1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בדיוק חזרתי מבדיקת שתן

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י buddy, ‏25/5/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    תשמעו המזל שיחק לטובתי הפעם, לפני פחות משבועיים עישנתי מבאנג וכשגיליתי שהולכת להיות לי בדיקת שתן שתיתי כמו בן זונה
    יש למישהו נסיון עם אל סם ויודע תוך כמה מפגשים כבר יפסיקו לרדוף אחרי? היא אמרה לי ממש בכלליות ש"אחרי כמה מפגשים שבהם נעשה גם בדיקות שתן אני אשלח המלצה לסגור את התיק" עם המבטא האמריקאי אבל בתכל'ס השארתי רושם ממש ממש טוב והיא אמרה לי לא לדאוג לגבי התיק כי היא בטוחה שיסגרו לי אותו, בקיצור השאלה שלי היא מתייייי?

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    גם אם לא תלך למפגשים שלהם יסגרו לך את התיק
    אין להם מה לעשות חוץ מלמרר לך את החיים,
    תחזיר מלחמה ובסוף ימאס להם כי אין להם מספיק ליכלוך עליך, אתה כולה ילד קטן בשבילם לא איזה עבריין צמרת, הם סתם רוצים לתת לך להרגיש שיש מישהו שאחראי עליך למרות שזה הכל בולשיט

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    הקטע שהיא כותבת עליי המלצה ואני חשבתי שאני צריך להיות נוכח במפגשים האלה כדי שהיא תרשום את ההמלצה לסגור, היא אמרה שאני נ"פ (משהו כזה) שזה יענו לא שולחים אותי למשפט אז גם לא יראו את זה בצבא אבל את התיק יסגרו רק אחרי ההמלצה נראה לי

תאמין ליייי woogs, מדינת משטרה אוכלת יושביה, גם אחרי שיסגרו לי את התיק אני הולך לעשן כאילו אין מחר רק שהפעם אם יתפסו אותי אני אוותר מראש ואתן להם לקחת אותי לכמה משפטים שבא להם כי סה"כ אני יכול לקחת את הדברים ולעזוב אני מאמין שזה לא בעיה להוציא פספורט אירופאי או ספרדי (תלוי בשורשים)

תודה רבה אחי, האנשים פה יודעים לחזק בזמן שהמדינה רק מנסה להוריד אותך לשפל... שבוע טוב שיהיה לנו :weed-3:

4. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    למה שלא תביא שתן של חבר נקי ותמשיך כבר עכשיו לעשן?..

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    הם לוקחים את הבדיקה במקום, אבל הם לא מסתכלים.

6. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    תביא שתן נקי מוכן בכיס באיזה כוס או משהו, ותמלא את הכוס שיביאו לך בשתן הנקי. ראיתי פעם כתבה בפורום על איך לעבור בדיקות סמים בצבא. אתה יכול לקרוא שם ולבחור משם מה שיתאים לך.
    בהצלחה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!