1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנה מseedman שנגמרה רע למדי!

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י hazeman182, ‏18/5/14.

1. hazeman182

hazeman182 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם! נתפסה הזמנתי מאתר seedman, של 40 זרעים חבויים בחולצה...

השוטרים הגיעו עם צו והפכו את החדר ומצאו קצת חשיש, קצת וויד וציוד לגידול. נלקחתי לתחנה לחקירה של כמה שעות ... ועברה לה תקופה (חצי שנה בערך),

עד שהגיע כתב אישום לכתובת הוריי (הזימון לשימוע הגיע לכתובת שגוייה - לדעתי בכוונה)

האשמות דיי חמורות - יבוא סם מסוכן , אחזקה שלא לשימוש עצמי, אחזקת ציוד גידול (מנורה פלורוסנט 80W + דשן)

בעקרון זה הכרות ראשונית של עם המשטרה, חוסר בקיאות הביאה אותי דיי להודות בכל המיוחס, כך שלא נשארה יותר מדי עבודה לעו"ד שלי.

עכשיו - לשאלתי - יש פה מישהו שפעם עמד בפני כתב אישום בסדר גודל כזה?

ההסדר שהתביעה מציעה נשמע לי נורא ואיום (מאסר בפועל ל6 חודשים - שזה אומר עבודה יומית 6 ימים בשבוע , 8 שעות ביום) -

בתמורה להפחתת האישום לאחזקה שלשימוש עצמי וביטול הסעיף של הציוד גידול.

מסר קצר אליכם - מי שחושב להזמין ... תחשבו על זה הרבה כרוכים בזה המון סיכונים.
    אני הזמנתי לאחר שחבר קיבל את הזרעים שבוע אחרי שהזמין. לא חשבתי על זה לעומק - והעתיד שלי נראה ממש קצת אפור בגלל הטעות הזאת...

אחלה שבוע לכולם

2. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    היית צריך לעבוד לפי המדריך...... חבל.....
    אני אמור לקבל הזמנה של מאות זרעים בעוד כמה ימים.... ככה שאם אני נעלם אז תבינו חחחחח כי לפי ההסדר שקיבלת, אני צפוי לעונש מוות.:cool:

3. piro

piro קנאביסט

לייקים:
    0
    אחזקת ציוד גידול זה חוקי איך אפשר להאשים אותך על זה?

4. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    ניראלי שזה דומה לעבירה של סכין..
    החזקת סכין שלא כדין מזו כזה
    בכל מקרה אחי אני ממליץ לבקש מהעורך דין שיבקש מהשופט להפנות אותך לקצינת מבחן ... כן זה סיוט אבל הקצינות מבחן הם כמעט גורם מכריע בסופו של דבר..
    שיפנו אותך לקצינת מבחן תראה לה שאתה מבין שעשית טעות ותהיה רציני.. אם היא תרצה לשלוח אותך לאיזשהו מוסד גמילה אל תסכים!!! אולי יגידו לך גם שזה או מוסד או בית סוהר
    בקיצור תתעייץ עם עורך דין ותראה מה אפשר לעשות
    יש לי חבר שנתפס בידיוק כמוך רק בלי חשיש וירק רק מנורת גידול וזרעים שהזמין וקיבל 150 שעות שלץ

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    השאלה הגדולה היא מה אמרת בחקירה.
    נתת להם הודאה שאתה מתכוון לגדל ושאתה זה שהזמין את הזרעים?

6. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    הוא אמר שהוא הודה .. אז מין הסתם שכן

7. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    טוב קודם כל אני מצטער לשמוע על המקרה חבר, רק אקדים לעודד אותך שהעתיד שלך ממש לא אפור, אנשים המשיכו את החיים שלהם גם אחרי אירועים חמורים בהרבה - יהיה בסדר.

לגבי ההודאה: חשוב להבהיר - שום דבר טוב לא יכול לצאת מהודאה למשטרה - כלום!!!
    זה רק עושה להם את החיים יותר קלים ונותן להם נשק לצורך התביעה - אתה לא יודע מה להגיד?? תשתוק!!

אני יודע שזו סיטואציה קצת לא נעימה (לדאבוני הרב יצא לי לשבת מול שוטר יותר מפעם) - הרי הוא נמצא כמה סנטימטרים ממך והוא דורש הסברים, אבל העובדה שאנחנו לא חיים במשטר של רוסיה הקומוניסטית ומי שנמצא איתך בחדר הוא לא סוכן של הקגב שמסוגל לפרק אותך מכות במקרה שלא תזמר - העובדה הזו מעודדת מאוד כי אתה יכול להסתכל לשוטר בלבן של העיניים ופשוט לשתוק, או אפילו לשיר (יש לי חבר שעשה את זה) והשוטר לא יוכל לעשות הרבה בנידון, זה יהיה אפילו מאוד מתסכל מבחינתו.

בכל מקרה חבר אתה לא הראשון שנתפס עם זרעים, מאמין שאם תביא עורך-דין טוב הוא יוכל לייעץ לך בדיוק מה הצעדים הבאים המומלצים שכדאי לך לעשות - נשמח אם תעדכן אותנו כיצד הסיפור הזה התפתח - בהצלחה!

8. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    מגיע לך פרח :weed-4:

9. hazeman182

hazeman182 חבר חדש

לייקים:
    0
    אכן הודתי... לצערי. ולא ידעתי על המדריך להתחמקות מתמנונים..

תודה על התגובות. AK, ביקשתי פגישה עם קצין מבחן ... אדיב, אכן הוא לא היה סוכן של הקגב, אולי סוכן בורקסים (שזה הדונאט של השוטרים בארץ!)

יש לי כבר עורכת דין אבל מסתבר לי לאט לאט שהיא דיי לא מתאימה לתיק הזה. :/

האמת שאני בדודת על! חודש סאחיות קשה מנשוא! ... אני שוקל להזמין את השקיות שתן מCleanU... מישהו ניסה בעבר?

10. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    אני לא הסזמנתי אבל לקחתי שתן של חבר נקי לבדיקות זתן של הקצינה ימח שימה

11. TheFornicator

TheFornicator חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחחחחח
    יא אללה איזו מדינה.. בפחד!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!