1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי סוגי זרעים אוטומטים

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י Ronenk, ‏12/6/14.

1. Ronenk

Ronenk חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו יכול לעשות לי סדר בכל התחום של הזרעים האוטומטים בכל מה שקשור לקטימות וכ'ו?

הבנתי שזרע שהוא מפריח אוטומתי וגם נקבה אוטומטי, אי אפשר לקטם אותו כי זה לא יבצע פיצול של הצמתים.
    האם זה נכון?

ואם אני מזמין זרעים שהם רק נקבה אוטומטי אבל לא אוטומטי מפריח אז אני יוכל לקטם אותו או שקיטום וכ'ו אפשר רק לזרעים רגילים טבעיים שלא עשו הנדסה גנטית כל שהיא?

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    יא אח אני חושב שאתה פשוט מתבלבל בין הקטגוריות שונות, יש "זרעים רגילים" "זרעים נקביים" ו-"זרעים אוטומטיים":

1. זרעים רגילים - הם זרעי קנאביס רגילים שהפריחה שלהם תלויה במחזור האור - ברגע שהצמח מקבל 12 שעות אור ו-12 שעות חושך הן יתחילו להפריח. מכיוון שהם זרעים "רגילים" ייתכן ויצאו לך גם זכר וגם נקבה.

2. זרעים נקביים (feminized seeds) - הם זרעים שבדיוק כמו הזרעים "הרגילים" תלויים גם הם במחזור האור כדי להפריח - אלא שהזרעים הללו כמעט תמיד יוציאו קנאביס נקבה, ככה מגדלים לא צריכים לטרוח לגדל 6 עציצים ולוותר על חצי מהם בזמן הפריחה כשמגלים שחלק מהצמחים הם בעצם זכרים חסרי תועלת.

3. זרעים אוטומטיים (autoflowering seeds) - הייחוד של הזרעים הללו זה שהם אינם תלויים במחזור האור - יש להם "שעון ביולוגי" שמרגע הנבטת הזרע הוא מתקדם לכיוון הפריחה בלי קשר למצב האור.

הזרעים האוטומטיים יכולים להגיע גם הם בשתי הוריאציות ("רגיל" או "נקבי"), אך חברות זרעים רבות אינן מחזיקות באוטומטיים "רגילים" (סביר להניח מכיוון שהביקוש נמוך יחסית) ויציעו בקטגוריה של האוטומטיים זרעים נקביים בלבד.

מקווה שזה הבהיר מעט את הנושא...

3. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    לא נכון, יש אוטומט רגיל ויש אוטומט נקבי לרוב זה רשום "auto-fem"

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    צודק מאה אחוז. תוקן, תודה.

5. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    ממ מה באמת לגבי הקיטום איתן?

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה פשוט לא תספיק לקטום את הצמחים האוטומטים.
    פרק הזמן של שלב הצמיחה באוטומטים קצר מידי כדי לאפשר תהליך של קיטום.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!