1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מסקנות מההפגנה אתמול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י HIppieVan, ‏30/5/14.

1. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    הי, מקווה שהייתם אתמול בכיכר רבין. היה ממש כיף ומעניין, הייתה אחלה אווירה, ריח מתוק של גאנג'ה באוויר, מוזיקה טובה... בקיצור, היה אחלה.
    רק דבר אחד הפריע לי- ה"הופעה" של תירס סקסואל. לדעתי זה גרם יותר נזק מתועלת, וזה לא הסתדר עם המסר של כל העצרת לפיו צרכני קנאביס הם אנשים נורמטיביים ולא צריך לפחד מהם, כמו שאמר גדי. תירס סקסואל הוכיחו את ההפך והצדיקו את כל הסטיגמות שיש על סטלנים. הם התנהגו כמו שיאיר גלר מדמיין סטלן ממוצע- צעקנים, גסים, מפוזרים, מדברים שטויות וכו'. בקיצור, עשו בושות. רק חשבתי לעצמי "מי נתן להם במה?!". לפי מה שראיתי מסביבי לא הייתי היחיד שהרגיש לא בנוח, וחשב שהם מפספסים את המסר של כל ההפגנה. מקווה שזה לא יחזור על עצמו, וההפגנה הבאה תיהיה סלקציה מינימלית למי שנותנים לו במה לייצג ציבור שלם.

לפחות זה היה הדבר השלילי היחיד בכל הארוע :)

2. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    הנוכחות לא היתה דלה יחסית לציפיות?
    כמה מאות אנשים במונחים של הפגנה זה מיעוט שלא עושה רעש.
    ממש לא כמו ה "2 מליון +" שטוענים שמעשנים בארץ

3. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    לא כמה מאות, יותר בכיוון של כמה אלפים

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני מסכים איתך לגמרי!! ברגע שהם עלו לבמה לא יכולתי להתאפק ואמרתי "טוב אני חוזר הביתה" ובדרך שהלכתי לתחנת אוטובוס שמעתי עוד כמה שטויות שהם אומרים והכי הפריע לי שהם מתייחסים לקנאביס כ"סם" למרות שהוא באמת לפי הערך שלו סם אבל המטרה של ההפגנה הייתה להסביר שמעבר לסם הוא צמח שלא עושה רע לאף אחד אבל אני חייב להודות שלמרות הטימטום שלהם צחקתי כמו מפגר חחח

5. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    המארגנים דיווחו על 2,000, במקורות אחרים כתבו כמה מאות. בכל מקרה זה כמה מאות.

6. CrazyIsraeli

CrazyIsraeli חבר חדש

לייקים:
    0
    מסכים עם כל מילה! תירס סקסואל מתאימים לתוכנית ב12 בלילה כשממש אין מה לעשות, אבל בטח ובטח שלא לייצג מישהו שנלחם על נושא רציני! הם ברבריים, לא רציניים ומשדרים את ההפך הגמור מכל מה שאנחנו באים לקדם - שאנחנו לא אידיוטים!
    לפי דעתי ההופעה שלהם אתמול הייתה מיותרת לגמרי ועשתה לנו רק יח"צ שלילי ביותר! להעמיד על אותה במה חברי כנסת, אמנים ושליחי ציבור מכובדים שהיו אתמול עם צילי וגילי האלו זה ממש ביזיון.

7. Walter_White

Walter_White חבר חדש

לייקים:
    0
    ואללה שאני נתקל בתוכנית שלהם ב12 בלילה...אני מעביר גם שם הם לא סבבה,2 אנשים מפגרים שלא מצחיקים בשיט.

8. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    אתה היית שם? הכיסוים במדיה היו מעטים, ואלו שהיו קצת עיגול כלפי מטה, אז אל תמהר להסיק מהם מסקנות.
    אני רוצה לומר שבשיא הארוע הכיכר היתה מלאה והפגנו נוכחות בצורה טובה. לא היתה הרגשה של פיספוס או של כמות אנשים נמוכה. אני לא טוב באומדנים של כמויות אנשים, אז אני לא אתעקש על מספר מסויים, אך הנקודה היא שהכמות לא היוותה בעיה, למרות שכמה שיותר, יותר טוב, כמובן.

#8 HIppieVan, ‏30/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏30/5/14
  9. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אני ראיתי לפחות אלפיים + בשיא .
    אבל זה לא משנה..העצרת היתה טובה ומכאן והלאה צריך לשאוף יותר גבוהה...עד לפעם הבא :]

10. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    כן.
    ואני אומר שמבחינתי הבעיה היתה שלא היתה מספיק נוכחות כדי להכריח את המדיה לסקר את האירוע בצורה אקטיבית.
    המטרה היא להציף את הנושא לתודעה של הציבור הרחב והמקס' שהאירוע קיבל זה הסיקור בוואלה וכמה מילים ב ynet. באמת שקיוויתי שיתנו כמה שניות של וידאו לייב בערוץ 2 / 10 אבל נאדה ..
    אין מה לשכנע את המשכונעים שהגיעו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!