1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פטריות הזיה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י buddy, ‏26/5/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    כבר מעכשיו לי ולעוד חבר יש תכנונים לאחרי הצבא לטוס לחו"ל ולאכול פטריות הזיה נטו בשביל החוויה וללמוד משהו על עצמו ולא סתם בשביל הכיף כי אני לא בנאדם כזה, אחרי שגם קראתי את הכתבה שהמגזין פרסם רציתי לשאול איזה טיפים אתם אישית יכולים לתת ולאן אתם ממליצים לטוס?
    ערב טוב שיהיה לנו :cool:

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתה לא בן 15 או משהו כזה ?
    אתה בכלל תזכור את זה עד אחרי הצבא ?
    תאכל עכשיו
    באמסטרדם פיטריות חוקיות ככה שהם באיכות מובטחת

3. zuma

zuma חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יודע מה איתכם אבל השייק בננה הזה עשה לי תאבון!

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    חשבתי על להזמין מחו"ל דרך האינטרנט ואני באמת אעשה את זה אבל בשלב יותר מאוחר אחרי שהמשטרה תירד ממני, גם על לגדל חשבתי אבל עד שאני לא אקרא על זה כמו שצריך ואבין מילה במילה במדריך מפורט אני אפילו לא שוקל את זה ברצינות (בנתיים).
    אני כבר מתכנן לא מעט זמן על הטיול אחרי הצבא למרות שיש עוד זמן אני פשוט רוצה להכין את עצמי כמה שיותר כי לפי מה שהבנתי אתה צריך להכין את הנפש שלך וזה לא סתם עוד משהו שאתה לוקח ל"כיף" כמו קנאביס או אלכוהול..
    בכל מקרה תודה על העזרה אחי ואני חושב שפטריות היו פעם חוקיות באמסטרדם אבל היום הם לא נראלי אתה מתכוון לכמהין שזה כן חוקי וזה גם מה שרציתי להזמין מחו"ל ותכל'ס למה לנסוע לאמסטרדם בשביל כמהין אם אני יכול להזמין לארץ (אמנם זה לא חוקי בארץ אבל זה עדיין אפשרי וזה באינטרנט הגלוי) כמו שאני מזמין זרעים.
    יאללה חפרתי לילה טוב ושוב תודה!

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כמהין וטראפלים למינהם זה לא באמת שווה..
    יש גם בארץ אחלה פטריות, וזה דווקא לא מצרך יקר או קשה להשגה.. פשוט זה עוד דבר שצריך להכיר את האנשים הנכונים בשבילו..
    ככה שאני דוגל באמונה שכשכל אחד בשל מספיק בשביל לעשות סם מסויים, החיים כבר יביאו לו את הדרך אליו.
    אם אתה לא מוצא כאן את מה שאתה מחפש, כנראה שזה עדיין לא הזמן שלך.
    ד"א, אני ממליץ להימנע בחום מכל הנוגע בהזמנת סמים דרך האינטרנט. זה רק מתכון לצרות.
    שמעתי על הרבה חבילות שעברו, אבל גם על הרבה חבילות שנתפסו, ועל הרבה מעצרים שבוצעו בעקבות אותן חבילות.
    פשוט וותרו על זה, זה ניסיון הברחה, וזה יותר מידי בשביל לוותר לכם ולתת לכם ללכת אחרי שעה חקירה.

6. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    סתם מתוך עניין החתול שלי שואל כמה החתול שלך משלם על זה.. החתול שלי לוחש לי שלפעמים זה 50 לגרם ולפעמים 100..

7. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    תגיד לי מה אתה ייצור?
    דיי אם החתולים האלה נשרט לי המוח מזה

8. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אני מצטער שהמוח שלך חלש עד כדי מצב שאתה נשרט מהודעה פשוטה. אולי עדיף שלא תיגע בחומרים פסיכדלים. בגלל שזה מפריע לך אבל אני אפתח מייל אנונימי, משתמש חדש ומעכשיו אשתמש רק בתור.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!