1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקשר לגידול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted5, ‏29/5/14.

1. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    שלום אני מעוניין לגדל צמח 1 רק אחד שיהיה חומר טוב
    ושגודל בקלות ומהר כאילו שיהיה קל לגידול למתחילים ושיגדל מהר
    מה אתם אומרים על אלמנה לבנה ? כמה זמן גדילה זה ?

וכמה שאלות בקשר לגידול :
    1.יש לי כבר מלא זרעים שבאו עם פרחים שקניתי וזה שווה לגדל אותך או שזה חרא חומר ?
    2.מאיפה אני מביא זרעים ? ואיך אני יכול להיות בטטוח שזה נקבה ? כי אני שותל רק אחד ועם זה זזכר צריך לחקות שיגדל ואז רק אני יכול לדעת ואז אני סתם מוציא אותו חבל על הזמן..
    עכשיו אני גר בדרום ממש חם פה ויש שמש עד 7 בערב אני יכול לגדל בחוץ ? יש לי גינה מוקפת חומה ככה שזה לא בעיה שמישהו יראה חשבתי לשים את זה במין קרטון כזה מוקף 4 קירות ולשים על הקירות נייר כסף שיטה טובה ? אני רוצה לדל רק בחוץ לא עם מנורה זה

2. piro

piro קנאביסט

לייקים:
    0
    אם אתה לא צריך את הזרעים אני אשמח לקבל אותם

3. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    עם היינו מכירים הייתה מקבל בשימה שקית זרעים בחינם אני רציני
    אבל אמרו לי שחומר שבא עם זרעים זה איכות פח אז לא שווה בכלל לגדל את הזן הזה

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. איכות הזרעים שיצאו מפרח תלוי בעיקר בפרח ממנו הם יצאו - אם זה היה פרח טעים וחזק אז כנראה שלצמח שיצמח מהזרע שלו גם יהיה טעם טוב וחזק.
    הבעיה שסיכוי טוב שהפרח ייצא "הרמי" - משמע גם זכר וגם נקבה, ואז צריך לדאוג להוציא את "הבולבולים" באופן ידני.

2. חבר, אנשים השקיעו הרבה זמן בכתיבת מדריכים בנושא הזה - מזמין אותך לקרוא ולהנות מהמידע החופשי הזה - בטוח שזה יענה לך על רוב השאלות שלך:

http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/show...-על-גידול-קנאביס-האשכול-הזה-יחסוך-לכם-זמן-יקר!!

5. piro

piro קנאביסט

לייקים:
    0
    לא ממש אכפת לי האיכות, פשוט אין לי כסף לזרעים איכותיים
    ואם אתה רוצה שאני אוכיח לך שאני לא שוטר אפשר לעשות שיחת וידאו בסקייפ

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תעשו בבקשה שיחות כאלה בפרטי..
    ואם אתם צריכים עצות להתמחק מבעיות בהעברות כאלה אתם יכולים לשלוח לי הודעה פרטית.

לחבר שפתח את הנושא -
    http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/showthread.php/1623-חברות-זרעים-מומלצות-בחו-quot-ל
    http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/showthread.php/1624-מדריך-להזמנת-זרעים-(התחמקות-מתמנונים)
    הנה 2 מדריכים שיסבירו לך איך ומאיפה להזמין זרעים,
    אחרי שקראת - החברות זרעים האלה מוכרות מה שנקרא זרעים נקביים, זאת אומרת - 99% שהזרע הוא נקבה.

אתה יכול לגדל בחוץ,
    את ה2-3 שבועות הראשונים תן לצמח לעשות במקום "עדין" כמו עדן החלון, או מקום שמקבל אוויר טוב במשך כל היום, שיש בו צל, ותדאג בזמן הזה לעשות מין כיסוי פלסטיק שקוף לצמח שישמש כמו חממה כדי להעלות את הלחות.
    אחרי השבועיים האלה אתה יכול כבר לשתול בגינה (או לשים בעציץ, למרות שמומלץ לשתול באדמה ככה לצמח יהיה יותר מקום לשורשים).
    קרטון - רעיון רע מאד,
    פשוט תשתול את הצמח במקום מוצל - בעיקר בשעות החמות - 12 עד 16,

7. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אחרי שקראתי איזה 6 מדריכים ייש לי כמה שאלות לפני שאני מתחיל
    אחרי שאני מנביט את הזרעים אני שם בתוך עדנית קטנה צריך לשים בצל עד שהם מגיעים לגובה מסויים ואז להעביר לגינה ?

אחרי שהעברתי לגינה את הצמח הוא נמצא בתנאיים טבעיים ואני פשוט משקה אותו כל ערב ?
    ובאיזה שלב עד איזה שלב לשים על הצמח פלסטיק ללחות ?

עכשיו הגינה שלי ענקית יחסית אבל אין בא אפילו צמח אחד ככה שעם מישהוא יגיע אליי הבייתה הוא ישר יראה את הצמח (בקשר לאנשים מבחוץ יש לי חומות גבוהות משהוא כמו 2 מטר ויש לי עוד חומה מהכניסה לחצר כאילו יש מין חצר כזאת לפני החצר של הבית)
    ככה אני צריך לשתול איזשהו צמח ירוק סתם צמח שגודל לבד מהר לגבוה/מתפרס על שטח יש לך הצעה לצמח כזה ?

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    1 -
    תן להם בערך שבועיים בצל,
    אם יש לך אפשרות לשים אותם בתנאים מבוקרים מתחת מנורות, איוורור, טמפ' ולחות מתאימים - אפילו עדיף.

2-
    אחרי ששתלת את הצמח בגינה אתה משקה כשהאדמה מתייבשת, זה אחת ל3-4-5 ימים בערך, זה תלוי בכמה דברים.
    אני מקווה שאתה לא מתכוון להשקות את הנבט כל ערב ..

הפלסטיק הוא רק לשבועיים-3 הראשונים שהתייחסתי אליהם במספר 1 למעלה.

3-
    כל צמח בעיקרון,
    קפוץ למשתלה - תמצא משהו שאהבת ותשתול ליד.

9. TheFornicator

TheFornicator חבר חדש

לייקים:
    0
    א. תקנה עוד צמחים גבוהים, מטפסים וואטאבר שיסיח את דעת האורחים שלך קצת..
    ב. איך היה החומר שעישנת ולקחת ממנו זרעים? אני לקחתי לדוגמא מאחלה חומר שזכור לי שעישנתי, בתחילת הפריחה העפתי את הזכרים וזהווו.
    הכל עובד. תכלס להבא מקווה שיצא לי להיות באמסטרדם ואביא איתי כמה זרעים אבל לבינתיים מפחיד אותי להזמין דרך הדואר. כי עדיף וטוב לגדל נקבות שוות.
    ג. תדאג לקנות דשן.
    ואולי לקרוא ספר..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!