1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נכנס לחודש השלישי של הגידול, ויש לי כמה שאלות חברים..

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dani571, ‏6/6/14.

1. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    שלום לכולם! אני עכשיו נכנסתי לחודש השלישי בגידול חוץ במרפסת של 2 צמחים מזן Northern Light.
    אני משתמש בחבילת הדשנים הבסיסית של BioBizz.
    כרגע השתמשתי רק בדשן של הגדילה במשך חודשיים, והשבוע כבר התחלתי להשתמש במחזק פריחה וב- TOP MAX. (לפי ההוראות שלהם על העלון..).
    השאלה שלי היא כזאת.. זה שנכנסתי לחודש השלישי של הגידול, זה אומר שכבר החודש אני אמור לראות פרחים? כי אני רואה אנשים שמגדלים גידול חוץ וכבר עוד שנייה מסיימים פריחה ושלי עדיין לא התחילו.. הפריחה לא קשורה בעונה או משהו כזה? או שהיא קשורה נטו בגיל הצמח?

עוד שאלה..
    חוץ מהדשנים של ביוביזז אני צריך להוסיף עוד משהו לצמחים בזמן הפריחה כדי להגדיל את כמות היבול ולהפוך את העניין ליותר איכותי? :)
    אם כן אני אשמח אם תגידו לי מה כדאי לי להוסיף, איפה אני קונה את זה ואיך להשתמש בזה..

זה גידול שני שלי עכשיו אחרי הכישלון של הקיץ שעבר...

תודה רבה לעוזרים!

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    בארץ הרבה פעמים צמחים נכנסים לפריחה בזמנים שלהם...
    אני לא יודע אם זה עניין של גיל, או גודל, או זה שבכללי - רוב הזמן - היום והלילה בארץ פחות או יותר שווים באורך שלהם, או שלא יודע מה ...
    בארץ - הכי הרבה שעות אור שתקבל יהיה בערך 14-15.
    כבר כמה וכמה פעמים שאני רואה צמחים שנכנסים לפריחה לפני שהם "אמורים" להכנס (שזה בסביבות אוגוסט).

תעיף מבט בנושא הזה -
    כמה טיפים לגידולי חוץ -
    http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/showthread.php/3348-מיקום-השמש-והצל-למגדלי-החוץ-בישראל-ועוד-כמה-דברים

3. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    תודה רבה לך! לא ענית לי אבל בקשר לתוספים למצח...
    כרגע מה שיש לי זה דשנים של ביוביזז - Bio Grow, Top Max, Bio Bloom. האדמה היא אדמה רגילה ממשתלה, וחוץ מזה אין שום תוספות..
    קראתי עכשיו בכמה אשכולות שזה טוב להוסיף איזשהוא קומפוסט עופות לאדמה, לפזר פחם עציץ על האדמה, ושיש איזשהו תוסף שנקרא "גואנו" שעוזר לגדילה של הצמח..
    האם בשלב הזה כדאי לי להשתמש בשלושתם? יש אולי דברים נוספים/אחרים שהיית ממליץ לי להוסיף לצמחים שלי שיעזרו להם בצורה כולשהיא?

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    קנאביס ניכנס לפריחה לפי תנאי תאורה (= עונה).
    בעיקרון "אמור" לפרוח לקראת סוף ספטמבר כשאשר בחוץ יש תנאי תאורה של 12/12.
    אך כמו שווגס אמר, יש מספר זנים שנכנסים לפריחה בתנאים של 13/11.

אם יש לך תמונות נוכל לעזור יותר.
    כמו כן, אין באמת מוצרים שמגדילים את היבול או "מנפחים" את הפרחים.
    (תוספים\בוסטרים\מנפחים\מאיצים וכו')

כל עוד אתה מדשן במינון הנכון, הצמח יהיה בריא.

בהצלחה!

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם אתה מדשן בחומרים האלה אין צורך להוסיף את כל הקומפוסטים הומוסים וגוואנואים למיניהם ..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!