקלה עד מאה אחוז כשעישון זה מאה אחוז אז כמה זה עוגיה/עוגה.
    אני מודע לכך שזה בעצם דבר אינדיבידואלי ולכן יהיו תגובות שונות עם דרגות שונות אבל הייתי רוצה לקבל כמה שיותר חוות דעת פה של אשים שניסו גם וגם ויוכלו לתת לי להבין את ההרגשה של זה.
    כמו כן האם עוגיה מזן רפואי אפקטיבית בכלל ועוזרת לבעיות רפואיות בצורה ניכרת ?
    אשמח לתגובות מפורטות עד כמה שניתן.. תודה :rolleyes:

2. Walter_White

Walter_White חבר חדש

לייקים:
    0
    הכנו לפני שנה בערך עוגה מחשיש(חשיש טוב ) כמעט אצבע שלמה שמנו,התוצאה... 4 אנשים במשך יומים מסטולים מהתחת חחחח
    עישון ירוק יותר מרגיע ולמשך כמה שעות...

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    זה 2 דברים שונים אתה לא יכול ממש להשוות את זה באמת ...

4. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    האם מישהו שיש לו בעיה/מחלה/כאבים כלשהם ואוכל את העוגיה או לוקח שמן אז זה מפיג לו כאבים באופן מידי? האם רק עישון יעיל ואפקטיבי מספיק ?

5. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    לא באופן מידי
    אחרי שעה בערך מתחילים להרגיש
    זאת סטלה שהיא לא כמו עישון, היא עולה לאט וגם יורדת לאט ככה שהיא נמשכת יותר זמן.
    אני פחות אוהב שזה ככה כי צריך לתכנן את הזמן שלך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!