1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השגתי קצת ירוק...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted4, ‏9/6/14.

1. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    .............................................................

#1 deleted4, ‏9/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏17/8/14
  2. CrazyIsraeli

CrazyIsraeli חבר חדש

לייקים:
    0
    רואים שאין על העלים טריכומות של thc, אבל מהתמונה אי אפשר לדעת כמה הם דביקים אומריחים טוב זה רק אתה יכול לדעת. וישכל כך הרבה סוגי פרחים ולכל אחד את ההשפעות שלו ככה שאתה לא תמיד יודע מה אתה מעשן. יכול להיות שמקודם עישנת סאטיבה ועכשיו אתה מעשן אינדיקה, אחוזי thc נמוכים יותר או סתם גידול לא משהו... בכל מקרה בשביל 105 שקל לגרם פלוס מינוס זה מחיר פצצה כי במרכז זה לפחות 120 ותגיד תודה שלא עוקצים אותך בחצי גרם וחומר זבל :(

3. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    כן כי צילמתי ממצלמה של האייפון ואין לי כרגע מצלמה מקצועית, ככה שבנתיים יהיה לי קשה להביא תמונה שממש רואים את הטריכומים.

4. PerfectStranger

PerfectStranger חבר חדש

לייקים:
    0
    גם אני כשעישנתי רפואי הרגשתי ככה...
    ומי שמגדל בבית לא מקצועי ולא משקיע כמו חוות גידול בגלל זה ככה...

5. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    אל תחשוב שדפקו אותך. לדעתי יש לך סטנדרטים גבוהים מדי , בכל זאת, אתה רגיל לרפואי. לפי ההשפעות שתיארת החומר לא רע, אלא פשוט לא מספיק טוב.עוד הסבר אפרי זה שפתיחת חסינות. אולי בזמן האחרון עישנת הרבה מדי ואתה פשוטהתרגלת להשפעה?
    גם ההסבר של הישראלי המשוגע נכון.

6. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    שאתה מתקרב בתמונה רואים אותם היטב..

לפותח האשכול - פיתחת סבילות כנראה.. אתה מעשן תדיר בזמן האחרון?
    מנסיון עם רפואיים(ובכלל זנים חזקים באיכות טובה) ההרגל שאתה מתאר מתאים בהתחלה/אחרי יותר משבוע שלא מעשנים..

7. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אני מעשן רק בסופי שבוע.

כנראה הרפואי גרם לי לסיבולת מסוימת, האמת היה לי רק שתי גרם מהרפואי והחזיק לי לחודש וחצי חחח.
    הוא היה כל כך חזק שפשוט פרחון קטן הספיק לי לקבל סטלה ממש חזקה.

ננסה מחר לעשן עוד הפעם עם מינון גבוה יותר.

8. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    חח אתה מדבר על אסיד או ירוק?

9. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אתה רציני שמירוק אתה לא מרגיש את ההשפעות האלה?
    הפעם אפילו אח שלי הרגיש שהחפצים רוטטים, סוף סוף לפחות משהוא אחד מחלק מההשפעות שאני מרגיש.

וואלה נראה לי הרפואי שהיה לי היה איזה 28 thc לכו תדעו הוא פשוט עשה לי דברים שאי אפשר להסביר במילים.

10. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    לא. חפצים רוטטים? שמיעה חזקה יותר? ראייה משופרת או תלת מימד?
    גרתי באמסטרדם, טיילתי ברוב אירופה ועישנתי בכל יעד שהייתי, עישנתי דברים מקולורדו,קנדה,קליפורניה,וושינגטון ומישיגן ובחיים אבל בחיים לא היה לי את התופעות שאתה מתאר מגראס, גם לא שהוא מדוד ב33 אחוז thc..

11. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    באופן כללי זה יותר נשמע כאילו עישנת צ'אנגה, די אם טי או סלוויה מאשר גראס

12. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אתה רוצה להגיד לי שאתה מסתכל על צמח מסוים בזמן השפעת הקנאביס אתה לא מרגיש שהצבעים שלו חזקים וברורים יותר מקודם?
    אצלי לפעמים זה כל כך חזק, כשאני יכול להתמקד על אותו צמח והוא פתאום הופך לתלת מימד, מופיע אשכרה בשתי שכבות אחת ליד השניה ויוצר מראה תלת מימדי.
    זאת ההרגשה שאני הכי אוהב בסטלה! כי אפשר להתמקד על דבר מסוים כמה שרק רוצים, יכולת הריכוז פשוט עולה יותר.

