1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך מרגישה סטלה של אסיד?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י abcd, ‏18/5/14.

1. abcd

abcd חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי חברים שמשיגים קרטונים מסיבות וזה..והייתה לי הזדמנות אחת לקחת בחינם,אבל לא רציתי כי פחדתי,וכסף אני לא מתכוון להוציא על זה עד שאני לא אדע טוב מה זה..
    איך הסטלה של זה? מה מרגישים? הבנתי ש"רואים ריחות ושומעים צבעים" וכל מיני דברים כאלה,אבל איך זה באמת נראה וויזואלית? האם הראש נמצא בסטלה מסובבת מטורפת כזאת,או סטלה כמו של מריחואנה בזן עם אחוזי thc נורמלים?
    אשמח אם תתארו לי את ההבדלים במדויק..

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    עד שתנסה בחיים לא תבין

3. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    כמה שאתה צודק....

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני נוטה להסכים איתך בדר"כ, אבל לדעתי זה לא דרך טובה להתחיל עם אסיד.
    קודם כל, חצי זה בדר"כ מעט מידי.. אלא אם זה קרטון ממש טוב.. ואז בהתחלה אתה פשוט לא תבין מה הולך איתך.
    עדיף שתיקח שלם, ותיגזר למוות ותבין מזה אסיד, במקום לקחת חצי ולכל הדלקה לאכול סרטים שאתה לא דלוק מספיק.
    ולגבי להיות דלוק בדירה, אף פעם לא אהבתי את זה כמו להיות דלוק בטבע.. גם אם זה לא במסיבה.. ממליץ לצאת לאיזה יער או נהר, או סתם קנטה על הים.. ולאכול את זה שם.

5. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    תסביכים בקשר לאם אתה דלוק או לא זה נכון אבל עדיף לדעתי שבן אדם יתבאס פעם ראשונה ולא יקבל סתם כאפה... פעם ראשונה שהחתול של דוד שלי נדלק הוא אכל 2 דאלי ונהנה אבל קיבל בסוף כאפה חח

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    פשוט מעט מאוד פעמים בחיים ראיתי חתולים שאוכלים חצי שהיה טוב מספיק כדי באמת להעביר את התחושה של האסיד.
    זה תחושה מאוד שונה ומוזרה מכל דבר שאדם שלא התנסה בו הכיר.
    ובמינון נמוך מידי למישהו שלא מכיר אותה זה יכול להיות מאוד מבלבל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!