אתה לא מרגיש את המוזיקה בזמן השפעת קנאביס שהיא פתאום שונה וברורה וחזקה הרבה יותר מקודם?

לקטע הזה של החפצים הרוטטים כן זה פשוט קרה לי ולאחי, שאני מעשן מהרפואי, אני מקבל את ההרגשה הזאת ממש חזק!! לא רק החפצים רוטטים אלה כל החדר שלי נמצא על רטט כולו זז ומרטט, בדרך כלל שההרגשה הזאת באה היא לא באה לבד, היא גם באה עם צליל מסויים כזה באזזז... באזזז... באזזז.. כמו רעש של אזעקה כזאת. גם בזמן ההרגשה הזאת אני ממש מרגיש את כל התאים במוח שלי, כאילו יכולתי להרגיש את הקניבואידים מטיילים לי ונכנסים לי ישר למוח. זה השיא של הסטלה! אני בדרך כלל מקבל את ההרגשה הזאת ישר איך שהסטלה עולה ואחרי 30 דקות זה נרגע.

אתה רוצה להגיד לי שאתה לא מרגיש שום דבר מהתופעות האלה ?
    אלה תופעות שקרואות כמעט לכל מי שאני מדבר איתו על ירוק, בפעם הראשונה לפני שנתיים שהחלטתי לנסות, מישהוא נתן לי והסביר לי מה זה עושה... הוא ישר אמר לי (אתה פתאום תיראה את הלייזרים של המועדון חזקים יותר והמוזיקה תישמע לך קצת יותר חזקה ושונה מאיך שהיא נשמעה לך מקודם, בנוסף גם תרגיש קצת באזים וחישמולים בראש למה זה סאטיבה דומיננטית.) אני באותה תקופה לא הבנתי חצי מילה מימה שהוא אמר, לקחתי 5 שאכטות מאותו ג'וינט, וואלה לא השפיע עליי! פשוט לא הרגשתי שום דבר. כנראה בפעם הראשונה זה לא השפיע עליי אבל היום אני יודע בדיוק על מה הוא דיבר שהוא אמר שהתאורה במועדון נראת חזקה יותר והמוזיקה נשמעת אחרת.

החושים פשוט מתחזקים ונהפכים להיות יותר חדים אתה פשוט חד וממוקד! וכן יש לפעמים גם תחושה של מין הזיה כזאת.

אם זה לא קורה לך אז מה אני אגיד לך... צר לי, אבל כנראה פיתחת סיבולת של פיל וכנראה כבר שום דבר לא משפיע עליך.
    אתה הייתה מעשן נייס גאי? כי נייס גאי משמיד בצורה סופית את התאים שקולטים את הקניבואידים במוח. מכיר מלא שהיו מעשנים ירוק, עברו לנייס גאי ומאז הם טוענים שבשבילם לעשן ירוק זה בדיוק כמו לעשן סיגריה כי זה כבר לא ממסטל אותם.

תנסה בכל זאת לנסות זנים כמו LSD ,Satori ,Dr.grinspoon ,Afghan kush באפגן קוש אומרים שכל הראש פשוט מסתובב כמו בקרוסלה.. חחח.

13. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    שמע אין לי מושג על מה אתה מדבר... לא שמעתי בחיים על מישהו שזה מה שקורה לו מירוק... המוזיקה נעימה יותר אבל חזקה יותר? צבעים בולטים יותר? לא.
    ולא הייתי מעשן נייס גיי בחיים, עישנתי את כל הזנים שאמרת הרבה מאוד פעמים.
    גם משמנים ווקס ואייס לא הגעתי למצב כזה..
    שלא תבין אני מתמסטל ואני מסטול עכשיו אבל בחיים לא שמעתי על מישהו שמתאר קנאביס כמוך... לא רוצה לדמיין מה תראה אם תידלק אי פעם

14. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    ההשפעה החזקה ביותר שהיתה לי מירוק היה מקוש אפגני ...
    אין ספק שסחרחורות היו רק חלק קטן מהתופעות שהרגשתי d: היה חומר מטורף...יש ויש זנים חזקים ומטורפים !

15. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    יראה את בריאת היקום :eek: חחחחח ומפגש אישי עם אלוהים

16. jojo

jojo חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי אני מקנא בך אם אתה אוכל כאלה סטלות מחשיש או גראס...
    נראה לי פשוט אחרי תקופה אתה כבר מבין את הסטלה אז שום דבר לא מפתיע אותך כמו בפעמים הראשונות... למשל אני זוכר שתמיד הייתי מגיע למצב אחרי 2/3 ראשים שאני מרגיש את הלב שלי דופק על 5000 בטוח שאני עומד ללמות ממנת יתר של חשיש, כן אני יודע שאין דבר כזה אבל בתור ילד בן 14 שמחדירים לו שסמים=מוות+ הכאפה הקטלנית הזאת שקיבלתי מהחשיש, זה היה נראה לי הגיוני. ופשוט מתפלל שהרגע הזה יעבור. והיום זה לא מזיז לי אחי אני אפילו לא מתרגש מזה

17. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    תשמע לגבי הצבעים החדים והחזקים שאני דיברתי עליהם... אוליי פשוט אתם לא מבינים אותי, שמים לב לזה רק שאתה נמצא בטבע שיש שמש טובה, או תאורה של איזה מסיבת טבע.
    זה לא שתיראה פתאום מכונית בצבע אדום, אתה תעשן תעלה לך הסטלה ופתאום תיראה את הצבע של המכונית יותר חד וחזק, אתה תיראה אותו בדיוק אותו דבר.
    אני אומר לכם בהכי אמיתי שאפשר שהגינה שלי נראת הרבה יותר יפה כשאני בסטלה כי הצבעים פשוט יפייפים כאילו קיבלו קצת יותר חיים.

ומה לגבי השמש?
    כשאני מעשן מהרפואי אני יכול להסתכל על השמש כמה שבאלי, בלי שהשמש יענו תסנוור לי תצורה ותכאיב לי בעיניים. האם מישהוא גם מרגיש את האפקט הזה? כי את זה למשל גם אחי הרגיש.

האמת מעניין אותי לקחת lsd, יש מצב שזה ישפיע עליי יותר חזק, ויש מצב שאוליי בגלל שהקנאביס מצליח לתת לי השפעות שממש קרובות לאסיד אז אוליי להפך, אוליי אני כבר יהיה רגיל לזה וזה לא יהיה כזה מיוחד.

18. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    בחיי שאני מנסה עכשיו להבין... רגע אם אתם לא מרגישים את ההשפעות שדיברתי עליהם, אז.. מה אתם כן מרגישים ?

יש לי הרגשה חזקה שאם לא הייתי מרגיש את כל ההשפעות האלה, אז יש מצב שבכלל לא הייתי מעשן או מתעניין בקנאביס.
    בטח שלא משקיע ומתחיל להזמין זרעים מחו"ל של נותרן לייט ואפגן קוש, את כל הערכה של הדשנים של ביו-ביז ומתחיל במחזור גדילה.

19. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    חח אתה בסדר גמור. ניראה לי שרובנו פשוט מעשנים יותר מידי אז כל מה שסיפרת כבר לא קורה באותה הרמה, או שפשוט
    כבר לא מפתיע אף אחד. גם לפי מה שאתה כותב יש לך מודעות די גבוהה להשפעה, אז ניראה לי שאתה עוד יותר "עף".

לי זה קורה אחרי הפסקה של כמה ימים. אני מוצא את עצמי אחרי כמה שאיפות, לא מסוגל להבין איך רק לפני כמה ימים עישנתי את
    אותו החומר על בסיסי יום יומי.

אגב כל ה3d שאתה מנסה להסביר, ניראה לי שזה יותר הקטע הפסיכודלי של הצמח. אם אתה ממש אוהב את ההיבט הזה בהשפעה תנסה לאכול. כל העסק
    הפסיכודלי אמור להתגבר פי כמה וכמה באכילת קנאביס (משהו שקשור למערכת העיכול, ומדע. סליחה על העילגות)

20. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    יכול לקרות כזה דבר -
    במיוחד כשמערבבים טבק בקססה, ועושים ראש גדול בבאנג -
    מה שקורה זה שהריאות ריקות מאוויר ואתם מכניסים כמות עשן גדולה ואז ישר מוציאים (זה לא קורה אם מחזיקים בריאות, לפחות לא לי) - ושוב - זה קורה רק כשיש טבק בתערובת -
    מרגישים כאפה מצלצלת למוח לאיזה כמה שניות - חצי דקה,
    זה מרגיש כאילו המוח רוטט כמו בסרטים המצויירים כשמישהו חוטף איזה מחבת לראש ואז הראש שלו הוא כמו האקו של הזבנג,
    אבל בכל מקרה - זה עובר אחרי לא יותר מחצי דקה ..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!